uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 10 lut 2011, 15:20 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

masz przechlapane koles ;-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 10 lut 2011, 21:40 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Witam

Nawiazaujac do tematu, ta osoba byla na waszych zebraniach polonii, mozecie ja sobie ogladnac na zdjeciach z jesieni, w charakterystycznym bialym mundurku...Panstwo Ka i Pe na pewno pamietaja ta osobe. Tulipan, to nowy nick dla kogos kto usunal swoj nick, a nazywal sie broken heart...JEST TO jedna i ta sama osoba o tkorej sie pisze...Kuba, Lukasz Pxxxx...Rxxxxx..Jest zdolny okrasc w bialy dzien, wiec komentarze i szyderstwa nie sa na miejscu..Policja ma jego dane , tak ze nie jest to smieszne w zadnym calu....a TO TYLKO WIERZCHOLEK GORY LODOWEJ..., tego co ta osoba potrafi...Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi////.....wystrzegajcie sie go...obecnie uciekl z Birmingham, bo staje sie za bardzo znany...ale jego miejsca gdzie lubi przebywac to Handsword...Teraz nazwal sie Tulipanem, bo to wlasnie okresla jego osobowosc...
Kod: Zaznacz cały
Dodane przez moderatora

Dane osobowe z postu zostały usunięte:
Patrz regulamin
Zabronione jest podawanie danych osobowych lub adresowych osób trzecich lub firm bez ich wyraźnej zgody.
Ostatnio edytowano 18 lut 2011, 09:06 przez ulak, łącznie edytowano 2 razy
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 10 lut 2011, 23:30 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ulak napisał(a):Panstwo Ka i Pe na pewno pamietaja ta osobe


??????

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez ulak » 17 lut 2011, 16:14 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Witam serdecznie wszystkich normalnych ludzi..Powtorze raz jeszcze, ze dzis pan Tulipan powiadomil mnie ,ze jego koledzy wymierza mi sprawiedliwosc, za to ze osmielilam sie prawde napisac na forum.....Zglosilam to na policji raz jeszcze, wszystkie osoby ktore oszukal , prosze o zglaszanie sie i kontakt.....Mysle, ze ta osoba jest w stanie mnie zamordowac poprzez rece swoich kolesi., tak ze chyba nie jest to wam obojetne....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 lut 2011, 20:43 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

wszyscy normalni ludzie witaja tez ciebie...

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 lut 2011, 09:27 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tak ze chyba nie jest to wam obojętne....
_________________
:roll: wiesz mi to jakoś tak obojętne , cały ten temat jest śmiechu warty , jak żeście dziewczyny głupie to cierpcie, najpierw należy kolesia poznać , pochodzić za rączkę popatrzeć sobie głęboko w oczy a nie od razu brać się za oglądanie tatuaży :mrgreen:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 lut 2011, 00:28 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ulak napisał(a):Nawiazaujac do tematu, ta osoba byla na waszych zebraniach polonii, mozecie ja sobie ogladnac na zdjeciach z jesieni, w charakterystycznym bialym mundurku...Panstwo Ka i Pe na pewno pamietaja ta osobe. Tulipan, to nowy nick dla kogos kto usunal swoj nick, a nazywal sie broken heart...JEST TO jedna i ta sama osoba o tkorej sie pisze...Kuba, Lukasz Pxxxx...Rxxxxx..Jest zdolny okrasc w bialy dzien, wiec komentarze i szyderstwa nie sa na miejscu..Policja ma jego dane , tak ze nie jest to smieszne w zadnym calu....a TO TYLKO WIERZCHOLEK GORY LODOWEJ..., tego co ta osoba potrafi...Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi////.....wystrzegajcie sie go...obecnie uciekl z Birmingham, bo staje sie za bardzo znany...ale jego miejsca gdzie lubi przebywac to Handsword...Teraz nazwal sie Tulipanem, bo to wlasnie okresla jego osobowosc...
no nieststy jest cos takiego jak ograniczone zaufanie, w dzisiejszych czasach trzeba byc czujnym w stosunku do nowo poznanych osob ,bo moga okazac sie kims innym niz osoba za ktora sie podaja nieststy szara rzeczywistosc.trzeba byc czujnym i nie dazyc zaufaniem kazdej nowo napotkanej osoby.

[ Dodano: |19 Lut 2011|, o 00:37 ]
tulipan2009 napisał(a): siaki a same co robicie?!to jest dobre?pisac o kims a samemu miec cos na sumieniu?
tulipan2009 napisał(a):a co wy polki robicie i jak sie nazywacie-to co robicie z murzynami,ci..a itp
jak moza tak wszystkich do jednego wora? to tak samo jak my bysmy pisaly ze bzykacie wszystko co sie rusza tak po prostu zeby zaliczyc.., co to za glupi myslenie wogole.tak..oczywiscie bo szczytem marzen kazdej polki jest smierdzacy turban...dobrze wiedziec ,odkryles jakas nowosc :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 19 lut 2011, 08:14 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Nie znam sytuacji za dobrze, ale z tych kawałków które tu widzę, to trochę mi pachnie tym 3% społeczeństwa płci męskiej (1% żeńskiej) z patologiczną psychiką. Na zewnątrz wygląda toto jak normalny człowiek, inteligentne jest jak każdy inny a często bardziej, a w środku co to? Niespodzianka - całkiem inne zwierzątko siedzi.

Polecam przestudiować i przemyśleć poniższy artykulik:

http://quantumfuture.net/pl/psychopath_2.html

Bo bez względu czy w tym przypadku akurat mam rację czy nie, każdy powinien wiedzieć trochę na ten temat i wypatrywać oznak pewnych poznając nowe osoby, żeby uniknąć poważnych errorów w przyszłości. Pozdrawiam i życzę ostrej wizji.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malpa3000 » 19 lut 2011, 11:27 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

malaroksi napisał(a): wiesz mi to jakoś tak obojętne , cały ten temat jest śmiechu warty , jak żeście dziewczyny głupie to cierpcie, najpierw należy kolesia poznać , pochodzić za rączkę popatrzeć sobie głęboko w oczy a nie od razu brać się za oglądanie tatuaży


no i wszystko na temat - za "naiwność" się płacić

właśnie przeczytałam sobie ten temat od początku i dawno sie tak nie uśmiałam :-D

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posty: 122
Dołączyła: 1 sty 2010, 21:10
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 19 lut 2011, 12:22 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Jak się czegoś nie ogarnia, to metodą powszechnie stosowaną żeby poczuć się dobrze na swój temat jest to wyśmiać lub zignorować. No chyba że tu zaraz wysypiesz argumentami, żeby wszyscy się pośmiali razem z Tobą? Coś wątpię, ale zaskocz mnie :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Lilithiell » 20 lut 2011, 02:07 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ulak napisał(a):Witam serdecznie wszystkich normalnych ludzi..Powtorze raz jeszcze, ze dzis pan Tulipan powiadomil mnie ,ze jego koledzy wymierza mi sprawiedliwosc, za to ze osmielilam sie prawde napisac na forum.....Zglosilam to na policji raz jeszcze, wszystkie osoby ktore oszukal , prosze o zglaszanie sie i kontakt.....Mysle, ze ta osoba jest w stanie mnie zamordowac poprzez rece swoich kolesi., tak ze chyba nie jest to wam obojetne....




To na prawdę mądre.. Facet Ci "niby" groził, że go obsmarowujesz a Ty robisz to dalej.. Nawet jeśli o nim to wszystko jest prawdą, po cholerę sobie robić problemów i pisać o tym. Jak będą głupie to polecą, każdy potrzebuje raz dostać od życia takiego kopa by następnym razem uważać..
Avatar użytkownika
Lilithiell
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 19 lut 2011, 20:50
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malpa3000 » 21 lut 2011, 15:43 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

plazermen napisał(a):Jak się czegoś nie ogarnia, to metodą powszechnie stosowaną żeby poczuć się dobrze na swój temat jest to wyśmiać lub zignorować. No chyba że tu zaraz wysypiesz argumentami, żeby wszyscy się pośmiali razem z Tobą? Coś wątpię, ale zaskocz mnie


A co tu niby jest do ogarnięcia???? Ty faktycznie ogarnęłeś to tak jak trzeba:

plazermen napisał(a):Słyszałem że ci z castoramy potrafią oprawić, a z geanta panierować.


plazermen napisał(a):.. to na farmę drobiu z nim :D

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posty: 122
Dołączyła: 1 sty 2010, 21:10
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 21 lut 2011, 16:05 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

to przeczytaj co dałem w linku, zamiast "rewelacji" wyszukiwać na swoją obronę, to nie będziesz musiała pytać, małpko cyrkowa
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malpa3000 » 22 lut 2011, 13:08 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

plazermen napisał(a): zamiast "rewelacji" wyszukiwać na swoją obronę


ja nie musze wyszukiwać nic na swoją obronę, to są między innymi cytaty, które mnie rozśmieszyły. Proponuje powrócić do początku tematu.

plazermen napisał(a):to przeczytaj co dałem w linku


większość normalnych ludzi zdaje sobie z tego sprawę i bez twoich linków, a na pewno powinna sobie zdawać z tego sprawę kobieta w wieku 40 lat!

tak jak wcześniej napisała
malaroksi napisał(a): cały ten temat jest śmiechu warty

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posty: 122
Dołączyła: 1 sty 2010, 21:10
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 22 lut 2011, 14:12 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Okej, myślałem że Twój komentarz dotyczył samego linku ode mnie, w temacie całym faktycznie humorek zagościł.

Naiwność naiwnością, normalni ludzie normalnymi ludźmi, humor swoją drogą, ale nie uważam że należy zamknąć sprawę skwitowaniem że za naiwność się płaci i spuścić zasłonę milczenia. Trzeba o tym rozmawiać, dzielić cię doświadczeniami uczulać informować, bo jak inaczej ta przykładowa "kobieta w wieku 40 lat!" ma szanse na rozwinięcie zdrowych podejrzeń przed wzięciem kopa w tyłek? No chyba że uważasz za Lilithiell dać się komuś takiemu przeżuć i wypluć to najlepsza szkoła życia dla człowieka.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ