Szukamy mamy z Solihull/Shirley w celu spaceru

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez nowamama » 26 paź 2007, 19:37 Szukamy mamy z Solihull/Shirley w celu spaceru

Mam 5 miesiecznego przewesolego synka. Mieszkamy w ok. Solihull/Shirley.
Czy jakas mama mieszka moze niedaleko nas? Miloby bylo pojsc razem na spacer :razz:

nowamama
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 7 wrz 2007, 19:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 22 lis 2007, 14:27 Re: Szukamy mamy z Solihull/Shirley w celu spaceru

hej nowamama my planujemy przeprowadzke z okolic londynu do solihull
koncem stycznia
wiec sie spotkamy
mam 4 mies leosia
napisz jak tam wam sie mieszka/? itd
pozfrawiam
pa
:razz:
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez nowamama » 23 lis 2007, 00:29 Re: Szukamy mamy z Solihull/Shirley w celu spaceru

hej

Chetnie sie w styczniu spotkamy!
Solihull jest ladne, jest bardzo ladny park i fajne centrum handlowe tuz obok. Dobre szkoly! Niedaleko- w Knowle- jest piekarnia prowadzona przez Fracuza- ma pyszny chleb i capuccino w malenkiej kawiarence.
Mieszka sie spokojnie. Dojazd do centrum pociagiem , autobusem no i samochodem. Ale nie trzeba czesto jezdzic do centrum , bo wszytko (prawie) w Solihull mozna znalesc!

Mieszkalam 2 lata temu w Hemel Heamstead, wiec znam tez tamte okolice.

Macie piekne zdjecia jesienne!!A Leos jest b. ladnym chlopcem!

pzdr

nowamama
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 7 wrz 2007, 19:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 23 lis 2007, 11:16 Re: Szukamy mamy z Solihull/Shirley w celu spaceru

nowamama dzieki za info
wlasnie na tym nam zalezalo... bo zewszad slyszy nie dosc pochlebne opinie o bham.
ale solihull to pewnie inna bajka hehe
szkoly sa wazne bo myslimy o przyszlosci dla leosia
je od jesieni chce isc do pracy
takze zlobek tez bedzie potrzebny hehe
no i te sklepy.. ja bez nich zyc niee umiem hehe
tutaj codziennie wyruszam do centrum ale na nogach zajmuje mi to niespelna 20min wiec luz
a powiedz w solihull jest shoppinge center tak? myslalam ze trzeba do bham jezdzic hehe

dziekuje za pochwaly dla leosia.. a gdzie mozna zobaczyc twojego malucha?jak ma na imie? skonczyl juz 6 miesiecy?

pwiedz jeszcze czy wynajmujecie mieszka? czy moze macie wlasne?
my na poczatek zamieszakmy z para znajomych poniewaz chcemy intensywnie szukac czegos na sprzedaz. dlatego nie mozemy wynajac .. bo nie wiemy jak dlugo to portwa a chcemy jak najszybciej... ale jeszcze jakis remint itd wiec trudno okreslic jak dlugo to bedzie trwalo hehe
jedziemy w poniedz i prawdopodobnie wt wto szukac mieszkania do wynajecia od konca stycznia...
takze niedlugo sie zobaczymy mam nadzieie
napisz cos wiecej o sobie hehe

co porabiasz? ile masz lat? i takie tam?

ooo mieszkalas w hemel? to b blisko od watford... bylam tam kilka razy w centrum
a na basen tez tam jezdzimy hehe
i gdzie ci sie mieszka lepiej?

dzieki raz jeszcze za szczegoly.. bardzo mnie pocieszyly.. i juz nie moge sie doczekac wyprowadzki hehe

pozdrowionka papa

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 20:32 ]
nowamama dostalas priva ode mnie??
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET