Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 22 gru 2007, 13:33 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Bebus- dzięki za słowa pocieszenia-poprostu w takich chwilach robię sie straaasznie mięka tutaj ( a wszystko przez to, że jestem b. rodzinna i mam tylko jedną siostre ). W Polsce nie było tego problemu... jasne że mam tu FORUM i UŻYTKOWNIKÓW i ZNAJOMYCH i już mi lepiej. A z siostrą se pogadam przez telefon ( o ile dam radę mówić... :cry: :mrgreen: ). Pozdrawiam i jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT...

HM HM HM-ciekawe czy Mikołaj do mnie zawita? Ponoć byłam niegrzeczna i napisałam brzydki list-ale tylko 2 razy użyłam brzydkie slowa :-P :mrgreen:

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 23 gru 2007, 12:12 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham


KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 25 gru 2007, 09:37 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

No, wesolych prezentow... hohoho

xoxoxox
Załączniki
xmas2007-wallpaper1.jpg
youpi

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 25 gru 2007, 19:17 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Wiek: 42
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 24 gru 2013, 02:18 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
życzy Darek. (Darwas)
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ

cron