BB krem

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez korbobor » 31 sie 2012, 09:35 BB krem

Ktoś już może stosował i podzieli się opinią? Naczytalam się ostatnio o tym "cudownym" specyfiku i mam zamiar przetestować. Dodam że nie chodzi mi o garniera tylko o oryginalne azjatyckie kremy. Zamówiłam próbki przez ebaya ale one pewnie będą szły ze 3 tyg :/ ciekawi mnie czy ktoś je testował osobiście jeśli tak to proszę o krótka recenzje :))
A tu krótka informacja dla tych co nigdy o nim nie słyszeli :)
http://www.squidoo.com/b-b-cream
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 31 sie 2012, 10:05 Re: BB krem

ja stosowałam i juz tak zostanie;) skóra jest wygładzona ma ładny odcien dobrze kryje stosowałam tez próbki oryginalne i nie widze az takie j róznicy takze polecam
dodam z ja mam bardzo jasna karnacje i troche z nia problemów i nie mogłam dobrac sobie kremu ale teraz łacze bb crem z podkładem w7 i jest cud mniód i malyna;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 31 sie 2012, 10:13 Re: BB krem

Dzięki za odpowiedź :) napisz jeszcze proszę jakiej firmy używasz i gdzie je kupujesz .
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 31 sie 2012, 10:30 Re: BB krem

uzywam na zmiane revitalift loreal kupuje na ebayu cena około 10 funtów i z bb crem z firmy PURE którego cena za 30 ml to 1,99 ;) i kupuje go w home bargains ale serio dla mnie róznicy nie ma;) tych co ty juz nie zamawiam bo strasznie długo z tych chin idzie...ostatnio czekałm 30 dni wiec wiecej czekania niz uzywania i sie przerzuciłam
na stronie loreala i garniera w nowosciach mozna otrzymac 15 darmowych próbek bb kremu i 10 próbek kremu nawilżającego nie wiem czy ta promocja jeszcze jest ale ja juz dawno dostałam ;)

Dodano: -- 31 sie 2012, o 10:32 --

dodam jeszcze ze robie tez zakupy w polskiej drogerii internetowej i tam maja bb krem za 5,99 jak chcesz linka to na pw ci wysle bo nie wiem czy reklama tu dozwolona a ja w tej drogerii kupuje mnóstwo polskich rzeczy i maja takze leki dla dzieci
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 31 sie 2012, 10:36 Re: BB krem

korbobor, kochana dziewczyny o tym pisaly :)

tutaj:
viewtopic.php?f=18&t=9490&start=30

poczytaj sobie Luzie (ona jak zwykle dala czadu z informacjami ) ja wlanie od tego watku zaczelam przygode z BB- polecam bardzo skin 79 (mozna kupic probki na ebayu- mam liste sprawdzonych sprzedawcow moge Ci wyslac) poczytaj na tamtym watku - warto :)

Dodano: -- 31 sie 2012, o 09:39 --

ja wlasnie stosowalam te same probki co Ty zamowilas. rozowy jest najfajnieszy, chociaz ja tez bardzo polubilam perlowy- tylko ze na ten trzeba koniecznie puder nalozyc bo inaczej swiecisz sie jak bombka :) na wizazu jest o tym dosc sporo
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 31 sie 2012, 11:15 Re: BB krem

Od pewnego czasu uzywam tych kremow,do tej pory ze wszyskich ktore mialam najbardziej odpowiada mi skin79 w srebrnym opakowaniu,rozowy troche mi cere wysuszyl,obecnie mam pomaranczowy i ten wedlog mnie jest najgorszy(jak dla mnie) ma bardzo jasny odcien i dziala bardziej jak korektor a nie jak podklad,jesli ktos ma cere problemowa to polecam.Mialam tez kremy Missha te mi strasznie pory zatykaly.Mysle ze trzeba kilka przetestowac i wybrac ten najlepszy dla siebie :) Ale ogolnie bardzo polecam.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 31 sie 2012, 12:38 Re: BB krem

dorotajab napisał(a):korbobor, kochana dziewczyny o tym pisaly :)

aaaaaaaa ja ciemna masa jestem mogłam użyć wyszukiwarki :wink:
Choć przyznam szczerze, że spodziewałam się większego rozwinięcia tematu a tam zaledwie kilka postów :) Najważniejsze jednak, że znacie i lubicie więc myślę, że i ja polubię :)
Zamówiłam jeszcze do kompletu Ginvera Marvel Gel bo tak jak pisałyście cera może się zapychać a kupiłam też Misshe więc zobaczymy :D
Co do listy sprzedawców to ładnie o nią proszę :roza:
No dobrze mam jeszcze jedno pytanie :)
Wyczytałam, że ze względu na zawartość silikonów zaleca się zmywanie tych kremów olejami, a jak u Was to wygląda??
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 31 sie 2012, 16:23 Re: BB krem

ja nie uzywam niczego specjalnego do zmywania zwykły zel do twarzy bezzapachowy pory mi sie nie zatykaja o dziwo jeszcze nie widzialam zeby jakis dobry kosmetyk zapychal pory chyba ze to jakis badziew ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 31 sie 2012, 19:10 Re: BB krem

Ivoneczka23 napisał(a):jeszcze nie widzialam zeby jakis dobry kosmetyk zapychal pory chyba ze to jakis badziew ;)

oczywiscie, ze zatykaja! wszystko co ma w skladzie min. ojel mineralny zapcha pory. takze, nie wazna cena, a sklad produktu. szczesciary te, ktore maja buzie jak pupcia niemowlaczka :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 31 sie 2012, 19:39 Re: BB krem

nie cena decyduje o dobrości kosmetyku...uważam ze jak cos jest dobre to nie
powinno szkodzić.... dla niektórych dobre sa kosmetyki z oriflame albo avonu a ja mam na nie uczulenie;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 1 wrz 2012, 22:01 Re: BB krem

Chyba jedyny BB, który zapycha, nie każdego oczywiście, ale częściej niż przeciętnie, to Missha Perfect Cover.
Silikon silikonowi nie jest równy. Niektóre, zastosowane w kosmetykach, odparowują ze skóry po kilku minutach. I one nie maja prawa zapchać. Bardziej zapychające są oleje mineralne, gliceryna.

Próbowałam wielu BB i żadem poza Misshą mnie nie zapchał.

Zmywanie olejami wydaje mi się dość kontrowersyjne. Ja spróbowałam i mi nie odpowiada. Pozostaje przy mleczkach do demakijażu, mydełku do twarzy i toniku. I tak jest mojej skórze najlepiej.
Wszystkiego trzeba spróbować na własnej skórze i wybrać odpowiednie dla siebie metody.

BB tez mają różne kolory, różne konsystencje, różnie zachowują się na różnych skórach.
Dla mnie na przykład obecnie skin 79 pomarańczowy jest absolutnym ideałem.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 1 wrz 2012, 22:15 Re: BB krem

Luiza napisał(a):Dla mnie na przykład obecnie skin 79 pomarańczowy jest absolutnym ideałem.


A widzisz dla Ciebie jest idealem,a dla mnie totalna porazka :P Wiec wychodzi na to,ze trzeba probowac,probowac i jeszcze raz probowac,bo co buzia to inne wymagania i inne reakcje na kosmetyki :)
Co do Misshy to mam wlasnie tak jak Ty w ogole po nim jakies wypryski mi powyskakiwaly :x
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 5 wrz 2012, 10:45 Odp: BB krem

Yupii ja już jeden mam więc stałam się posiadaczka pierwszego w życiu kremu bb:)
Na pewno nie będzie on ostatni bo pierwsze wrażenia sa super!! Oby tylko skóra dobrze się z nim dogadała a zostanie moim ulubieńcem :)
Szkoda tylko że tak późno go odkryłam ale jak top mówią lepiej późno niż wcale;)


Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 5 wrz 2012, 12:04 Re: BB krem

a ja sie gubię w tych wszystkich kremach BB i nawet nie wiem, który powinnam sobie wybrać, tyle tego jest :? Może mi konkrety zaproponujecie? :wink:
Mam skórę mieszaną, naczynkową od czasu do czasu małe krostki sie pojawią, pory średnie, kilka blizn :roll:
Potrzebowałabym kremu na noc, na dzień i toniku :D Pomóżcie!!!!

Myślę o zakupie:
BB Cream Missha Perfect Cover spf 42, ale nie wiem czy słusznie robię???

Tu znalazlam niezły wątek na temat kremów BB, troche tego jest i początki w 2007 roku, ale pewnie wiedze i doświadczenie można wykorzystać :wink:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232276
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 wrz 2012, 12:13 Re: BB krem

ja bym zaczela od probek skin 79 na ebay-u

na probkach mozesz zdecydowac co ci bardziej odpowiada :)
misha mocno zapycha- prawie wszystkie to mowia
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET