GOOD HOPE HOSPITAL - opinie, sugestie itd

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez martizzo » 14 sty 2013, 14:53 GOOD HOPE HOSPITAL - opinie, sugestie itd

witam wszystkie Mamuśki jak i kobiety dopiero w drodze o ten tytuł:)
Jestem w 35 tyg. i mam rodzić w GHH- bo najbliżej i takie tam:)
Z chęcią poczytałabym Waszych opinii na temat tego szpitala, opieki, czystości, pomocy przed i po i wszystkiego co Wam się nasuwa do powiedzenia na w/w szpital:)
Byłam tam 2 razy na skanie i raz na pobraniu krwi i póki co spotkałam się z miłym i profesjonalnym personelem:)
pozdrawiam ciepło:)
Martizzo
Avatar użytkownika
martizzo
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 18 cze 2010, 18:16
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 14 sty 2013, 17:43 Re: GOOD HOPE HOSPITAL - opinie, sugestie itd

hej
ja rodzilam w good hope 2 lata temu i bylam zadowolona, bardzo milo wspominam czas tam spedzony, mile siostry, jak masz jakies pytania to z mila checia odpowiem
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 14 sty 2013, 18:31 Re: GOOD HOPE HOSPITAL - opinie, sugestie itd

Ja rodziłam kilka miesięcy temu, byłam bardzo zadowolona. Miałam bardzo miłą położną, duży przestronny pokój. Bardzo fachowo się mną zajęli, gdy po porodzie miałam problemy z ciśnieniem. Spędziłam tam 3 dni. Jeśli masz jakieś pytania to pisz na priv. Powodzenia i trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko :)
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 1 mar 2013, 15:15 Re: GOOD HOPE HOSPITAL - opinie, sugestie itd

Podlaczam sie pod temat martizzo juz pewnie urodzila, ale ja takze chetnie dowiem sie jakie sa wasze opinie na temat tego szpitala. Jestem teraz w 23 tyg. ciazy i bede rodzic wlasnie w tym szpitalu. Najprawdopodobniej przez cesarskie ciecie. Bardzo zalezy mi na opiniach i moze relacji jak przebiegla cesarka w tym szpitalu drrrrrr(strach)..

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET