*Fotelik samochodowy*

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Joanna N. » 12 cze 2007, 20:24 *Fotelik samochodowy*

Witam wszystkie forumowiczki :)
W związku z naszą familijną wizytą w Birmingham, proszę o informację, gdzie mogłabym pożyczyć/wynająć fotelik samochodowy dla dziecka rocznego (czyli taki, który posiada wewnętrzne pasy, oprócz tych zewnętrznych). Fotelik byłby potrzebny już na 26 czerwca (odebrałby go kuzyn) i potrzebny byłby na ok. 10 dni.
Może jakaś DOBRA dusza (rodzina/mama) mogłaby pożyczyc taki fotelik.
Zakup na miejscu nie wchodzi w grę z przyczyn finansowych, a wolałabym uniknąc zabierania go z Polski (nadbagaż itp).Pozdrawiam wszystkie MAMUSIE :) Joanna

Joanna N.
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 cze 2007, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 12 cze 2007, 21:07 Re: *Fotelik samochodowy*

to nie jest zaden nadbagaz, jezeli chodzi Ci o taki fotelik od wozka-nosidlo, to mozesz to zabrac najlepiej z calym wozkierm i masz za free. - mowie oczywiscie o podrozy samolotem
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Joanna N. » 13 cze 2007, 09:21 Re: *Fotelik samochodowy*

To nie jest fotelik nosidło-jak napisałam, to następny fotelik-ten z wewnętrznymi pasami. I to jest nadbagaż-bo fotelik waży ok. 20 kg. Co do wózków, to za darmo na pokład samolotu Wizzar mogę zabrac TYLKO wózek-parasolkę. Żadnych fotelików sam. nie przewożą w ramach darmowych bagaży.
Czy może ktos pomóc?
Pozdrawiam.

Joanna N.
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 cze 2007, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 13 cze 2007, 10:54 Re: *Fotelik samochodowy*

no niestety nie posiadam nadliczbowego fotelika, ale dla niemowlecia mozna zabrak kazdy wozek. w regulaminie nie pisze jaki wozek. pozatym nie wyobrazam sobie przewozenie np 1 m-cznego malca w wozku parasolce. jeszcze jedno fotelik mozna tanio kupic np na car boot-ach.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 cze 2007, 20:08 Re: *Fotelik samochodowy*

jesli chcesz to mam dla ciebie fotelik odezwij sie na gg

KA

[ Dodano: Nie Cze 17, 2007 21:13 ]
wyslalam ci tez maila

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Joanna N. » 18 cze 2007, 08:38 Re: *Fotelik samochodowy*

DZIEKUJE :) Juz mail jest w drodze :)

Joanna N.
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 cze 2007, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jakubs » 26 wrz 2011, 13:16 Re: *Fotelik samochodowy*

A przewoziliście kiedyś fotelik samolotem? Potrzebuję przetransportować do Polski fotelik: Ferofix Maxi Cosi , a to już całkiem spory model, jest jakiś inny tryb postępowania w związku z takimi artykułami?

jakubs
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 wrz 2011, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 26 wrz 2011, 17:22 Re: *Fotelik samochodowy*

jakubs, niewiem jak to wyglada z takim fotelikiem... w niektorych linia trzeba doplacac za dodatkowy sprzet dla dzieci. ja mialam fotelik w komplecie z wozkiem: travel system to przeszedl jako calosc bez problemu.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez linkaa » 26 wrz 2011, 19:14 Re: *Fotelik samochodowy*

ja przewozilam fotelik samoletem i placilam osobno za fotelik chcociaz lecialam z dzieckiem

linkaa
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 23 maja 2011, 12:39
Lokalizacja: smethwick/bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 26 wrz 2011, 19:59 Re: *Fotelik samochodowy*

linie lotnicze same sobie reguluja przepisy dot. przewozu sprzetu, w tym dzieciecego.
za fotelik nie bedacy czescia wozka trzeba zaplacic dodatkowo.
na stronach www lini lotniczych mozna znalezc cennik.
ja akurat pozbywam sie fotelika maxi-cosi tobi (sprzedaje), jak jestes zainteresowana to pisz na pw.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 23 kwi 2012, 17:56 Re: *Fotelik samochodowy*

Mam pytanko, nie wie ktoś gdzie kupie nowy fotelik maxi-cosi opal? Jeżdżę po sklepach i albo nie maja na stanie albo liczą dwa razy tyle co inni. Sprawa pilna, nasze kupić do poniedziałku 30 kwietnia. Interesuje mnie tylko i wyłącznie nowy więc za oferty dziękuje.

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 23 kwi 2012, 18:52 Re: *Fotelik samochodowy*

Proszę i plusy. Minusy powedrowaly przed przeprosinami No i cofnąć się ich nie da. Pozdrawiam


Co do fotelika to jesli nie model o którym pisałem to moze ktoś ma propozycje innego dobrego od zera do około 14kg? Cena i mobilnosc fotelika odgrywa mniejsze znaczenie. Będzie na stałe zamocowany w aucie.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez agg » 23 kwi 2012, 18:59 Re: *Fotelik samochodowy*

http://www.google.co.uk/products/catalo ... kBEPICMAQ#
mam nadzieje, ze nie dostane "batow" za linka ;)
polecam sklep internetowy kiddicare.
jednak kazdy fotelik najlepiej przymierzyc przed zakupem.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 kwi 2012, 19:17 Re: *Fotelik samochodowy*

Ja osobiscie od siebie radze pojechac wlasnie do sklepu autem w ktorym bedzie zamocowany fotelik i sprawdzic czy pasuje do siedzenia. Ja kupilam razem z wozkiem tzw 3 w1 i ksztalt fotelika nie do konca pasuje i ledwo starcza pasa w aucie zeby go dopiac :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 23 kwi 2012, 19:21 Re: *Fotelik samochodowy*

W tym problem, ze to ma byc prezent. Auto jest obecnie w Niemczech ale jest to spory kawałek blachy więc chyba wszystkie foteliki się zmieszczą. Bardziej zależy mi na foteliku który ma dobre opinie. Wózek już jest więc nie będzie to nic all in one.

Agg dzięki za linka ale zrazilem się do tej wyszukiwarki po przebojach z szukaniem aparatu. Nie mam czasu na zwiedzanie wszystkich wyników jakie mi tam pokazuje. No i wysylkowo wole nic nie zamawiać bo będę miał problem jak nie dojdzie na czas.

Guest
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET