Zwiazek z obcokrajowcem.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez alekssara » 11 sty 2012, 13:13 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

sweetheart19, Witam ja mam meza Afghanczyka jestesmy juz 6 lat mamy córke i synka i jestesmy bardzo szczesliwi. Zostawie ci mojego mejla jak masz ochote porozmawiac napisz aleks-m-83@tlen.pl" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

Dodano: -- 11 sty 2012, 23:45 --

yummybrummiemummy, Ty tez tu jestes???

alekssara
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 sty 2012, 16:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 13 sty 2012, 18:21 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

slayer napisał(a):Te, a tak swoją drogą, to polki wiążą się z Afgańczykami, Pakistańczykami, a czy polacy wiążą się z Afgankami czy Pakistankami? Tamtejsze, jakże piękne kobiety, chyba nie mogą się wiązać z nie-muslimami, co?


Tak calkiem przez przypadek wpadlo mi w "rece" cos takiego:

http://www.muslims4marriage.com/lp/ukpa ... tAodwT-Juw


Wyglada wiec na to ze nie wszystkie one sa takie zniewolone i zakutane w szmaty :roll: Swoja droga trzeba im przyznac ze maja piekne kobiety 8)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 13 sty 2012, 18:55 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Wszystkie kilkanaście które reklamują serwis? ;)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 sty 2012, 19:06 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

ewela119 napisał(a):Tak calkiem przez przypadek wpadlo mi w "rece" cos takiego:

http://www.muslims4marriage.com/lp/ukpa ... tAodwT-Juw


Wyglada wiec na to ze nie wszystkie one sa takie zniewolone i zakutane w szmaty Swoja droga trzeba im przyznac ze maja piekne kobiety

reklamy serwisow randkowych zawsze sa piekne i przyciagaja uwage pieknymi paniami i przystojnymi panami z golymi klatami i 6opakiem:D ladne te kobitki , ale co druga wyglada jak kim kardashian :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 13 sty 2012, 19:23 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Podejrzewam ze na portalu jest wiecej niz kilka-kilkanascie pa, inaczej chyba "biznes" by upadl... Aczkolwiek nie zaglebialam sie w zawartosc tej strony, nie interesuja mnie randli z muslimkami, z muslinami z reszta tez nie :P
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 13 sty 2012, 19:25 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

co do tego utworu od bartek87,
Wiecie jak to jest bedac w polsce duzo kobiet mysli ze taki obcokrajowiec to fajny facet i chcialaby takiego, kiedy kobieta przyjezdza tutaj lub wogole zaczyna podrozowac po swiecie poznawac kulture powoli przekonuje sie ze nie zawsze taki facet jest fajny. Kazdy z nas ma jakies doswiadczenia, mam pytanko dlaczego koledzy polacy nie maja nic przeciwko jak to polak ma obcokrajowa partnerke?

Dodano: -- 13 sty 2012, o 19:29 --

A tak odrazu dodam moj partner jest polakiem. Osobiscie nie widze sie w inny zwiazku jak polsko -polski ale nie mam uprzedzen do innych. Kazdy ma swoje prawo wyboru. Wazne zeby byl szczesliwy a jak dlugo to szczescie potrwa nie nam to oceniac.
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 sty 2012, 21:36 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

ewela119 napisał(a):Podejrzewam ze na portalu jest wiecej niz kilka-kilkanascie pa, inaczej chyba "biznes" by upadl...
no napewno jes duzo..chodzi o to ze na stronach startowych czy reklamowych wszyscy sa tacy ladni zawsze ..;)) a w "srodku" jak sie czlowiek zaglebi to napeno nie jest juz tak pieknie:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 13 sty 2012, 21:55 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Jeszcze mi się żadna dziewczyna z sub-kontynentu indyjskiego ani z bliskiego wschodu w bham nie podobała. na filmach z bollywood inaczej to wyglądało ;). muzynki bywają fajne i panny z europy wschodniej.

Tak czy siak jak dla mnie jedyny wniosek z panien wybierających egzotyke jest taki że należałoby iść na siłownię , więcej zarabiać, ładniej się ubrać itd itp. Wolny rynek.

Acz dla mnie już za późno, jestem gruby brzydki i żonaty ;)

Przeciw rozwiazlosci polskich dziewczyn będę oponował za 10 lat jak mi córka dorosnie.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 14 sty 2012, 11:55 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

nie dalej jak rok temu widzialam przypadkiem ci***ak blizej nieokreslonej narodowosci ktory przy Bull Ringu trzasnal swoja polska zone po ryju, tak dla zasady, panna zaczela krzyczec "co to mialo byc?!!" i ogolnei tam sie troche wzburzyla za co koles ja przeprosil, zrobil maslane oczka i po chwili ja znowu trzasnal :)

Ogolnie nikt tego na forum nie napisze ale jak rozmawiam ze znajomymi to co slysze ze ktoras laska ma meza spoza kultury europejskiej to albo jest regularnie parana ,albo ma faceta wielikego pana nieroba i wieczne awantury w chacie i zakaz zbytniego socjalizowania sie ze spoleczenstwem. CO lepsze mam kolezanke ktora juz dobre 10 lat temu chajtnela sie ze sniadym kolesiem, narobil jej bachorkow, pokazal co to znaczy ciezka lapa i panna z placzem wracala do PL modlac sie zeby dzieciakow jej nie zabral.

Nie mowie ze we wszystkich takich zwiazkach tak jest, bo pewnie nie, ale jak na razie znam tylko przypadki zryte, normalnego ukladu polka-arab czy inny daleki jeszcze nie widzialam.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 15 sty 2012, 19:38 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Dla mnie ogólnie cała ta kultura muzułmańska jest chora. Prawdopodobnie to przez te ich rodzimą "kulturę" właśnie jest jak jest, czyli zero szacunku do kobiet. I terroryzm na dokładkę. Aż strach pomyśleć co religia może zrobić z człowieka.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 15 sty 2012, 21:17 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Nie musisz wyobrażać: przypomnij sobie z historii co nasza* religia wyrabiała będąc w tej samej fazie rozwoju co obecnie jest muzeumańska.

* przypomnieć może by wypadało że na naszych ziemiach oryginalnie było pogaństwo, wielobóstwo, rzymska i grecka wersja chrześcijaństwa zaszczepiona została w wyniku globalizacji, centralizacji i monopolizacji religii. taki supermarket z zachodu: przyjechali, wybili (często dosłownie) lokalne biznesy i zmonopolizowali rynek aby czerpać zyski ze sprzedaży strawy duchowej.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 16 sty 2012, 19:32 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Slayer, w niektorych doktrynach muzulmanskich, innowiercy nie moga nawet rozmawiac z kobietami muzulmanskimi ( np w ahhabizm - czyli Arabia Saudyjska,Jemen i okolice - Chrześcijanin nie może ożenić się z muzułmanką, nie może też z nimi rozmawiać, ani ich fotografować.). Wiec jak widac sa oni ( czyli ci..a) w pelni cywilizowani tylko w jednym kierunku...heheheheheh
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 16 sty 2012, 19:38 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

W niekórych doktrynach chrześcijańskich nie można jeździć samochodem ani nawet używać guzików, a w innych doktrynach chrześcijańskich nie wolno robić transfuzji krwi, a w jeszcze innych Jezus był kosmitą :D

Inna inszość, że te kultury dość słabo się integrują a Europa lepiej by wyszła gdyby mnie pozwoliła sobie wchodzić na głowę, bo będziemy mieli Zjednoczone Emiraty Europy.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 2 mar 2012, 00:32 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Ja jestem polskim 'ci***ak' dlatego nie zgadzam sie ze wszystkimi opiniami o muzulmanach gdyz na codzien obcuje z wyznawcami Islamu
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 2 mar 2012, 01:32 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Prawdopodobnie mylnie rozumiesz słówko "ci***ak". "ci***ak" to nieco rasistowskie określenie mieszkańców Subkontynentu Indyjskiego. Obejmuje Hindusów i może ale nie musi obejmować Pakistańczyków zależnie od tego czy ktoś ich rozróżnia czy nie. I jest to określenie grupy etnicznej a nie wyznaniowej.

Jeśli jesteś Polakiem pochodzenia tatarskiego (to jest historyczna, z tego co kojarzę kilkusetosobowa grupa Muzułmanów w Polsce) lub nawróconym na Islam Polakiem to nie czyni Cię ci***ak :)

Mahometan jest na świecie około miliarda. W tym zawierają się Szyici i Sunnici, między którymi różnice są co najmniej podobne do różnic między Katolikami a kościołami protestanckimi. Są ludzie z krajów na całkiem różnych poziomach cywilizacyjnych. Nic dziwnego że są zróżnicowani i możesz spotykać innych niż ci, na któryś ktoś inny wyrobił sobie inną opinię.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ