Babyabcd- polski sklep internetowy w uk

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez sylwia89 » 11 lut 2013, 20:53 Babyabcd- polski sklep internetowy w uk

witam,chcialabym sie dowiedziec czy ktos moze korzystal z polskiego sklepu internetowego dla dzieci w uk???www.babyabcd.co.uk pytam poniewaz chcialabym zamowic tam kilka rzeczy i nie wiem czy to nie jest jakas oszukana strona??? jesli ktos cos wie to czekam na wiadomosc...dzieki

sylwia89
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 19 kwi 2009, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez P880920 » 12 lut 2013, 13:58 Re: Babyabcd- polski sklep internetowy w uk

sylwia89 napisał(a):witam,chcialabym sie dowiedziec czy ktos moze korzystal z polskiego sklepu internetowego dla dzieci w uk???www.babyabcd.co.uk pytam poniewaz chcialabym zamowic tam kilka rzeczy i nie wiem czy to nie jest jakas oszukana strona??? jesli ktos cos wie to czekam na wiadomosc...dzieki

Witam , ja kupowałam cała wyprawke na tej stronie od kosmetyków nivea baby, pieluchy tetrowe, wanienke, poprzez wózek , pościel do wózka , az do łóżeczka z pościela materacem i komody. Bardzo fajne rzeczy jakościowo , dobry kontakt ze sprzedawca. Jedyne co to ja długo czekałem bo nie mieli wszystkich rzeczy na stanie i ścigali z Polski. Ale napewno nie oszukują;)

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 12 lut 2013, 20:37 Re: Babyabcd- polski sklep internetowy w uk

P880920 napisał(a):i ścigali z Polski
a jak już dogonili to wysłali :D
Strona wydaje się być wiarygodna jest adres ,możliwość płacenia pay-palem więc spoko, ja bym się nie bała :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez MaziPyda » 13 lut 2013, 04:12 Re: Babyabcd- polski sklep internetowy w uk

JA zamawiałem 2 lata temu jak córa mi się rodziła, a kumpel parę miechów temu zamawiał i wszytko ok prócz tego że paru rzeczy nie dostał to mu dosyłali więc dostawa może sie wydłużyć lub rozłożyć na dwie...POZDRO

MaziPyda
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 43
Dołączył: 17 kwi 2007, 04:23
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez P880920 » 13 lut 2013, 13:59 Re: Babyabcd- polski sklep internetowy w uk

malaroksi napisał(a):
P880920 napisał(a):i ścigali z Polski
a jak już dogonili to wysłali :D
Strona wydaje się być wiarygodna jest adres ,możliwość płacenia pay-palem więc spoko, ja bym się nie bała :)

No dokładnie jak dogonili to wysłali hehe

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET