Nie moge zajsc w ciaze

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez AngelinaJ » 28 mar 2013, 15:04 Re: Nie moge zajsc w ciaze

Jedyne co mnie frustruje to kiedy ktos zadaje pytanie na dany temat i nagle pojawia sie osoba ktora stwierdza ze ona wie lepiej o co ta osoba pytac powinna wiec odpowiada jej na pytanie ktore nie padlo nigdzie indziej jak tylko w jej glowie.
Avatar użytkownika
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posty: 130
Wiek: 39
Dołączyła: 19 lis 2007, 15:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 28 mar 2013, 15:08 Re: Nie moge zajsc w ciaze

vanilia zaraz wyleje kolejne masło maślane.. :lol:
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysmad » 28 mar 2013, 16:27 Re: Nie moge zajsc w ciaze

Vanilia,
już wszystkich "przekonałaś" że masz wspaniałe życie,cudowny dom, kupę kasy,kochającego faceta i zawsze podejmujesz słuszne decyzje, no prawie wszystkich, bo chyba Ty masz wątpliwości...bo po co to powtarzać bez przerwy, jeśli jesteś tego pewna...

W tym wątku to Ty udzielasz się najbardziej, a co Ty możesz wiedzieć o planowaniu rodziny skoro nie masz dzieci - bo Twój kochający facet Cię przekonał że to zły pomysł...

Masz swój pomysł na życie to ok,kochasz "swój" dom, jesteś zachwycona twoim facetem, ale nie przekonuj wszystkich do tego że tylko twój sposób na życie jest dobry.

Masz 24 lata i tak "ułożone" życie...ale nuda...dziewczyno baw się, uśmiechnij się :lol: :lol: :lol:

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 29 sty 2009, 13:04
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 28 mar 2013, 16:42 Re: Nie moge zajsc w ciaze

sluchajcie przepraszam za to ze tak az zawzalo na forum powiem tak kazdy ma troche racij w tym co pisze sa to modre slowa ale ja opisalam ten temat nie dla tego by walczyc tylko by dowiedziec sie co inni o tym mysla lub mieli podobne sytuacje kazdy z nas jest tu
"obcy" tak wiec moze jednemu zalezy na pieniadzach a puzniej na dzieciach jest to bardzo dobre rozwiazanie tylko gorzej jak sie dowie ze jest za puzno puzniej tym co zalozyli rodziny serdecznie gratuluje z calego serca :) ale przez te pare dni tak mi sie na robilo nie z mojej winy tylko z ludzkiej pychosci na pieniadze ze odechcialo mi sie chwilowo zakladanie rodziny :) . Serdecznie wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 28 mar 2013, 17:19 Re: Nie moge zajsc w ciaze

Witam serdecznie, pozwolę zasugerować jak najszybsze przeprowadzenie badań lekarskich od tego się zaczyna - http://www.doz.pl/czytelnia/a1312-Probl ... y_leczenia
Oczywiście gdybyśmy czekali na osiągnięcie właściwego statusu materialnego to niektórzy z nas nie mogliby mieć dzieci ze względu na podeszły wiek, lub z czystego egoizmu - i tu przykład facet zarabia bajeczne kwoty jego dziewczyna juz mniej ma około 40 lat ona mniej - oczywiście dom, jaguar itd. o ślubie nie ma mowy o dzieciach tym bardziej - :(
Na szczęście nasi rodzice w większości ubodzy decydowali się na dzieci - dzięki czemu my dziś żyjemy - dlatego polecam powyższy link aby jak najszybciej doczekać się potomstwa i spełnić swoje pragnienia :)
To miłe jak kobieta pragnie dziecka nie zważając na dobrobyt ;) - moje wyrazy uznania.
Co do tych 16 latków pragnących znaleźć pieniądze na aborcję - to rzecz inna ale nikogo nie należy obrażać - widać nie każdy dorósł do bycia ojcem lub matką - to wielkie wyzwanie.
Moja kuzynka niestety nie mogła mieć dzieci - na szczęście zaadoptowali parkę - ratując im życie - i to jest najpiękniejsze co można było zrobić w ich przypadku i chwała im za to.
Życzę pozytywnych wyników badań i cierpliwości byle nie za długo .............
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 28 mar 2013, 20:50 Re: Nie moge zajsc w ciaze

vanilia napisał(a):Najlepiej jest komuś co się coś udaje i komuś kto chciałby jak najlepiej dla wszystkich obrzucić taką osobę błotem,

...to co dla Ciebie dobre nie oznacza, ze dla innych rowniez! masz jakies klapki na oczach, ze tego nie widzisz i probujesz innym "wcisnac" swoje "szczescie"...
zycie nie jest czarno-biale jakby sie Tobie wydawalo. przybiera wiele barw, zwrotow akcji i sytuacji, wzloty, upadki, sluby, rozwody, narodziny, smierc... niektorych rzeczy sie nie da zaplanowac i z niektorymi nie warto czekac.

w zwiazku, ze zalozycielka stracila zainteresowanie tematem, ja juz siedze cicho
:rozwalkompa:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 mar 2013, 22:17 Re: Nie moge zajsc w ciaze

Kiedy okazalo sie ze zaszlam w ciaze z pierwsza corka mialam 18 lat, nie mialam pracy, nie mialam wyksztalcenia, nie mielismy nawet gdzie mieszkac, mieszkalismy kątem u rodzicow, ciezko bylo, nie bylo na luksusy, dziecko nei mialo firmowych spiochow z Nexta a jakies "no name" czesto po rodzinie albo z second handu, nie mialam dla dziecka super wybajerzonej hustawki i 5 lezaczkow na baterie, bujalam dziecko na rekach. I zyje, ma 6 lat, chodzi do szkoly, zbiera same pochwaly, wiec najwyrazniej mimo braku tych wszystkich tak istotnych w dzisiejszych czasach gadzetow wychowala sie na dosc madra dziewczynke. Mlodsza corka urodzila sie 17 msc temu, mimo ze nadal wynajmujemy, mamy stary 16 letni samochod zdecydowalismy ze chcemy miec dziecko. Praca jest, stwierdzilismy ze nas stac, zaszalelismy, dziecko mialo chyba wszelkie mozliwe bujaczki, lezaczki i inne pierdoły, ale czy bylo przez to szczesliwsze? Nie powiedzialabym, bo dziecku tak naprawde status materialny nie robi roznicy, oby w pupe bylo sucho, brzuszek pelny i zeby mama i tata kochali. Szczegolnie tutaj jest latwiej miec dziecko bo koszty utrzymania dziecka sa nizsze, atykuly dzieciece nie sa opatrzone vatem wiec w sklepie mozna kupic taniej niz w Pl, mozna odlupic uzywane, dziecku to nie robi ZADNEJ roznicy, no i przede wszystkim wszelka opieka medyczna wraz z lekami dla dzieci sa za darmo, to duze ulatwienie, szczegolnie jak sie trafi chorowity egzemplarz. Osobiscie jako dziewczyna ktora zostala matka majac 19 lat moge powiedziec ze jest ciezko, jest strasznie ciezko byc mloda matka, tutaj moze nie tak jak w Pl bo odpadaja zlowrogie, zgorszone spojrzenia babć wracajacych z kosciolka, ale wiadomo, mlodosc czasem chce sie wyszalec, a dziecko to obowiazek 24/7, 365 dni w roku, nie ma urlopu ani bank holiday, ale sama osobiscie niegdy nie odwazylabym sie mowic komus "tak, urodz dziecko", albo "nie, nie rodz dziecka". Nie odwazylabym sie dlatego ze to jest moim zdaniem zbyt duza ingerencja w czyjes zycie, wypowiadajac te slowa nie jestem w stanie przewidziec jakie konsekwencje moze pociagnac za soba taka a nie inna decyzja, a ja jako doradca nie chcialabym brac na siebie po czesci jakiejs wspolodpowiedzialnosci za ta decyzje. I trzymam sie tej zasady zarowno w zyciu realnym jak i na forum. Niech kazdy dobi tak jak uwaza za sluszne, moj tata zawsze mawia "jak sobie poscielesz, tak sie wyspisz". Jedyne co ja moge doradzic to to by autorka pytania siadla jeszcze raz i zastanowila sie nad tym bardzo gleboko, tyle. Tak czy inaczej zycze powodzenia
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 28 mar 2013, 22:28 Re: Nie moge zajsc w ciaze

hm...zadzieiające ...jakbym o sobie czytała
ewela119, Święta prawda.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez erka » 29 mar 2013, 10:30 Re: Nie moge zajsc w ciaze

Cytujac co poniektore wypowiedzi to masakra ze macie w ogole dzieci...

"niektózi (jest w ogole takie slowo???) wcale tego nie maja i co maja se dziecka[...]

kinga1992152, rob co Ci serce i rozum podpowiada. Jesli Twoja data urodzenia to 1992, to faktycznie mloda jestes... ale nie za mloda. Jesli masz wyksztalcenie, stala prace, tak samo[..]
czy mozna w ogole miec wyksztalcenie w tym wieku oprocz zawodowego?

Czytajac ze nie mozecie zajsc w ciaze przychodza mi dwie mysli do glowy - wasz "polski" tryb zycia, czyli hektolitry alkoholu, super warehouse work i overtimy wcale temu nie sprzyjaja oraz ze moze to i lepiej moze, poniewaz bedzie mniej marginesow spolecznych.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca
Góra
-8

MężczyznaPostNapisane przez krzysmad » 29 mar 2013, 15:39 Re: Nie moge zajsc w ciaze

erka napisał(a):
kinga1992152, rob co Ci serce i rozum podpowiada. Jesli Twoja data urodzenia to 1992, to faktycznie mloda jestes... ale nie za mloda. Jesli masz wyksztalcenie, stala prace, tak samo[..]
czy mozna w ogole miec wyksztalcenie w tym wieku oprocz zawodowego?


Czyli, jeśli ma wykształcenie zawodowe nie powinna mieć dzieci i nie może być szczęśliwa???

Dodano: -- 29 mar 2013, o 15:47 --

erka napisał(a):Czytajac ze nie mozecie zajsc w ciaze przychodza mi dwie mysli do glowy - wasz "polski" tryb zycia, czyli hektolitry alkoholu, super warehouse work i overtimy wcale temu nie sprzyjaja oraz ze moze to i lepiej moze, poniewaz bedzie mniej marginesow spolecznych.


Nie znając tej dziewczyny, piszesz o niej że jest niewykształconą alkoholiczką i jeśli nie zajdzie w ciążę to lepiej bo będzie mniej marginesu społecznego...
Myślę że Twój poziom kretynizmu osiągnął punkt krytyczny i że teraz może być tylko lepiej...

"wasz polski tryb zycia"- a co to niby znaczy??? a kim Ty jesteś???

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 29 sty 2009, 13:04
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 29 mar 2013, 15:51 Re: Nie moge zajsc w ciaze

Sory ale gdyby kazdy tak podchodzil do zycia jak vanilia, To podejrzewam,ze dzieci by sie w ogole nie rodzily,albo rodzily by sie a rodzice ich za dziadkow by robili....
Wiadomo ze wazne jest by zapewnic dziecku dobry byt kazdy rodzic chce tego dla swojego potomstwa,ale w zyciu licza sie tez inne wartosci ktore ja osobiscie(i na szczescie nie tylko ja) stawiam na pierwszym miejscu,pieniadz to rzecz nabyta,a dziecko niestety nie,przez pogon za kasa moze sie okazac,ze na milosc macierzynska niestety jest juz za pozno.

A jesli chodzi o temat watku to ja o drugie dziecko staralam sie przez 3 lata,a teraz jestem w ciazy z zaskoczenia,tak poprostu :) Nawet nie wiem kiedy to sie stalo.Mysle,ze czym czlowiek bardziej chce tego upragnionego maluszka tym trudniej,wiec lepiej wyluzowac,skierowac mysli na inny tor,a wtedy sie uda.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez por.Borewicz » 29 mar 2013, 15:59 Re: Nie moge zajsc w ciaze

erka napisał(a):Cytujac co poniektore wypowiedzi to masakra ze macie w ogole dzieci...

"niektózi (jest w ogole takie slowo???) wcale tego nie maja i co maja se dziecka[...]

kinga1992152, rob co Ci serce i rozum podpowiada. Jesli Twoja data urodzenia to 1992, to faktycznie mloda jestes... ale nie za mloda. Jesli masz wyksztalcenie, stala prace, tak samo[..]
czy mozna w ogole miec wyksztalcenie w tym wieku oprocz zawodowego?

Czytajac ze nie mozecie zajsc w ciaze przychodza mi dwie mysli do glowy - wasz "polski" tryb zycia, czyli hektolitry alkoholu, super warehouse work i overtimy wcale temu nie sprzyjaja oraz ze moze to i lepiej moze, poniewaz bedzie mniej marginesow spolecznych.


Tak głupiej i chamskiej wypowiedzi jeszcze na tym forum nie czytałem...

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posty: 118
Dołączył: 10 mar 2013, 22:03
Lokalizacja: UK
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 29 mar 2013, 23:11 Re: Nie moge zajsc w ciaze

erka napisał(a):Cytujac co poniektore wypowiedzi to masakra ze macie w ogole dzieci...

"niektózi (jest w ogole takie slowo???) wcale tego nie maja i co maja se dziecka[...]

kinga1992152, rob co Ci serce i rozum podpowiada. Jesli Twoja data urodzenia to 1992, to faktycznie mloda jestes... ale nie za mloda. Jesli masz wyksztalcenie, stala prace, tak samo[..]
czy mozna w ogole miec wyksztalcenie w tym wieku oprocz zawodowego?

Czytajac ze nie mozecie zajsc w ciaze przychodza mi dwie mysli do glowy - wasz "polski" tryb zycia, czyli hektolitry alkoholu, super warehouse work i overtimy wcale temu nie sprzyjaja oraz ze moze to i lepiej moze, poniewaz bedzie mniej marginesow spolecznych.

co ty wogóle pieprzysz kobieto??????????????

Dodano: -- 30 mar 2013, 00:16 --

więcej ...wolę nie wiedzieć jaki ty prowadzisz tryb życia,bo sądząc po tak prostackiej odpowiedzi nie trudno się domyślić :zakaz:
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 30 mar 2013, 00:06 Re: Nie moge zajsc w ciaze

do erka : co to wogole za pieprzenie jakies bazgroly margines spoleczny ty mnie wogole kobieto znasz i nie to nie jest moja data urodzenia :) widze ze dalej srasz niz du*** masz
przepraszam ale az mnie poniosla ta wypowiedzi jak mozna wypowiadac sie na takie tematy wiec czyli co jak nie pracuje moze w urzedzie albo banku to co nie moge miec dziecka jak wogole mozna myslec tak i tylko o tych pieniadzach chyba jak bym ich nie miala to bym nie chciala fundowac sobie problemow ! takie myslenie jest dla mnie prostackie kobieto nie wiem o tobie nic ale z twojej wypowiedzi wynika ze gardzisz ludzmi ktorzy pracuja nie wiem w factory przy produkcji >> dla ciebie to czlowiek marginesu alkocholik .... .MOJE PYTANIE BRZMIALO:

:zakaz: :zakaz: witam moze sa jakies kobietki ktore tak[/b] jak ja staraja sie zajsc w ciaze od dluzszego czasu a nic nie wychodzi .... moze podzielcie sie swoimi przezyciami bez wzgledu na to czy jestescie z polakami lub cudzoziemcami serdecznie zaprasza bo sama juz staram sie 8 miesiecy i nic i chyba nie jestem sama????? :zakaz: :zakaz:


WIEC mysle ze to ze zalozylam watek o debet lub karta moze wcale nie ma wspolnego nic ze mna a jezeli nawet to znaczy ze jestem na straconej pozycij

Jestem dumna z ludzi ktorzy nie mysla tylko portfelem i kontem bankowym ale sercem i glowa wiem ze pieniadze sa potrzebne ale mysle ze nie az do takiego stopnia ze nie mozna zalozyc rodziny nie jestem wscispka nie obrazam nikogo tylko interpretuje ta wypowiedz ktora najbardziej jest moim zdaniem obrazliwa chyba nie ktorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem ( na to wychodzi ) nie mam az takiego parcia na bycie w ciazy lub cos nie wiem nie jest to moim jakims zadaniem nr 1 narobic dzieci i zyc z panstwa pracuje moj chlopak tez zyjemy starczy nam na wszystko nie urzadzamy libacji:) tylko chcialam sie dowiedziec czy jest wiecej takich par ktore mialy ten problem ale sie udalo nie wiem..... Pare osob odp mi na moje pytanie I DZIEKUJE SERDECZNIE ale zamykam ten temat bo nie jest to na czym mialo to polegac Dziekuje serdecznie :) :) ;)
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 30 mar 2013, 00:23 Re: Nie moge zajsc w ciaze

kinga1992152 głowa do góry!!! i nie ma co sie przejmować podejściem typu anty socjal który zaprezentowała nam erka
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET