Problem z wyrobieniem paszportu dla dziecka.

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Aga35 » 24 wrz 2007, 07:43 Problem z wyrobieniem paszportu dla dziecka.

Witam, chciałam sie dowiedzieć czy jakaś matka miała problem z uzyskaniem zgody na paszport dla dziecka.Właśnie złożyłam wniosek do sądu i czekam na wezwanie.Czy mam szanse uzyskać zgode na paszport.Ojciec dziecka płaci alimenty i widuje się sporadycznie z dzieckiem, a ja mam mozliwośc wyjazdu do Anglii.Mam tam prace zagwarantowaną.Ojciec dziecka powiedział ze da mi zgode jeżeli zrzeknę się alimentów co też nie uczynię.Pytałam sie adwokata w tej sprawie to powiedział ze dostane bez problemu, ale chciałam dowiedzieć sie cos więcej od osób które przeszły przez to samo.Prosze o pomoc.

Aga35
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 22 wrz 2007, 15:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 24 wrz 2007, 18:32 Re: Problem z wyrobieniem paszportu dla dziecka.

Ja to przechodzilam,ale mialam paszport.Ojciec dziecka wydal zgode.Wyjechalam do Anglii z dzieckiem.
Po paru miesiacach okazalo sie ze maz mnie zdradza...malo wazne.Zlozylam papiery o rozwod a maz podal mnie o porwanie dziecka.
Sprawa toczyla sie 2 lata.Walka o opieke.Opieke przyznano mnie,ale maz dalej nie zgadzal sie na wyjazd corki a sad zablokowal paszport.Musialam wystepowiac o zgode na jego odblokowanie i ponowne szarpanie.
Nie wiem jaka u ciebie jest sytuacja.Czy masz rozwod czy nie.Sa to ciezkie sprawy chyba ze udowodnisz,ze ojciec nie interesuje sie dzieckiem.
Sady wola otrzepac rece i nic nie decydowac.Napisz cos wiecej na swoj temat na maila do mnie bedziemy mogly wymienic poglady na ten temat i moze podpowiem ci co mozna zrobic.Moj mail monikavika@yahoo.pl
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET