Zarejestrowanie noworodka!

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 4 lip 2007, 14:25 Zarejestrowanie noworodka!

Czesc. Juz niebawem urodze dwa maluszki i bardzo potrzebuje informacji na temat, gdzie takie maluszki moge zarejestrowac. Dokladniej chodzi mi o imiona no i akt urodzenia. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje :roza:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 4 lip 2007, 18:59 Zarejestrowanie noworodkow

Czesc!Niedlugo czeka mnie to samo,a wiec tu Ci podaje adres: Register Office,Holiday Wharf,Holliday Street,Birmingham B1 1TJ. A jesli chcesz to podaje Ci stronke internetowa www.birmingham.gov.uk/registeroffice.Powodzenia i szczesliwego rozwiazania! Ps.Za ile dokladnie rodzisz??bo ja za 3 tygodnie. kindzulinaa@o2.pl
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez maja » 5 lip 2007, 13:07 Re: Zarejestrowanie noworodka!

ja rodzilam w sollihol i tam na miejscu w szpitalu dostalam adres gdzie mam rejestrowac maluszka i okazalo sie ze tez w sollihol,napewno w twoim szpitalu powiedza ci co,gdzie i jak
powodzenia

maja
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 43
Dołączyła: 23 mar 2007, 14:02
Lokalizacja: Ward End Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 6 lip 2007, 16:03 Re: Zarejestrowanie noworodka!

Dziekuje za odpowiedzi. Wyznaczony porod mialam na 10 sierpnia, ale wczoraj bylam w szpitalu, zrobili mi USG i okazalo sie ze dzieci sa skierowane glowkami do gory. Lekarz stwierdzila, ze juz sie nie przekreca i czeka mnie cesarka. Termin cesarki wyznaczony mam na 25 lipiec (chyba, ze wczesniej urodze). Mam straszne obawy, ale chyba kazda mama ma takie przed urodzeniem malenstwa. Caly czas mam sny o porodzie. Prawdopodobnie urodzisz wczesniej ode mnie. Wiec powodzenia! :roza:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 6 lip 2007, 19:42 hm...

To wychodzi na to,ze mamy na ten sam dzien wyznaczony termin porodu (ja tez mam na 25 lipca) jestem ciekawa w jakim szpitalu rodzisz.Bo moze jak w tym samym,to sie spotkamy na oddziale :) A tak na marginesie,ja tez mam sny o dziecku juz dwa dni pod rzad,a w dodatku mam bole jak leze,czy jak chce sie przekrecic na drugi bok,a jak mam wstac z lozka ,to musze sie trzymac czegos.Jedynie jest ok,jak chodze,czy siedze.Nie wiem czy to jest normalne tak pod koniec ciazy.Ale we wtorek ide do poloznej,zobaczymy co powie.pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 8 lip 2007, 20:36 Re: Zarejestrowanie noworodka!

Rodze w Good Hope na Sutton-nie. ////nie przejmuj sie ja tez mam straszne bole jak sie przekrecam na bok, ale mysle ze to dlatego iż dzieci sa skierowne glowkami do gory i wbijaja sie mi pod zebra. Sama tez juz nie potrafie wstawac z lozka i tez najlepiej mi jak siedze. Z chodzeniem to troche gorzej bo moj kregoslup i nogi w stawach nie daja rady utrzymac ciezaru. W czasie ciazy przytylam okolo 22 kg i wszystko poszlo mi w brzuch. Lezenie na plecach tez sprawia mi trudnosc, ale w oddychaniu. Widocznie mam ucisk na przepone. Kazdej nocy ciezko mi jest ulozyc sie wygodnie. Nie martw sie wszystko nie dlugo minie i tylko zeby nie popasc w depresje poporodowa ;-) :roza:

[ Dodano: Sro Lip 11, 2007 19:51 ]
Hej "kindzulinaa" co slychac? Urodzilas? Dowiedzialam sie od pani z polskiego sklepu, ze mieszkasz na Perry Barr. Odezwij sie jak tam ciąża. ;-) Pozdrowionka :roza:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET