Dziwactwa partnera!!!

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 26 mar 2007, 23:58 Re: Dziwactwa partnera!!!

Edyta napisał(a):Ale Ci cyrkon dobrze-chetnie ja bym sie zrelaksowala jakby moj maz sprzatal np kuchnie :mrgreen: :wink:



Ja się relaksuję bo nie wyznaję zasad:
- "ja sama zrobię lepiej"
- "Ty jesteś niedokładny"
- "Ty nic nie potrafisz"

Nie wiem jak to bywa u innych, u nas w domu zajęcia są podzielone, sprząta lub gotuje ten, kto ma wolne. Zresztą mój mąż lubi sprzątać i zawsze mówię mu, że seksownie wygląda w fartuchu i gumowych rękawicach, Spróbuj poprawić swojemu takie komplementy, może się skusi by zrobić Ci przyjemność i założy wdzianko, a później Ty mówisz: Marsz do Kuchni!!!
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 27 mar 2007, 09:49 Re: Dziwactwa partnera!!!

hehehhe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zapewne skorzystam z Twoich rad :smile: jak masz jeszcze jakies to dawaj smialo :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez 21milka » 4 wrz 2007, 11:58 Re: Dziwactwa partnera!!!

No ja ostatnio miałam lenia, zresztą, chora ciutek byłam, więc mam usprawiedliwienie...
No i bajzel był niesamowity, pół chaty zawalonej ciuchami, pół praniem( juz wypranym) i przejśc sie nie bardzo dało...
Mój P jak partner miał wekend wolny i wziął jeszcze poniedziałek, bo też go grypencja brała...no i stygneliśmy tak przy komputerach i stygneliśmy..aż nagle zadzwonił telefon i anansowali się znajomi... i co?? 20 minut poźniej dom wyglądał jak nowy...no moze oprócz 1 pokoju, do którego walneliśmy większość smieci z ziemi...

No ale opłacało się nic nei robić cały tydzień...a potem patrzeć jak ukochany uwija się jak w ukropie... no mówie, CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ;-)

21milka
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 22 maja 2007, 11:06
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET