Zwiazek z obcokrajowcem.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 8 kwi 2012, 18:18 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

tak, 2 miesiace temu zwiazalam sie z Anglikiem, pomimo protestow rodziny, ktora z gory wywnioskowala, ze skoro Anglik to-brudas, len, lekkoduch, chodzi wlasnymi sciezkami, 'tyka' wszystko co sie rusza ( ;) ) a kazdy wieczor spedza w pubie.
Prawda jest taka, ze poki co powyzszych objawow nie zaobserwowalam, aczkolwiek jak to mowia 'Czlowiek uczy sie na bledach', wiec czas pokaze, co z tego wyniknie.
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 32
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 8 kwi 2012, 21:38 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

a jestes pewien tych informacji ze je wypisujesz ... :neutral: :|
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 9 kwi 2012, 02:55 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Niezależnie czy to prawda, Yemen niewiele tu zmienia. "W wieku 19 lat stara się o dziecko z Polakiem z Polski który ma juz dwójkę z inną Polką" brzmi równie groźnie.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 9 kwi 2012, 05:32 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

nie szkodzi, jakos na dniach kolejna polka tym razem z gdanska bedzie walczyc o dzieciaka z ci..a, tuz po porodzie okazalo sie ze jej "chlopak" wcale nie urodzil sie w UK i wcale nie ma zamiaru juz dluzej byc milym facetem. Dodam ze babka teoretycznie nieglupia, wyksztalcona, obeznana...

jak mozna sie jarac przybrudzonymi konusami? przeciez wiekszosc z nich wyglada jak cygan koniokrad.. robia wokol siebie tak niebotyczny syfnik ze glowa boli, a najgorsze sa te smetne maslane spojrzenia w busach, na ulicach, tzw EMISJA OKA
gdyby bylo mnie na to stac zapoznawalabym ich profilaktycznie z moja podeszwa od buta... ale zeby byc rasista to trezba miec najpierw na to kase... :twisted:

Dodano: -- 9 kwi 2012, o 05:34 --

Oto link do arta w wyborczej

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... czke_.html

w sumie tylko dizeciaka szkoda bo bedzie popychadlem w tej Syrii czy gdziestam, jako ze matka niemuzulmanka... bedzie mialo dziecko szczescie jak dozyje nastu lat :/

a matki - nie szkoda
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 kwi 2012, 07:12 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Miłość tak jak wiara - nie ma nic wspólnego z rozumem, więc decydując się podążać za jednym czy drugim bezrefleksyjnie trzeba mieć świadomość że zdarzy się czasem z ręką w nocniku ocknąć.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 9 kwi 2012, 08:40 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Mepsi, ale pytanie jest- czy ktos jest w zwiazku z obcokrajowcem ;)
Ale dziekuje, ze choc troche zostalam wprowadzona w temat.
Wiec moze skorzystam z okazji i sie wypowiem.
Arabom sie nie wierzy i tyle. Wiele pieknych bajek , wybaczcie moja bezposredniosc, konczy sie horrorem.
Moj swietej pamieci wujek wiele podrozowal po krajach, gdzie dominujaca religia jest islam.
W pamieci zapadla mi historia pewnej polki, ktora przez brame (slyszac uprzednia jak wujek gaworzy ze swoim przyjacielem przy jej posesji', niemalze zlapala Go za rekaw, proszac o ratunek. Bo maz zabral dokumenty, bije ja. Wujek sie przejal i Sprawa zostala zgloszona do polskiej ambasady. A co na to powiedzieli ludzie z Ambasady?
'Mamy tu setki takich przypadkow, prosze pana. Nie mozemy pomoc'. To byly lata 70.
Nie rozumiem, przeciez w TV az ROI sie od historii podobnych do tych. Wszystkie panie wystepujace w programach, opowiadaja, jak to bylo pieknie, jaki to ksiaze sie nimi zainteresowal, bo egzotyczna uroda, inna kultura.
Dla mnie islam to chora religia, predzej czy pozniej bedzie kobitka zalowac.
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 32
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 9 kwi 2012, 08:42 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Ah, znam tu rowniez pewna polke, ktora urodzila Panu z Pakistanu dwojke dzieci, ktore on zabral i slad po nim zaginal. Zalamana dziewczyna wrocila z powrotem do Polski. Chore ;)
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 32
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 9 kwi 2012, 14:23 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Thesignerka napisał(a):... ale zeby byc rasista to trezba miec najpierw na to kasę

Raczej jest odwrotnie, rasizm spotyka się raczej wśród ludzi biednych. Są ku temu dwie proste przyczyny:

1. Większość uprzedzeń bierze się ze strachu: że pobiją, okradną, zbałamucą córkę, zabiorą miejsca pracy itd. Z perspektywy człowieka z dobrą pracą, mieszkającego w dobrej dzielnicy - większość tych zagrożeń jest dość odległa.

2. Będąc na jakimś poziomie spotyka się głównie ludzi na podobnym. Znajac samych kulturalnych, wykształconych i cywilizowanych czarnoskórych, Hindusów, Arabów a nawet Polaków, trudno oceniać ich jako pijaków, brudasów i zachodziei.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 9 kwi 2012, 15:51 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

ha ha ha to bys sie Albio zdziwil :)
i w teorii i w praktyce :D i to wsrod naprawde dobrze zarabiajacych rdzennych angoli...


rasizm nie musi wyrazac sie obawa o konkretne zagrozenia to po pierwsze, oczywiscie zle nazwalam bo ja nie wiem czy jestem rasistka czy tez nie, nie lubie ich, nie wierze im, smierdza i sa oblesni, ale jesli spotykam ci..a w aptece czy innym miejscu pracy i sie wywiazuja to luz. Aczkolwiek przeszkadza mi wrecz fizycznie brak bialych ludzi na ulicach, jakbym chciala ogladac mahoniowych konusow pojechalabym do Pakistanu, no ale coz, tak jest, nie zmienie. Za to zaciskam zeby i sie zastanawiam czy za 5-7 lat bedzie jakies miejsce w UE bez tego syfu.

Ostatnio mialam rozmowe ze znajoma psycholozka, ogolnie skonczyla kolejne ktores tam studia i ona mi ze mieszanie i pelne zrozumienie kultur musi byc, a ja jej na to: wiem, mi tez to pieprzyli na studiach, ale przyjedz do uk i zrozumiesz, ze to nigdy nie nastapia a dwa, w praktyce wyglada to tak, ze europejczyk ma sie dostosowac do wyskoskow brudasow bo zwrocenie uwagi konczy sie oskarzeniem o rasizm. I tak sie nam wciska na sile zle pojeta tolerancje.

i tak nam zeszlo m innymi o uprzedzeniach, oczywiscie zle zjawisko, jesli niesluszne, ale nie ustalilysmy ile na ile przypadkow jest faktycznie nieslusznie bo dymu bez ognia pono nie ma, chociaz moj toster i to potrafi.

I tak juz na wstepie teoria sobie praktyka sobie. Z reszta nie pierwszy i nie ostatni. Wiadomo ze jakiemus tam malemu procentowi lasek i z ci***ak sie ulozylo i to dobrze, z reszta zobacze, a mojej rodzinie chwala bogu dalekiej, ale niestety bo rodzinie, panna lat 25 prowadza sie z Pakistanem w Niemcowie, panna typu solara tipsy, doktorat z fryzjerstwa i plotek osiedlowych, typ Kolobrzeski, turystyczny i lansiarski, zobaczymy co sie zadzieje. Jej ojciec spokojny co mnie dziwi ale od 30 lat robi niezle interesy z ruskimi - wiec moze to napawa go mimo wszystko spokojem :D
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy
Góra
-1

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ