Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 18 cze 2010, 10:17 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

A mnie wkurzaja gumy do zucia na chodnikach rozdeptane,te swieze sa najgorsze,bo jak jest slonce to one do butow sie przyklejaja,kiedys wdeplam w taka gume masakra jakas,nie moglam tego g*&^%%&( doczyscic,cala podeszwa buta za^&*(*&^% i do tego nogawka spodni rowniez :evil: Niech ktos cos w zwiazku z tymi gumami zrobi Bo normalnie $^^%$@#$&.No juz mi lepiej :)
Ps.
A czy jak maz wkurzy w domu to czy tu tez mozna sie wyzalic w agresywny sposob? ;)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez jed » 18 cze 2010, 18:11 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

Ja mysle, ze sie maz tez nada, choc nie wiem jak mialoby Ci to pomoc znowu poczuc sie Polka. :)
testowy napisał(a):odreagujmy i poczujmy się Polakami


Ja sie w ksiedze zażaleń chcialem pochwalic, ze same klotnie mam dzisiaj. Wk$#@wia mnie jak ludzie na mnie odreagowywuja, a potem nie wiedza jak przeprosic.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 cze 2010, 19:00 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

A ja dziś muszę odreagować oblany egzamin, nie będe obwiniać egzaminatora bo to nie jego wina że trafiła mu się taka durna głupia idiotka co to hulajnogi prowadzić nie umie a za samochód się bierze kretynka imbecylka :569: to dla ciebie głąbie :535:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 18 cze 2010, 19:08 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

Heh, nieco samokrytyki nie zaszkodzi. Trzeba bylo dziadowi urwac conieco to by wiedzial, ze na drugi raz ma byc zdane. ;) ??:::

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 18 cze 2010, 19:55 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

Anglicy graja jak safanduly :twisted:
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 20:09 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

yoko napisał(a):Anglicy graja jak safanduly :twisted:


Wlasnie moj maz nie szczedzi im komentarzy :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 18 cze 2010, 20:26 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

Malaroksi,Ty to jestes agentka :-D hihi.No coz raz sie nie udalo,to moze nastepnym razem pojdzie jak z platka :-)
Jed,troche mi sie Ciebie szkoda zrobilo,jak napisales ze ludzie na Tobie odreagowywyja,czemu tak jest??
A i juz wczesniej zauwazylam,ze ludzie tu na forum pisali,ze nic ciekawego sie nie dzieje,ze brak fajnych tematow itp.To skoro brak fajnych tematow,to zapodajcie jakis ciekawy,na ktory ludzie beda mogli sie wypowiedziec,a nie narzekacie(nie pisze tego po zlosci,tylko to co mysle na ten temat :-) ).
Ja nienawidze dzisiejszej pogody,szaro,deszcz pada i ogolnie jest do #%&* hihi
Jak cos jeszcze mi sie przypomni,to napewno tu napisze :-D

[ Dodano: Pią Cze 18, 2010 21:27 ]
*sorki mialo byc odreagowywuja ;)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 18 cze 2010, 20:39 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

forumowicze, ale to mial byc kacik obrzucania SIE blotem, a nie kogos innego kogo tu nie ma :wink:
mam wrazenie, ze juz tak dlugo jestescie w UK, ze robicie tak samo jak Anglicy. Piszecie, ze wszystko pieknie ladnie, a pozniej przy kolacji z rodzina mowicie: "ale ten testowy glupi temat zarzucil" :wink:
a wiec bede pierwszy...
testowy, strasznie beznadziejne zdjecie masz jako awatara, sz.ag mnie trafia za kazdym razem jak je widze! :wink:
pozdrawiam :mrgreen:
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez jed » 18 cze 2010, 20:51 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

:) Bo ja jestem nieco inny w zyciu niz tutaj. Wlasnie jestem po serii smsow z moim wspolcostam i dowiedzialem sie, ze ludzie maja taki do mnie stosunek bo robie wszystko na opak.
Nie zebym uwielbial sie zwierzac i ekshibicjonizowac, ale napisze ze ostatnie kilkanascie miesiecy poswiecilem na nauke... zycia (troche to w stylu Jollego zabrzmialo, ale bedzie). Trudno jest sie dogadac z czlowiekiem, ktory nie walczy o sympatie, pieniadze, zrozumienie. Wykapawszy sie dopiero stwierdzilem, ze od teraz sie zmienie i bede juz tylko wymagal, bo czas nauki minal.... Ehhh, pewnie mi sie nie uda, bo mam taka pokrecona osobowosc, ze wielki ze mnie narcyz i jednoczesnie bardzo z tym walcze, ludzac sie ze doceniona bedzie bezinteresownosc, uleglosc oraz cierpliwosc. Mali ludzie tego nie rozumieja i bardzo sie dziwia kiedy nie daje sie wykorzystywac. No, tak sobie tylko siebie widze, bo opinie o mnie sa tak skrajnie rozne, ze az dziw iz chodzi o tego samego typa.
:) Powazne to wszystko bylo, ale tak mnie tym "Jed,troche mi sie Ciebie szkoda zrobilo" zainspirowalas, ze az zmieklem, ale juz wracam do siebie. Skoro pisza ze brak fajnych tematow to najwyrazniej im zalezy. Przypominam, ze gro czytaczy jest w Polsce, oni szukaja informacji i tematow nie wniosa. Rzucilem okiem na starsze posty i fakt, bylo kilka wyrazistych osobowosci, ale z drugiej strony posty po kilka slow, przepelnione slodko pierdzacym entuzjazmem, ze oto nowy kraj i nowi ludzie. Tak troche serwisem spolecznosciowym gg zalatuje, ktory jest kierowany do nastolatkow a nie doroslych ludzi. Tak to wyglada moim zdaniem. No i po raz kolejny: trudno byc uprzejmym, ciekawym innych i kreatywnym, skoro bez spotkania forumowiczow skazanym jest sie i tak na to pudlo przed soba.

Zwirzak: to zdj jest super chruper, maly testowy to jest podobno. Ja nie rozumiem czemu testowy tak dziwnie nawija. Fan wladcy móch, czy jak to bylo, ale skad styl wyciagly bo nie zawsze chyba z mobilnego czegos pisze?
Ostatnio edytowano 18 cze 2010, 21:26 przez jed, łącznie edytowano 1 raz

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 18 cze 2010, 21:24 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

a mnie tyo sie nawet nie chce obrzucac... no chyba ze sie alfons odezwie to wtedy sie zwleke i poobrzucam tak zeby nie bylo. dalej jakas taka niemoc egzystencjonalna mam.
pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez jed » 18 cze 2010, 21:28 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

A ja widzisz niekumaty, po lajbach sie tez nie szlajam, dzieci nie lubie, to myslalem ze z ta toaleta to wlasnie do alfonsa bylo. Nie masz niemocy, tylko pewnikiem Cie zmiany czekaja niebywale i Ci sie nie chce. A taki ladny temat o swingersach i nikt nawet nie pisnie.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 18 cze 2010, 21:45 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

jed napisał(a):A taki ladny temat o swingersach i nikt nawet nie pisnie.

Temat może i ładny, ale przestań się wp$^$%^# gdzie Cię nie trzeba. Tutaj masz temat odpowiedni by się na kimkolwiek wyżyć, również na swingersach (jakkolwiek ich zinterpretujesz). :grin:
testowy, mnie też Twój po³đj→¶↓ħđ↓ avatar wk¶←ŋ]¼³#. Chociaż byś się przyznał czy to Ty 20 lat temu?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez yoko » 18 cze 2010, 21:47 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

jesli to testowy 20 lat temu to dzisiaj niezle ciacho musi byc :D ;)
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 18 cze 2010, 21:49 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

:) Mnie wkŋ]¼³# jak mi ludzie mowia co mam robic. Ja tam sie nie wp$^$%^#, rozwinalem temat w przyspieszonym tempie. A tak generalnie to po³đj→ħđ Cię, jeśli tak ostentacyjnie skreslasz mnie z grona swingersow. Gdzie napisane jest, ze mnie tam nie trzeba?

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 18 cze 2010, 21:54 Re: Kącik nienawiści i obrzucania się błotem,

Ohh, sorryjed, nie zakumałem że zaliczasz się do zwolenników swingersów :-D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ