Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 18 maja 2007, 07:37 Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Witam wszystkich. Zaraz wybieram się na tygodniowe sympozjum, będę musiała napisać artykuł na temat zdrady. Chciałabym w nim podać opinie innych (czyli Was), a nie przedstawiać suche fakty.
Temat brzmi :
Czy chcielibyście dowiedzieć się o zdradzie partnera czy raczej nigdy tego faktu nie usłyszeć i dlaczego.

Proszę o wypowiedzi. Może ktoś już przerabiał ten temat i jeżeli nie ma ochoty "być wylewnym" tutaj przy wszystkich, to proszę o wypowiedzi na prywatną skrzynkę bądź mailem cyrkon1@poczta.onet.pl

Wszystkim dziękuję i pozdrawiam.

Do zobaczenia za tydzień.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 18 maja 2007, 07:40 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Mam nadzieję, że Adam nie będzie miał nic przeciwko, że zamieściłam to w takiej formie, ankieta nie jest zadowalająca i zupełnie nie na miejscu do tego tematu. Dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 18 maja 2007, 08:01 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Moze ja sie sprobuje wylac troche na ten temat? Ale na pw napisze.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 18 maja 2007, 08:59 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Dzięki Ins, odpowiedziałam Ci na PW, pozdrawiam. Do zobaczenia za tydzień...
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 18 maja 2007, 09:33 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Miłego wyjazdu.... uważaj na siebie.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 19 maja 2007, 15:03 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

kurde no niewiem czesto sie nad tym zastanawialem ale no raczej nie zapewne tragiczne traumatyczne przezycie

choc z drogiej strony wiedzac i mimo wszystko wybaczajac utrzymujac przez to zwiazek daje sie mu sile w wytrwaniu nastepnych zzadzen losu :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 20 maja 2007, 08:37 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

inaczej n azdrade patrza mezczyzni , inaczej kobiety. zalezy tez chyba co zdradzamy cialo , dusze, a moze wszystko naraz. pozatym zdrada to zdrada. zaufanie jakim obdazalismy bliska osobe przestaje istniec. jedni zaczynaja wszystko od nowa , inni tkwia w tym. w kazdym badz razie ciezki orzech do zgryzienia . :cool:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 maja 2007, 09:36 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Nie zawsze, obie plcie czesto patrza tak samo na zdrade...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 20 maja 2007, 10:01 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Ins nie tak samo, z tej prostej przyczyny, ze to sa wlasnie odmienne plci. i do tego dopuki nie znajdziemy sie w takiej sytuacji, to mozemy sobie gdybac.kazdy tez podchodzi do tego indywidualnie. czasami mozna miec wspolne ogolne zdanie, ale w konkretnej sytuacji przewaznie w pierwszej chwili to jest szok. natomiast napewno jedno pytanie jet wspolne, dlaczego?
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 20 maja 2007, 11:11 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Ja wolalbym nigdy sie nie dowiedziec.
Liczy sie to co jest tu i teraz. Jesli kocham to potrafie wiele wybaczyc. :roza:
Pytanie 'dlaczego' i telefon po taksowke bylby za drugim razem..
'everything you own in the box to the left' :razz:

Mam nadzieje ze takie przeboje mi sie nigdy nie przytrafia :neutral:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nusio » 20 maja 2007, 11:14 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Gdyby było to zdarzenie jednorazowe to wolałbymo tym nie wiedzieć. Natomiast jeśli byo by to zjawisko powtarzające sie to jednak chciałbym sie o tym dowiedzieć, tym samym byłby to koniec związku z tą osobą.
Avatar użytkownika
Nusio
Rozeznany
 
 
Posty: 175
Wiek: 43
Dołączył: 28 kwi 2007, 21:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 maja 2007, 11:30 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Ja tam jednak uwazam, ze obie plcie przyzywaja to tak samo, i sa bardzo podobnych zdan, a czesto takich samych.
Wieksze ma znaczenie na jakiego czlowieka sie trafi, chodzi o charakter, osobowosc, a nie ... plec.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 20 maja 2007, 12:01 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Ja chcialbym sie dowiedziec. I nigdy bym zdrady nie wybaczyl. Skoro bylaby w stanie zdradzic raz, nigdy bym juz wiecej nie zaufal i wiezyl ze nie bedzie drugiego.
Poza tym chyba czul bym jakis sposob obrzydzenie do osoby ktorej ufalem a ona poszla w tango z innym.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 maja 2007, 12:33 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Ja probowalem wybaczac kiedy... ale wybaczona zdrada zostanie prawdopodobnie powtorzona.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez kat82 » 20 maja 2007, 13:38 Re: Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

to jest bardzo skomplikowane, zależy od obu stron , jedni potrafią wybaczyć inni nie, winne są zawsze obie strony, tylko jedna bardziej,
nie życzę tego nikomu, bo to okropnie musi boleć :cry:
chyba nie chciałabym sie dowiedzieć, jeśli to jeden raz
najczęściej jeden prowadzi do kolejnych ale nie zawsze, czasami komuś wtedy otwierają sie oczy, żałuje, i nie zrobi więcej

kat82
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ