Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez jola22 » 6 wrz 2011, 12:32 Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Wiekszosc mezczyzn woli szczuple kobiety, poniewaz...?
Avatar użytkownika
jola22
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączyła: 6 wrz 2011, 12:21
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 6 wrz 2011, 14:44 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Bzdura na kolkach.Nie wszyscy.Ja nie wole, a znam wielu i takich, co tez nie wolá szczuplych.
Najbardziej seksowná czesciá ciala kobiety jest... Jej umysl.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 6 wrz 2011, 15:24 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Taakkk.. Umysł... Z filozoficznego punktu widzenia, to wszystkie kobiety są szczupłe lub przeciętne a nawet grube.
A na poważnie, to chyba nie ma takiej zasady.
Tak samo czy duże cycuszki są fajniejsze od małych?
Czy szczupła ale szeroka w biodrach czy może wąska?
A moze blondynka czy ruda?
Zapomniałem dodac, ze w naszej sytuacji to jeszcze mamy kolejne wybory:
Biała, żółta, czarna, czerwona?
Mówiąca w języku chińskim czy rumuńskim?
Gotująca czy kupująca gotowce?
Że nie wspomnę o preferencjach religijnych:-)
Hmmm Co prawda, szczupłe są lżejsze ( lżej nosić na rękach ;-)), zajmują mniej miejsca w łóżku, samochodzie, mniej prasowania bo powierzchnia ubrań mniejsza itp:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 wrz 2011, 16:09 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

faceci twierdza ze wola babki o kobiecych zaokraglonych ksztaltach , .. a prawda jest taka ze idac sobie przez miasto wiekszosc facetow oglada sie za wieszakami a nie tymi ,kobiecymi,...sorry....ale tak jest..
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jola22 » 6 wrz 2011, 16:31 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dokladnie... nie zauwazylam jeszcze, zeby facet ogladal sie za puszysta kobieta na ulicy. Wiekszosc facetow bedzie tutaj pisalo, ze nie liczy sie wyglad, tylko to co sie ma w glowie, ale gdyby mieli do wyboru ladna i glupia kobiete lub brzydka (gruba) i madra, to wybraliby ta pierwsza.... Dlaczego tak jest? Tak, tak... wiem.... latwiej przchodzi przedstawienie rodzinie i znajomym szczupla, piekna lale barbie niz puszysta kobiete...
Avatar użytkownika
jola22
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączyła: 6 wrz 2011, 12:21
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 6 wrz 2011, 16:36 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Ojjj tam, ojjj tam!
Rzecz gustu.
"Kobiece kształty" to zaokrąglenia tam gdzie powinny być, a nie tłuszczyk wszędzie gdzie tylko można go wyhodować.
Nie słyszałem jeszcze, by "męskie kształty" to był brzuch do kolan i trzy podbródki.
Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn pożądana jest sylwetka bez przesadnego rozrostu:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez jola22 » 6 wrz 2011, 16:40 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

ale niektore kobiety lubia mezczyzn ktorzy maja brzuchy do kolan i trzy podbrodki. I nie znam kobiety, ktora wstydzilaby sie takiego faceta/lub chowala go w domu :)
Avatar użytkownika
jola22
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączyła: 6 wrz 2011, 12:21
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 6 wrz 2011, 16:41 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

I całe szczęście!
:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

Dla mnie kobieca figura to ładny biust, talia i biodra a nie nadwaga. Szkoda, że nikt się nie zastanowi, że słowo Wieszak jest bardzo obraźliwe :(

KarolinaBirmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 sie 2011, 16:07
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jola22 » 6 wrz 2011, 17:05 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

zawsze mozna to okreslic w ten sposob, ze faceci to psy, bo leca na kosci :)
Avatar użytkownika
jola22
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączyła: 6 wrz 2011, 12:21
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 wrz 2011, 17:06 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

jola22 napisał(a):ale niektore kobiety lubia mezczyzn ktorzy maja brzuchy do kolan i trzy podbrodki. I nie znam kobiety, ktora wstydzilaby sie takiego faceta/lub chowala go w domu
ja nielubie.....nie wstydzilabym sie swojego faceta jesli by sie ,,zapuscil,, ale jednak wole go bez okazalego miesnia piwnego :P

jola22 napisał(a):nie zauwazylam jeszcze, zeby facet ogladal sie za puszysta kobieta na ulicy
ja mowie o kobiecych ksztaltach a nie o paniach puszystych czy otylych... bo to juz kobiece ksztalty nie sa ;)

Dodano: -- 6 wrz 2011, o 17:09 --

KarolinaBirmingham napisał(a):Szkoda, że nikt się nie zastanowi, że słowo Wieszak jest bardzo obraźliwe
dla mnie wieszakami sa dziewczyny ktore doprowadzaje sie glodowkami do autodestrukcji.... i chociaz juz wszystko na nich wisi i wystaje im wiekszosc kosci dalej twierdza ze sa za grube...a co do tych wieszakow... to wiekszosc z nich dziewczyny wieksze od siebie okresla mianem baleronow, grubasek czy cielecin,... to chyba wolalabym byc nazwana wieszakiem...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 6 wrz 2011, 17:13 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

czyzby ktos mial kompleksy? ja jako pierwszy sie wypowiem, ze lubie szczuple kobiety, prowadze aktywny tryb zycia, cwicze i duzo czasu spedzam poza domem, wiec sam wiem, ze jak sie chce to mozna. dla mnie otyle kobiety w wiekszosci same sa sobie tego winne poprzez siedzenie na kanapie i wcinanie kolejnych paczek slodyczy (nie mam tu na mysli osob, ktore poprzez choroby itp nie moga zrzucic masy, ale takich akurat jest mniejszosc)

Guest
 
 

Autorka tematu ma bardzo duże kompleksy. Wieszaki to osoby chore, które wymagają pomocy, a nie naśmiewania się i wyzywania.
Poza tym dla niektórych jak ktoś dba o siebie, ćwiczy, zdrowo je i przez to ładnie wygląda( jest szczupły), od razu jest wieszakiem i chudzielcem. Ja nie mam zamiaru rezygnować z jazdy na rowerze i zdrowego jedzenia dla jakichś leniwych frustratek.

Wszystko zależy od proporcji ciała: można ważyć tyle samo ile koleżanka, ale mieć inne proporcje i wyglądać lepiej/gorzej od koleżanki.

KarolinaBirmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 sie 2011, 16:07
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 6 wrz 2011, 17:31 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

::stop::
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy
Góra
-2

Dlaczego STOP???

KarolinaBirmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 sie 2011, 16:07
Reputacja: 3
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ

cron