JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 19 lis 2010, 23:03 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Draco napisał(a):
dorotajab napisał(a):coz jak juz mnie poznaja to przestana chciec sie ze mna przyjaznic


ja Cie odrobine poznalem i nie przestaje chciec :)


cii bo znowu beda ploty i sensacja na forum ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 20 lis 2010, 01:39 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

o prosze ktos lubi wyluzowac sie w samochodzie ;)) he he lubisz tak pieszczotki po wloskach he he he a ja uwielbiam bawic sie kobiecymi dlugimi wloskami ;))
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 20 lis 2010, 03:34 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

cii bo znowu beda ploty i sensacja na forum


cholera zapomnialem, juz nic nie mowie :) zostawimy to w tajemnicy :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 lis 2010, 06:39 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

krzys12 napisał(a):(...)a ja uwielbiam bawic sie kobiecymi dlugimi wloskami ;))

No to masz przechlapane, bo teraz większość albo się ostro przycina, albo depiluje...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 20 lis 2010, 09:13 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

AdamBoltryk napisał(a):No to masz przechlapane, bo teraz większość albo się ostro przycina, albo depiluje...
ha ha ha dobre :) ale osobiście znam kobitkę która hoduje mega grube długie czarne włosiska na nogach zwłaszcza na zimę bo twierdzi że jest jej cieplej w giry krzys12, moge Ci dać namiar ;),
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 20 lis 2010, 16:13 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

na glowie :roll: ojojoj ludziska pompa he he he :mrgreen:
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 21 lis 2010, 00:20 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

malaroksi napisał(a):ha ha ha dobre ale osobiście znam kobitkę która hoduje mega grube długie czarne włosiska na nogach zwłaszcza na zimę bo twierdzi że jest jej cieplej w giry krzys12, moge Ci dać namiar ,
_________________

dobre futro na zime nie jest zle hahahahha :mrgreen: :mrgreen:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 22 lis 2010, 10:03 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

a fujjjj fujtasy :)

wracajac do wlosow na glowie(!) to nie kazdy umie glasakc tak jak trzeba ;)
ale zawsze mozna delikwenta podszkolic ;)

no bo jak sie relaksowac to kazdy szcegol jst wazny... przede wszytkim ten kto glaskanie uskutecznia

co do stresu to na tak owy polecam dobra zabawe w grupie wesolych ludzi- a jak takich nie znaju to poszukac sposobu zeby ich poznac- jest nas na swiecie 6,8 mld wiec to nie moze byc takie trudne ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 22 lis 2010, 21:24 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

no wlasnie chyba nie ktorzy nie wiedza o czym mowa ;)) he he ale za to dorotka cos juz wie ;) haa
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 21 lis 2012, 16:14 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

sex ;srece: :mrgreen:

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 21 lis 2012, 16:54 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Sprzątam i przeklinam pod nosem hehe :lol: . Tak robię, jak mnie mąż czymś wkurzy :wink: Ostatnio jednak mało mam stresów, na szczęście :D
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 25 lis 2012, 21:30 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

a tak na serio...na stres hmmm...masaz, seks, dluga kapiel w pachnacej pianie z ksiazka , dobra muzyka, dobre jedzenie z lampka dobrego wina, ostre sprzatanie przy muzyce na full jak jestem sama w domu i mam duzego nerwa ;) dobra herbatka pod cieplym kocykiem jak jest sie do kogo przytulc, oczyszczajace ploty z przyjaciolka przy gracej czekoladzie.....

Dodano: -- 25 lis 2012, o 21:30 --

a tak na serio...na stres hmmm...masaz, seks, dluga kapiel w pachnacej pianie z ksiazka , dobra muzyka, dobre jedzenie z lampka dobrego wina, ostre sprzatanie przy muzyce na full jak jestem sama w domu i mam duzego nerwa ;) dobra herbatka pod cieplym kocykiem jak jest sie do kogo przytulc, oczyszczajace ploty z przyjaciolka przy gracej czekoladzie.....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 26 lis 2012, 20:46 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Kitka, bogini8, - a ja zawsze myslalam, ze tylko ja jak jestem naprawde zla to najlepiej idzie mi wtedy sprzatanie ;DD

pamietam sytuacje kiedy moi przyjaciele zadzwonili do mnie, bo od paru dni sie nie odzywalam zapytali co robie, na co odpowiedzialam : szoruje gabka dywany... ;D
i w przeciagu 15 minut byly u mnie w domu 3 osoby, jak tlumaczyli : wiedzieli, ze stalo sie cos co mnie wytracilo z rownowagi hehe i ze potrzebna mi pomoc przyjaciol ;DD
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 27 lis 2012, 18:28 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

u mnie na stres najlepiej dzialaja zakupy albo wysilek na biezni ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ