Victoria Secrets sklep w Londynie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 lut 2013, 14:12 Victoria Secrets sklep w Londynie

Hej dziewczyny! Czy któraś z was może była w sklepie Victoria Sectrets w Londynie? A może znacie miejsca gdzie można kupić ich produkty w Bham? Albo może ktoś też ma się tam ochotę wybrać tak jak ja, a samej się nie chce ?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 lut 2013, 17:43 Re: Victoria Secrets sklep w Londynie

vanilia, to zalezy jakie produkty, bielizne czy kosmetyki? jesli ksmetyki to moja znajoma kupowala na lotnisku w bham, ale bbywaja rowniez na ebayu :)jak np migielki do ciala, bardzo fajnie pachna :) http://www.ebay.co.uk/itm/Victorias-Sec ... 416a35f06c niewiem czy to identyczne jakich probowalam, dostalam kiedys w prezencie od brata z USA ;) i pachnialy cudnie :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez vanilia » 14 lut 2013, 18:34 Re: Victoria Secrets sklep w Londynie

bogini8, ja chcę stroje kąpielowe. Mają naprawdę ładne a ja chcę wyglądać super na miesiącu miodowym

Dodano: -- 14 lut 2013, o 18:35 --

bogini8, ja chcę stroje kąpielowe. Mają naprawdę ładne a ja chcę wyglądać super na miesiącu miodowym
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 lut 2013, 20:08 Re: Victoria Secrets sklep w Londynie

a nie maja sklepu online? czesc lepszych sklepow ma wysylki i zwroty za darmo wiec wtedy nic nie tracisz ;))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez vanilia » 14 lut 2013, 20:20 Re: Victoria Secrets sklep w Londynie

bogini8, maja ale w Stanach. Kumpela chciała kupić ale jak jej cło naliczyli to zrezygnowała. Także czeka mnie wycieczka do Londynu

Dodano: -- 14 lut 2013, o 20:21 --

bogini8, maja ale w Stanach. Kumpela chciała kupić ale jak jej cło naliczyli to zrezygnowała. Także czeka mnie wycieczka do Londynu
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET