KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
:) Jak wyglądają takowe spotkania, proszę mi powiedzieć :)
Avatar użytkownika
lonely23heart
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 34
Dołączyła: 2 sty 2012, 21:00
Reputacja: 0
Neutralny

wiesz takie spotkania czasem okazuja sie porażką , a czasami ma to sens :) musisz sprobować :)
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

heej szukam dziewczyny birmingham ,dudley , westbrom, tipton itd.. ja mieszkam w dudley ;) moje gg 5683186

napisz nic nie stracisz , a mozesz zyskac ;)

Mateusz123
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 mar 2012, 02:01
Reputacja: 0
Neutralny

czesc moze wyskoczymy na piwko :)

Dodano: -- 7 cze 2012, 23:14 --

hej moze wyskoczymy kiedys na piwo :lol:

Dodano: -- 8 cze 2012, 00:18 --

czesc :lol:

kasienkach
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 7 cze 2012, 13:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adi84 » 17 cze 2012, 05:07 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

Do czego to doszło :shock: Kobieta musi proponować wyjście na "piwko" :mrgreen: :mrgreen:

adi84
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 maja 2010, 08:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 27 sie 2012, 13:43 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

a bo kobietki w tych rejonach wiedza czego chca maja dosc czekania az szlachcic jeden z drugim w koncu sie przelamie rzeby zaprosic gdzies kobiete ;P Krolewny zostaly w Polsce tutaj sa tylko normalne dziewczyny :D

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

Hehe , Ja chetnie wypije z Tobą Kasiu to piwko ;)

19Filet84
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 sie 2012, 03:34
Reputacja: 0
Neutralny

Ja nawet nie mam z znajomych tutaj a co dopiero druga połówka hahaha :D

Lilith666
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączyła: 8 sty 2012, 14:34
Reputacja: 14
Neutralny

Witam, ja chetnie poznalbym przyjaciolke, pania po 40tce, ale chyba juz takich nie ma, a jesli sa to zajete

cobra63
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 sie 2012, 07:41
Reputacja: 0
Neutralny

To ja sie przylaczam do dyskusji :)
Rozumiem ze wszyscy szukamy kogos do pary :P
A jest juz ktos kto sie polaczyl przez to forum ????hmmm... Moze jakies dobre rady ??:) :idea::

poziomka
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączyła: 27 wrz 2012, 11:39
Reputacja: 4
Neutralny

Hej to kiedy jakies spotkanie ? Moze na jakis wekeendzik ... :lol:

slodka1303
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:15
Reputacja: 0
Neutralny

kazdy facet chcialby znalezc druga polowke ale polki wola ci***ak niestety taka prawda. Wiem,ze nie wszystkie takie sa.

webster20
 
 

Slyszalam juz kilka Historii , co dziwi mnie bardzo. Polak to Polak nie zamienila bym na zadnego obcokrajowca. Nie pomyslcie ze jestem rasistka , bo nie jestem, znajomych mozna miec kazdej nacji ale jesli chodzi o partnerstwo to zachowuje patryjotyzm. Nie chce urazic kobiet ktore maja mezow lub partnerow innej nacji, ale slyszalam ze polki zostawiaja swoich partnerow dla hmm.... najczesciej "ci***ak"!!! Przykre , wspolczuje tym ktorych to spotkalo!

poziomka
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączyła: 27 wrz 2012, 11:39
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 29 wrz 2012, 18:58 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

Witam..
Kazdy ma swoje podejscie do spraw spotkan..
Wiele osob jest wolnych ale tak naprawde obawiaja sie spotkan zwlaszcza przez interenet.
A panowie po 40 ..bez urazy wola pielegnowac swoj brzuszek, tudziez celebrowac spotkania weekendowe z kolegami przy piwie..Wyniki wiadomo jakie sa... Albo chetnie by sie pospotykali bez zobowiazan....smiechu warte....Przepraszam...ze moze zbyt dosadnie napisalam... Wiekszosc pan poszukuje kulturalnych osob na poziomie....Dlatego ciezko poznac osoby wolne...w takim wieku.
A co rasizmu. i poznawania kolorowych..jestem za partnerstwem w naszym kregu kulturowym....ludzie Ci moga byc moimi znajomymi...ale nic wiecej...Niestety...jak wiemy..panie w takich zwiazkach za wiele do gadania nie maja nawet z racji przekonan religijnych... A co do spotkan forumowiczow...to gdzie one sa? i jak czesto?

Pozdrawiam
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

Wszystkiego Najlepszego Panowie z Okazji Waszego Swieta :)))

Dodano: -- 2 paź 2012, 18:45 --

Chyba Wszyscy juz sa zajeci:/ cisza tutaj :/
A moze znajdzie sie ktos Chetny na Piwo lub kino, (kobieta, mezczyzna nie ma znaczenia) przyjacielsko:) ??

poziomka
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączyła: 27 wrz 2012, 11:39
Reputacja: 4
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ