tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 7 lut 2008, 16:17 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

A tak a propos, sa w Birmingham jakies dziewczyny, ktore chcialyby sie umowic na kawe? :-)
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 13:49 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 8 lut 2008, 14:24 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

K.J. napisał(a):A tak a propos, sa w Birmingham jakies dziewczyny, ktore chcialyby sie umowic na kawe? bo chyba nie wszystkie sa zaobraczkowane lub zajete.

Tak, napewno juz sie bija ktora pierwsza sie z Toba umowi :wink:
Udzielaj sie na forum, daj sie poznac. Bo jak sie umowic z kims o kim sie nic nie wie.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 8 lut 2008, 18:26 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

a jak . wszystkie leca na mnie jak muchy do miodu! :-P pojde za twoja rada jednak. gdzie mozna sie zapozanc z uczestnikami forum? na kanale PRZEDSTAW SIE?
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 9 lut 2008, 10:59 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

K.J-nie muchy tylko pszczoły do miodu...a jestes miodek? :mrgreen:

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 9 lut 2008, 16:21 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Czy jestem miodek Marfefka? :582: no bo ja wieeemmm..., chwalic to sie tak nie wypada za bardzo... co sobie o mnie jeszcze pszczolki pomysla... powiedza - ten odpada bo jest przereklamowany, musimy poszukac innego a zima tuz tuz... :zegar:
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 9 lut 2008, 19:52 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

aleś sie rozpisal... Moze nie wiesz,ze jestes MIODEK-sprawdź się

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jola-s » 10 lut 2008, 01:58 niewiarygodne

pieke będzie twoje życie , jak przeznaczenie , jak ucieczka , jak zmiana jak następna noc nieprzespana , jak człowiek ktory wychodzący z cienia nie moze poznac powodu dziś swego milczenia, i tak od jutra bedzie znow odmiana , obudzisz sie inna bedziesz znow kochana

ps

nie poddwaj sie

jola-s
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 27 sty 2008, 13:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 10 lut 2008, 20:03 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Jolu - s , kiedy nowy tomik poezyji w ksiegarniach? nie moge sie doczekac. :-)
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 10 lut 2008, 20:12 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

K.J-nie muchy tylko pszczoły do miodu...a jestes miodek?

No wlasnie, bo muchy to do czego innego leca he he
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 11 lut 2008, 00:17 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

takie smutasy piszecie..ja tez jestem samotna,,, bynajmniej sie taką czuję... mam tu męża i synka, pracuję ale coś mi nie tak z tym życiem tutaj. nie kochają mnie chyba, mają mamuśke do garów, koleżanek też nie mam bliższych... za siostrą strasznie tęsknię... jest mi smutno i źle...

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 11 lut 2008, 18:16 ...

Ja teraz jestem tutaj w Anglii ale zycie nie rozciaga przede mna wcale jakichs nowych i pieknych horyzontow z tego powodu. Niemniej jednak wiem jedno na pewno : kiedy ktos kocha zycie i chce je zatrzymac przy sobie za wszelka cene - to je straci ; lecz kiedy ktos pragnie smierci i odsuwa zycie na bok w jej poszukiwaniu - smierc nie przychodzi . Oto kolejny obrzydliwy dowcip. Zlosliwa ironia losu. Pikantny usmiech Opatrznosci. Chory jest ten swiat. Ale konieczny, niestety.

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 18:27 ]
A z tym miodkiem i muchami to rzeczywiscie jest to jakas cuchnaca sprawa! :-D
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 13:25 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mars » 17 lut 2008, 23:22 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

K.J. czytajac twoj poprzedni post przypomnial mi sie film z Markiem Kondratem w roli glownej
"Dzień Świra"
nie zalamoj sie chlopie
glowa do gory

mars
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 41
Dołączył: 17 sie 2007, 22:12
Lokalizacja: Polska Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 18 lut 2008, 00:44 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

O kur... ja juz nie moge.
Klub dekadentow! Ja tez mam czasem dolki, ale to normalne i takie jest zycie. W Polsce tez je mialem, ale czy warto poswiecac zycie dla takich chwil?
Mysle, ze czytanie tych dekadenckich postow nie przynosi mi nic dobrego.
Dolowac to sie bedziecie na pogrzebie a teraz, nie mazgaic sie bo pasek wezme i po dupie naklade!
Wiosna idzie, nie ma co sie wkrecac.
Dobra, spadam na ''humor''
Ps. Zaraz wezme sie za kasowanie moich mazgajskich postow i tyle.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 5 kwi 2008, 18:10 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

i co tu nikt nic nie pisze he??????
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 6 kwi 2008, 10:46 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Myślę że słońce jest najlepszym lekarstwem na dołki.
Japońce od kąt zimą zakładają specjalne żarówko-lampy, by oszukiwały efektem słońce, okazuje się że cieszą się lepszym humorkiem :mrgreen:
Idzie lato, zobaczycie że będzie wam weselej :mrgreen: Obiecuje :-D :mrgreen: :-D
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ