Powiedzial do mnie imieniem swojej bylej dziewczyny

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Czesc,pol roku temu poznalam super przystojnego i wogole,luks gosc,no co tu gadac duzo,mamy troche wiecej niz 20 lat,i bylo kilka spotkan,ale czesciej rozmowy telefoniczne,w tygodniu.w weekendy spotkanko i to tez nie zawsze.
Chodzi o to,ze,i koles do mnie dzwoni i jest lekko poddenerwowany na superwaizorke z pracy,ktora ma na imie, Kasia,i opowiada,ze ta to,ze tamto itp, i w pewnym momencie mowi...i wiesz Kasiu,tylko,ze ja mam na imie Magda :twisted: ,i nie chodzi tu o to,zebym byla zazdrosna o ta superwaizorke,nie nie chodzi o to,zejego byla dziewczyna ma na imie,Kasia.Wiec ZONK. Cisnienie mi sie podnioslo,tylko niepotrzebnie,I co szybko zakonczylam rozmowe :evil: a pozniej przemyslalam co nie co i napisalam smsa,co o tym mysle,nic zlego takiego nie napisalam,tylko tyle,ze nie powinien sie tak pomylic,
Rano jak sie obudzilam,kilka polaczen nieodebranych od niego,az w koncu odebralam...
i on mowi,ze chcialby mi to wytlumaczyc,i ja sie pytam,sluchaj jak sie z nia spotykasz z ta laska,albo nawet myslisz, czy cokolwiek to powinienies byc ze mna szczery,Bo moi drodzy Panowie,nie jest latwo upiec dwie pieczenie na jednym ogniu o nie nie,nie z nami kobietami te numery :!: :mrgreen: ale ok wroce do tematu.I koles mi nawija,ze wyszla jakas tam afera z ta jego byla i z nim, i dlatego sie pomylil,bo ona do niego pisze itp.
HMMMMM??????
Nie wiem juz czy to ze mna cos jest nie tak? czy z nim,nie wiem

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

moja droga, postaw mu sprawe jasno, albo mowi ci o wszystkim...albo bajjj.Bo mi sie wydaje ze on cos kreci,zobaczysz czy mu zalezy.a tak wogole to nie przyjmuj wiecej pomylek typu: Przepraszam ze pomylilem sie z imieniem.pozdrawiam

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

ciezka sprawa:( ;)

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

ja uwazam,ze to zwykla pomylka,tez bylabym troche zla ale bez przesady,pomylic sie nie mogl?przeciez najwiecej czasu przebywal wlasnie z ta Kasia,ja bym dala mu szanse ;)

Kasiuniaaa86
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 19 cze 2007, 17:26
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 0
Neutralny

Oj uwazaj kolezanko.mnie spotkalo cos podobnego.Tyle,ze owy pan przez pol roku nas dwie wodzil za nos.Az wkoncu wyszlo szydlo z worka...Zlapany na goracym uczunku.Dostal za swoje...Zapamietaj TYLKO WINNY SIE TLUMACZY!!!! powodzenia

pawelanisia
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 4 paź 2007, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

...ale o co chodzi ... ?

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

nie terzeba sie zaraz oburzać przecież jak jesteście dorośli to można sprawe wyjaśnić dosyć prosto w nornalnej rozmowie

etole_2007
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2009, 09:39
Reputacja: 0
Neutralny

...ale o co chodzi ?...
Dołańczam się do pytania he he
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Viola » 28 lis 2009, 22:29 Re: Powiedzial do mnie imieniem swojej bylej dziewczyny

hahah smieszna sytuacja,,,ale mnie tez spotkala podobana i tez z Kasia ...;/ koles powiedzial do mnie imieniem swojej ex, pogonilam , ale wybaczylam,,, tylko po to zeby po dwoch tygodniach owa Kasia do mnie zadzwonila z jego nr z zapytaniem kim ja jestem ???? Puscilam pana w niepamiec , bylo ciezko.... tobie tez to radze :)Pozdr

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

Każdy może się pomylić, jak ma dużo na głowie do spamiętania ;)

roberto231
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 8
Dołączyła: 27 lip 2006, 09:17
Reputacja: 1
Neutralny

Witam wszstkie panie

krystian25
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 40
Dołączył: 18 maja 2008, 23:04
Lokalizacja: Castleford
Reputacja: 0
Neutralny

Teraz to chyba zrobilam najwieksza glupote:( bo ja mu powiedziam,ze jesli ma problem z ta byla,to ja powiedzialam,zeby dal mi moze do niej numer to ja zadzwonie i sie jej zapytam dlaczego ona sie tak zachowuje :neutral: OCZYWISCIE NIGDY BYM TEGO NIE ZROBILA NIE ZADZWONILABYM Nie zrobilabym z siebie idiotki ; chcialam tylko sprawdzic jego reakcje,ale i tak pewnie juz zrobilam:( z siebie.On powiedzial,takimtroche wkurzonym tonem,ze da mi tn numer, i ze moge do niej zadzwonic,
:)
upsss

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 09:02 ]
Czlowiek czasem jak cos bardzo chce i bardzo chce zeby bylo dobrze,to musi wszystko zepsuc:( ach

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

brunetki blondynki .. ja wszystkie was dziewczynki calowac chce ... heheh boze co za temat
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

No wlasnie,brunetki,blondynki Ty wszystkie calowac chcesz,a pozniej sie dziwisz ze sa takie tematy

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

ale to nie ja myle imiona

JA zawsze staram sie znalezc stanadardowe rozwiazanie i nie mówic do dziewczyny po imieniu . Koduje ja sobie w glowie jako sloneczko , kociczka, iskierka , żuczek, czy takei tam ... I wtedy nawet jak mi sie porypie to wychodze obronna reka :)


No cóz moze koles kiedys to zalapie , ale widocznie mlody jeszcze jest :) .


A tak na serio nie ma sie co przejmowac. Moja Przyszla zona kiedys powiedziala do mnie Rafal i co ??? O jezu zdaza sie , bylas/ les z kim tyle czasu to sie w glowie takie specyficzne polaczenia naurologiczne tworza. I jak chesz kolesi opierdzielic za cos to od razu ci sie jego imie przez usta przewija.

A jak chesz zeby sie zemscic to krzyknij mu w fazie extazy imie np Marcin ( byle by on marcin na imie nie mial) . Zobaczysz wmuruje go na amen i juz nigdy nei pomyli .


Ps

Marcin bardzo ladnie brzmi wykrzyczane glosem w extazie .... goraco polecam :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ