KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

PostNapisane przez Guest » 26 sie 2013, 00:42 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

zzZIOMUSss napisał(a):Witam
Czemu tak trudno znalezc prawdziwa milosc:(


Prawdziwej miłości nie znajdziesz. Ona sama Cię znajdzie jak przyjdzie odpowiedni czas :)

Guest
 
 

Tylko kiedy to nastapi mam dosc juz czasem czekania i bajek ze sama mnie znajdzie

zzZIOMUSss
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 maja 2013, 20:48
Reputacja: 0
Neutralny

prawdziwa miłość nie istniej,to złuda!!!
Wydaje Ci się że spotykasz miłość o której marzysz latami ,a miłość ci na to po jakimś czasie ... HELLO...my nie idziemy w tym samym kierunku baby ;/
Avatar użytkownika
Dyferek
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 gru 2012, 08:48
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 26 sie 2013, 23:59 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

zzZIOMUSss napisał(a):Tylko kiedy to nastapi mam dosc juz czasem czekania i bajek ze sama mnie znajdzie


Ciesz sie ze Cie jeszcze nie znalazla :). Ciesz sie wolnoscia poki jeszcze mozesz. Jak Cie dopadnie to po Tobie. Zobaczysz wowczas ze milosc to nie tylko same pozytywy. Byc moze bedziesz jeszcze przeklinal dzien w ktorym sie zakochales wiec tak nie wyczekuj jak by to bylo wygranie w Totka.

Guest
 
 

oj jednak ci powiem ze wolalbym zyc z kobieta niz samotnie wystarczy juz mi tej wolnosci za bardzo przyzwyczailem sie na bycie z kims niz samemu milosc to piekna rzecz

zzZIOMUSss
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 maja 2013, 20:48
Reputacja: 0
Neutralny

mrowek napisał(a):
zzZIOMUSss napisał(a):Witam
Czemu tak trudno znalezc prawdziwa milosc:(


Prawdziwej miłości nie znajdziesz. Ona sama Cię znajdzie jak przyjdzie odpowiedni czas :)



ciekawe stwierdzenie,tylko co jesli jednak to nie nastapi?cale zycie czekac ?chyba czasem warto troszeczke sobie pomoc?

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 27 sie 2013, 14:43 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

ja to ja napisał(a):tylko co jesli jednak to nie nastapi?

Nic straconego... jeden problem mniej ;)

Jakoś mam wrażanie że cały czas mówicie o znalezieniu dziewczyny a to dla mnie wcale nie to samo. Owszem aby znaleźć partnerkę, partnera, dziewczynę, chłopaka trzeba ruszyć tyłek z miejsca i poszukać bo do domu nie przyjdzie. Ale to nie jest wcale tożsame ze znalezieniem miłości.

Guest
 
 

ok milosc to pojecie wzgedne w zaleznosci od wieku,i tu sie z toba zgodze znalezienie partnera nie jest rowne znalezieniu milosci,ale od czegos trzeba zaczac bo milosc nie zawsze uderza jak grom z nieba ;) i wlasnie chyba poto jest to forum zeby znalezc druga polowe a czy to bedzie milosc to samo wyjdzie,szkoda jedynie ze my tu sobie gadu gadu tak miedzy facetami :(

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

zzZIOMUSss - internet to nie jest dobre miejsce na znalezienie milosci
cos o tym wiem
oczywiscie sa wyjatki. czasem ludzie "sie odnajda" wirtualnie a potem w realu wielka milosc
sa na necie historie par,ktore poznaly sie za posrednictwem portali randkowych. wiekszosc - wedlug mnie - zmyslona. inne to sa historie sponsorowane przez portal Sympatia by przyciagnac ludzi i na nich zarobic i czesto sa to historie bardzo pokoloryzowane
nie bede krytykowac ten sposob poznawania sie bo jak pisze, sa wyjatki i czasem jest to jedyna mozliwosc jak jest sie tu samemu za granica i nie ma sie polskich znajomych w pracy.
uwazam,ze najlepiej to wlasnie przez znajomych,rodzine lub poznac kogos na jakims kursie,w szkole,w pracy. bezpieczniej,pewniej.
w internecie ludzie duzo zmyslaja, kreuja sie na kogos kim nie sa
ukrywaja np to,ze w PL maja zone/meza czy tez dzieci
pierwsze co decyduje na portalach randkowych w internecie to wyglad. czasem pozory myla i mozna kogos odrzucic z powodu wygladu a moze to byc super mila ,fajna osoba lub przeciwnie - napalic sie na atrakcyjna osobe a na spotkaniu w realu klapa - nie ma o czym gadac np
duzo by o tym pisac...
ja im jestem starsza tym mniej wierze w milosc
zauroczenie,pociag fizyczny,fascynacja - tak, to istnieje ale czy taka taka milosc jak w ksiazkach i na filmach???
dzis to jest milosc matek do dzieci, milosc ludzi do pieniedzy,politykow do wladzy itp
taka prawdziwa,bezinteresowna i czysta milosc miedzy kobieta a mezczyzna to jak wygrana na loterii. istnieje,zdarza sie ale rzadko.
czesto to sa uklady oparte na obupolnych korzysciach, bo we dwoje razniej,lzej a nawet taniej. no i seks.
w kazdym razie zycze powodzenia
nie badz takim romantykiem. zejdz na ziemie i badz realista
nie szukaj slicznej mimozy, ktora nie ma nic poza ladna obudowa a milej,zwyklej,sympatycznej dziewczyny. nie musi to byc milosc od pierwszego wejrzenia, nie musi byc idealnie i bez wad
nie jestesmy aniolami a jedynie ludzmi
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

no to prosze jak juz sie kobieta wypowie .....
i jak my tu mamy sobie radzic ze znalezieniem kogos jak od razu jest taka riposta, ze internet to zlo,a jak wlasnie nie ma sie tych znajomych,rodziny i jest sie samemu na obczyznie to juz skazani jestesmy na samotnie??to moze od razu do klasztoru sie zapiszmy....

pozdrawiam

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

A moze jednak jest tu jakas kobieta ktora chacialaby popisac bez laku tematu a moze nawet jednak poznac sie:)

zzZIOMUSss
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 maja 2013, 20:48
Reputacja: 0
Neutralny

zzZIOMUSss napisał(a):A moze jednak jest tu jakas kobieta ktora chacialaby popisac bez laku tematu a moze nawet jednak poznac sie:)

jak to mowia kto czeka ten sie nie meczy :)))wiec przylaczam sie do apelu kolegi :)

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

ja to ja napisał(a):
zzZIOMUSss napisał(a):A moze jednak jest tu jakas kobieta ktora chacialaby popisac bez laku tematu a moze nawet jednak poznac sie:)

jak to mowia kto czeka ten sie nie meczy :)))wiec przylaczam sie do apelu kolegi :)
Myslisz ze jakas Kobieta a moze dziewczyna jak to ujac:P Odezwie sie a czy w ogole jakas to czyta:P

zzZIOMUSss
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 maja 2013, 20:48
Reputacja: 0
Neutralny

Nikt nie czyta ;D
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

Hm.. ja wlasnie jestem troszke samotna tutaj :P czasami wyszloby sie na jakiegos drinka, impreze, koncert badz cokolwiek.. ale niestety przez to, ze malo osob tutaj znam nie mam za bardzo z kim.. z mila checia poznam kogos ciekawego :) pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ