Szukam sklepów!

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 20 mar 2007, 13:03 Szukam sklepów!


Witam wszystkich.
Bardzo potrzebuje, adresy sklepów z akcesoriami dziecięcymi w Birmingham. Najlepiej z takimi gdzie można kupić wózki dziecięce. Proszę o jakieś odpowiedzi.
Z góry dziekuje.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 20 mar 2007, 13:45 Re: Szukam sklepów!

np w bullringu, mamas & papas albo mothercare, albo argos, popatrz na strony internetowe tych sklepow, albo w googlach wpisz nazwe wozek po angielsku o wyskocza ci sklepy z akcesoriami dla dzieci, mozesz wpisac tez np cot i tez ci pokaza sie rozne sklepiki
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 20 mar 2007, 13:48 Re: Szukam sklepów!

a jeszcze popatrz w swojej dzielnicy w centrum, czasami sa tam sklepy z rzeczami dla dzieci.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 20 mar 2007, 20:23 Re: Szukam sklepów!

w duzych sklepach nie typowo dzieciecych tez nieraz mozna fajne rzeczy znalezc i to za dobra cene-na przyklad w asdzie na minworth jest szeroko rozbudowany dzial dzieciecy gdzie sa i wozki, wysokie krzeselka, nosidelka, wanienki, nocniki.....no duzo tego. widzialam podobne dzialy rowniez w woolworthie i wilkinsonie. w argosie tez maja calkiem spory wybor. a tak w ogole to nie wiem czy cie interesuja rzeczy uzywane bo ja przez rezultatu probuje odsprzedac pare rzeczy po coreczce (teraz ma 3 latka). jakbys byla zainteresowana tematem to zapraszam na gadu 5337986. pozdrawiam.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 23 mar 2007, 11:37 Re: Szukam sklepów!

Byłabym zainteresowana odkupieniem np. wózka. Jest tylk jeden problem, spodziewam sie dwójki dzieci i szukam rzeczy dla bliźniaków. W Birmingham nigdzie nie wypatrzyłam wózka jakim byłabym zainteresowana (dokladniej 2 w 1 głębokiego ze spacerówką).
Dziękuje za odpowiedzi. Dalej bede szukała, moze wreszcie sie uda. ;)
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 23 mar 2007, 11:57 Re: Szukam sklepów!

Mamuska Twins na newtown jet taka jakby hurtownia z akcesoriami dzieciecymi lozeczka wozki wanienki i rozne wyposazenia bardzo tanie w porownaniu do innych sklepow niektore tez sa firmowe i za wiele nizsza cene :lol: .Jak znajde dokladny adres to podesle :grin:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 24 mar 2007, 12:27 Re: Szukam sklepów!

Dziękuje i czekam na adres :)
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 24 mar 2007, 13:20 Re: Szukam sklepów!

bedzie ci ciezko znalezc taki wozek jaki napisalas bo jak pewnie zauwazylas oni tu nie dbaja o kregoslupy dziecki chodzby nie wiem jak malenkich i albo gniezdza je w tych nosidelkach przyczepionych na kolach w pozycji pol zgniecionej jak ja to nazywam albo od razu pakuja dziecko w spacerowke ktora jak wiadomo tez sie na plasko calkiem nie rozklada tylko do pozycji pol lezacej. nie rozumiem tych kobiet. ja mam normalny gleboki wozek i co prawda taki jest wiekszy od innych ale dziecko mialo w nim wygodnie i bylam spokojna ze lezy sobie na plasko a nie w innych dziwacznych pozycjach. w kazdym razie zycze powodzenia w poszukiwaniach. :grin:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 mar 2007, 13:50 Re: Szukam sklepów!

http://www.babyunique.co.uk/outandabout.asp?subcatid=6, to narazie jedyny co znalazlam , sama poprzegladaj, bo nie wnikalam czy to zakup przez internet czy maja sklep.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 24 mar 2007, 20:15 Re: Szukam sklepów!

Mamuska twins nie znalazlam dokladnego adresu ale to jest na newtown i nazywa sie sklep Baby bank :grin:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 30 mar 2007, 10:52 Re: Szukam sklepów!

Zgadzam sie w zupelnosci z Tobą Emcia04, ze nie dbaja tutaj o kregoslupy dzieci. Bardzo mi sie to nie podoba. Co chodze tu po sklepach to oni naprawde bardzo rzadko maja glebokie wozki, za to spacerowek jest od choroby.
Dziekuje Ci za podpowiedz Xara. Napewno tam sie przejde, bo mieszkam na Perry Barr - to nie daleko.
Dziekuje rowniez Tobie Kik1976 za stronke. Zainteresowal mnie z tego wyboru jeden wozek, bo widze, ze jest taki o jakim myslalam. Tylko, ze jest okropnie drogi. Chyba jednak zdecyduje sie na kupno w polsce. Pozniej ktos mi go podesle np. autokarem.
:roza:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 30 mar 2007, 10:57 Re: Szukam sklepów!

Na polskich stronach Internetowych widzialam wozki 2 w 1 (gleboki ze spacerowka) nawet po 700zl i to calkiem fajne, a naprade taki jak bylby dla mnie idealny za 1300zl. Pod koniec kwietnia pojade na urlop, wiec sie rozejrze i cos wybiore. Przekonuje sie, ze nie mam na co tu liczyc!!!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 31 mar 2007, 08:04 Re: Szukam sklepów!

he he ja sobie wozek dla corki tez z polski przywiozlam i nie zaluje. moze nie wyglada tak stylowo jak niektore tutejsze wozki ale za to dziecko mialo wygodnie.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 31 mar 2007, 21:11 Re: Szukam sklepów!

rzeczywiscie w polsce sa bardziej popularne glebokie wozki albo tzw gondole do spacerowych. ja tu mam mamas & papas gleboki do tego fotelik i spacerowke w jednych, zmieniam se w zaleznosci od potrzeb, ale zdaje sie , ze to starszy model, bo na ich stronie nie ma takiego. przgladalam tez polskie strony z wozkami i niektore sa nawet ciekawe i tansze.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 1 kwi 2007, 15:22 Re: Szukam sklepów!

Jest jeszcze jeden sklep, wszystko dla dzieci, od noworodka po starszaka. To TOYS'R'US.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET