uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 24 lut 2011, 12:35 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Nie jetem taka predka zeby zaraz wywalac komus naiwnosc, mysle ze to wlasnie jest normalna postawa spoleczna - wchodzic w relacje z ludzmi.

Co by bylo gdybysmy kazdego traktowali od wejscia podejrzliwie bo moze okazac sie ch***
to dopiero byloby zgiécie :D

Dlatego tez popieram tego typu ostrzezenia, lubimy miec znaojmych, przyjaciol, blizszych, dalszych, i nikt nie chcialby trafic na jakiegos wykolejonego czlowieka, ktory to wykorzystuje.

pozdro
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Lilithiell » 24 lut 2011, 17:06 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Ludzie ale bez przesady, facet się zabawił kilkoma kobietami. Nie pierwszy facet i nie ostatni.. Kobiety też się bawią facetami i one to dooopiero potrafią wykorzystywać i naciągać, to jest normalne w życiu codziennym i jest od zawsze. Po cholerę robić z niego jakiegoś tulipana?! Nigdy wam się coś takiego w życiu nie zdarzyło? Ludzie często się sobą bawią, wykorzystują i mają kogoś na boku..
I myślę, że wszelkie ostrzeganie się nawzajem w takiej sprawie nie ma najmniejszego sensu.. Co więcej jest zabawne, nikt z tego żadnych wniosków nie wyciągnie i zrobi co uważa. Bo jeśli samemu się nie doświadczy na własnej skórze, ma się tak na prawdę w dupie czyjeś opinie. To co jeśli mój aktualny facet zgadzał by się z opisem tego wyżej, miała bym go odrazu kopnąć w tyłek? :roll: Nie bronie nikogo bo nie wiem o co tam dokładnie chodziło, ale moim zdaniem nie znaczy, że jak dla jednej kobiety był chu,jem i miał na boku inne to, że dla każdej taki będzie..
Avatar użytkownika
Lilithiell
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 19 lut 2011, 20:50
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 28 lut 2011, 13:24 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

hmm

...ale jednak pare kobiet wyciagnelo wnioski

poznalam tego czlowieka
nie bylam z nim na randce ani nawet nie mialam zamiaru byc, ale poznlam go, gdzies przypadkiem, potem gdzis zprzypadkiem z nim rozmawialam- nie pasowala mi ze czasem ma na imie tak, a czasem tak...
kiedys mysla ze jestem brunetka,a potem dziwij sie ze jestem blondynka.
rozmowy byly dziwne i od poczaktu cos tam smierdzialo.

ja nie bylam zainteresowana gosciem bo pierwsze bylam zainteresowana kims innym, a po drugie gosc zupelnie mi sie nie spodobal- aseksulany, zakompleksiony, kompletnie bez gustu, malo atrakcyjny, w dodatku beszczelny- nie bardzo mu przeszkadzalo czy z kims jestem, czy mam rodzine itd.

ale moze inne kobiety mialyby inne spojrzenie na niego i mysle ze warto poinformowac, ze jest taki cwaniak co to okrada kobiety ktore mu zaufaly

bo zaufac kazdy komus chce w zyciu prawda?

i zaden to argument ze kazdy kiedys cos takiego musi przezyc, i ze nie jest to pierwsza i nie ostania taka historia...

im mniej ludzi przezywa takie historie tym lepiej
a forum to tylko jedna z form ogloszenia swiatu o kims kto postepuje nie fair
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 lut 2011, 14:20 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Ja to sie ciagle nie moge nadziwic tym babkom co sie daly nabrac. Mysle sobie ze bradzo zdesperowane musialy byc zeby takiego goscia do siebie przygarnac. Jak dla mnie kazdy facet ktory przyjmuje cokolwiek od kobiety jest skonczona oferma i odrazu bym kopnela takiego w zad. Nie mowie tutaj oczywiscie o drobnych prezentach z okazji Swiat czy urodzin ale o ciaglym utrzymywaniu i "pozyczaniu" kasy itd, przeciez to widac odrazu. Teraz kobiety takie wyzwolone i samodzielne a jednak daja sie byle jakiemu łachowi tak glupio w butelke nabic.... Smutne to i zarazem przerazajace :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez MockingSoul » 28 lut 2011, 14:45 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

No hej. Możliwe, że ten koleś to prawdziwy mistrz jeśli chodzi o pranie mózgu ; ) bo są w końcu i tacy którzy przyciągną do siebie nawet z reguły ostrożne kobiety i nie wiadomo czy tak nie było w tej właśnie sytuacji, choć szczerze mówiąc wątpie, ale nie zaszkodzi spojrzeć na to z drugiej strony.
Avatar użytkownika
MockingSoul
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 28 lut 2011, 00:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 28 lut 2011, 15:05 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ano wlasnie
nie wiem jak ten koles, ale wampirow psychicznych nie brakuje

bardzo bliska mi osoba tez utrzymywala jednego takiego przez XXX lat :( sama tego nie potrafi zrozumiec... bo nie tylko na dawaniu kasy sie takie relacje opieraja - w tym problem
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez patryk20088 » 28 lut 2011, 23:17 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Sprawa załatwiona już siedzi ,dziękuje Monika za wiadomość o tej osobie ,może nie siedzi ale na pewno był zatrzymany w leicester>>:)
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 1 mar 2011, 19:47 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ewela119 napisał(a):Ja to sie ciagle nie moge nadziwic tym babkom co sie daly nabrac. (...)

Ależ to jest bardzo proste. Nie umieją czytać, bo przecież każdy ma na czole napisane o co mu tak na prawdę biega. "Chcę Cię tylko przelecieć", "Kasa, kasa, kasa", "Jestem złodziejem"...
No i oczywiście są ślepe, bo każdy z nich ma odpowiedni wygląd i aparycję oszusta/złodzieja.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 14 mar 2011, 00:06 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

widzę się wam topic rozwija :D o tulipanie to jak z filmu z PRL-u dramat społeczny o facecie z baru mlecznego :D
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 21 kwi 2011, 15:52 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Witam...
Wszystkim przemadrzalym, madrym dzis, bo nie znaja swego jutra, zycze tylko jednego......oby wam sie to przydazylo. spotkac takiego typa....a to tylko kwestia czasu.....kiedy go spotkacie.....I tym optymistycznym akcentem zakoncze te glupie romowy na temat czlowieka , na ktorego temat, nie warto slowa zamienic.....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monique » 28 kwi 2011, 07:54 re

ulak napisał(a):Witam...
Wszystkim przemadrzalym, madrym dzis, bo nie znaja swego jutra, zycze tylko jednego......oby wam sie to przydazylo. spotkac takiego typa....a to tylko kwestia czasu.....kiedy go spotkacie.....I tym optymistycznym akcentem zakoncze te glupie romowy na temat czlowieka , na ktorego temat, nie warto slowa zamienic.....


A ta nadal swoje... Przecież ten temat już dawno zdechł, więc co ty chcesz zakańczać? Widać nadal ktoś nie może się otrząsnąć.
A po tym co napisałaś powyżej może pora skonsultować się z psychologiem. Jak ktoś coś pisze na forum to powinien liczyć się też z krytyką, a nie, że każdy tutaj przytuli i pogłaszcze po głowie. O naiwności ludzka.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 28 kwi 2011, 14:47 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tak czytam i czytam co jest pisane na moj temat i wiecie co?ubaw mam po same pachy poniewaz czesc z was zna mnie i ma co powiedziec na moj temat a czesc z was to.................ludzie-macie wieksza wyobraznie odemnie
patryk20088, -Sprawa załatwiona już siedzi ,dziękuje Monika za wiadomość o tej osobie ,może nie siedzi ale na pewno był zatrzymany w leicester>>:)

bez urazy-nie wiem co bierzesz lub jarasz ale.................mylisz sie.obejrzyj najpierw film-tulipan.
skoro tyle wiesz na moj temat to pisz chociaz prawde koles a nie scieme walisz ze siedzi badz zostalem zatrzymany w lester-
NA JAKIEJ PODSTAWIE ZATRZYMANY ZOSTALEM?moze napisz artykul na podstawie ktore niby zostalem zatrzymany-chetnie sie posmieje.skoro tyle wiesz.hahahahahahah
do tej pory tylko czytalem i sie nie udzielalem bo niektorzy z was pisza prawde a niektorzy klamia-wiem,i kto to mowi?osoba ktora oszukuje,klamie itp ale potrafie sie przyznac co do ww postow ale do bujdy sie nie przyznam.



tym z wyobraznia chetnie odpowiem na pytania a tym co staraja sie uzywac wyobrazni i tylko falsz pisza to prosze sie zamknac skoro h*** wiecie na moj temat a wlasna glupota i wypocinami probujecie cos napisac by zaistniec na forum.



pozdrawiam tych madrych,myslacych na swoj sposob.
ps.tych nie madrym tez sle pozdro by poczuli sie normalnie wsrod madrych.




temat sie konczy bo................tulipan nie istnieje i nigdy nie istnial a w necie mozna przedstawic sie jako cezary pazura-kto bedzie chcial wierzyc ten uwierzy.


NIEWIEDZA JEST LUDZKA GLUPOTA

Brokenheart_29
 
 

KobietaPostNapisane przez ulak » 28 kwi 2011, 16:46 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Witam

Jesli osmileliles sie znow pojawic, nie mysl, ze jestes bezkarny Kubusiu Podrywaczu, nie interesuja mnie twoje pseudowypociny, sa jak zwykle glupie...zapozyczone skads, ale pamietaj, ze dopoty dzban wode nosi dopuki ucho sie nie urwie, wiec baw sie dalej dobrze...Wlasnie tutaj w Birmingham jest mnostwo ,,para.....ludzi, ktorzy zeruja jak ty na innych, swietna poza zyciowa . Dno i dziesiec metrow mulu, czlowieku sam wiesz , ze poza oklamywaniem ludzi ....nic innego nie umiesz.....Wiec szkoda na ciebie czasu....a ludziom normalnym powiem,ze to miasto naprawde nie jest warte by tu mieszkac...skoro takie typy laza po ulichach i zaczepiaja normalnych ludzi....Nie pisze do ciebie Jakubie.......bo szkoda polemiki, ale do innych by nie dali sie nabrac chudemu blon brzydalowi z zakazana geba.....szkoda nawet minuty na takich typow.....w zyciu....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur80 » 30 kwi 2011, 07:21 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Brokenheart_29 napisał(a):tak czytam i czytam co jest pisane na moj temat i wiecie co?ubaw mam po same pachy poniewaz czesc z was zna mnie i ma co powiedziec na moj temat a czesc z was to.................ludzie-macie wieksza wyobraznie odemnie
patryk20088, -Sprawa załatwiona już siedzi ,dziękuje Monika za wiadomość o tej osobie ,może nie siedzi ale na pewno był zatrzymany w leicester>>:)

bez urazy-nie wiem co bierzesz lub jarasz ale.................mylisz sie.obejrzyj najpierw film-tulipan.
skoro tyle wiesz na moj temat to pisz chociaz prawde koles a nie scieme walisz ze siedzi badz zostalem zatrzymany w lester-
NA JAKIEJ PODSTAWIE ZATRZYMANY ZOSTALEM?moze napisz artykul na podstawie ktore niby zostalem zatrzymany-chetnie sie posmieje.skoro tyle wiesz.hahahahahahah
do tej pory tylko czytalem i sie nie udzielalem bo niektorzy z was pisza prawde a niektorzy klamia-wiem,i kto to mowi?osoba ktora oszukuje,klamie itp ale potrafie sie przyznac co do ww postow ale do bujdy sie nie przyznam.



tym z wyobraznia chetnie odpowiem na pytania a tym co staraja sie uzywac wyobrazni i tylko falsz pisza to prosze sie zamknac skoro h*** wiecie na moj temat a wlasna glupota i wypocinami probujecie cos napisac by zaistniec na forum.



pozdrawiam tych madrych,myslacych na swoj sposob.
ps.tych nie madrym tez sle pozdro by poczuli sie normalnie wsrod madrych.




temat sie konczy bo................tulipan nie istnieje i nigdy nie istnial a w necie mozna przedstawic sie jako cezary pazura-kto bedzie chcial wierzyc ten uwierzy.


NIEWIEDZA JEST LUDZKA GLUPOTA



Od dluzszego czasu czytam to jak sie bronisz i smiechu warte to jest.Stary kon z Ciebie,a zachowujesz sie jak dziecko.Wybrales sobie taki sposob na zycie,wiec i trzeba bylo brac poprawke na to,ze dziewczyny ktore oszukasz beda Ci robic pod gorke i pisac o Tobie.Nic soba nie reprezentujesz,oszukujesz kazda jaka da sie nabrac,burak jestes i tyle.A do tulipana to Ci bardzo daleko.Jestes jak to ktos trafnie okreslil dno i 10m mulu.Pewnie mi zaraz napiszesz,ze nie znam Cie i nic o Tobie nie wiem,wiem wiecej niz Ci sie wydaje i nie badz taki kozak,nie stawiaj sie bo kazdy wie,ze oszust jestes,wiec wg mnie to jakbys mial troche rozumu to bys tu w ogole nic nie pisal,a tak robisz z siebie wariata.Mialem okazje obejzec Cie kiedys na spotkaniu forumowiczow i ani na urode,ani na ubior,ani na auto te dziewczyny nie leca,masz niezle gadane i to Twoj jedyny wabik.Wymyslasz sobie zycie,prace i mase innych rzeczy,a w rzeczywistosci biedny gosciu z Ciebie,bez wyksztalcenia,bez perspektyw zyciowych i dlatego krecisz kazda laske,bo sam w zyciu nie dalbys sobie rady.Ty tym wszystkim dziewczynom to powinienes podziekowac,a nie sie stawiac i mowic,ze klamia,bo zeby nie one to juz dawno bys sie walil w d*** za kase,albo kradl zeby w ogole przetrwac kazdy dzien.I tym przyjemnym akcentem zakoncze moj wpis.Pozdrawiam wszystkich czytajacych.

artur80
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 sie 2010, 10:22
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 30 kwi 2011, 10:55 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

artur80, CIESZE SIE BARDZO ze tobie sie nie podobam.ze nie lecisz na auto i na ubior,dobrze o tobie swiadczy.hahahahahah.co do kozaka itp to nigdy nim nie bylem i nie bede ale swoje moge robic.
a swoja droga to malo wiesz.............chyba ze robiles jako materac i tlumacz podczas sexu i rozmow z tymi dziewczynami tak wiec malo wiesz a po wygladzie malo mozna powiedziec wiec powiem tak:NIECH SIE K**** WYPOWIADAJA TE CO JE OSZUKALEM.
NIECH SIE PODPISZA TE KOBIETY KTORE OSZUKALEM,z ktorymi spalem,zylem itp a wtedy zobaczysz ze jest to jedna osoba-tak dla twej informacji.
tym zawistnym ktorzy za chwilke zaloza pelno nikow by sie tylko podpisac-dziekuje

Brokenheart_29
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ