Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 3 gru 2007, 23:19 Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Dziewczyny piszcie czy uzywacie jedwabiu do wlosow,a jezeli to jak i co o nim myslicie??
A moze ktos uzywa rownie ciekawego ;) ;)
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 4 gru 2007, 19:16 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

magdunia22 ja uzywalam jedwabiu do wlosow,teraz czekam az dostane z Polski :) Wlosy sa miekkie i dobrze sie rozczesuja i wogole ladnie blyszcza.Uzywam tez serum na koncowki.Ostatnio troche chyba przesadzalam z prostownica i teraz suche mi sie zrobily na koncach.Pozatym woda tutaj jest okropna,ja nie wiem ale koltuny mi sie robia,nakladam "tony"odzywki do wlosow po kazdym myciu,oczywiscie dobrze splukuje pozniej,ale i tak to nie to samo.Ja juz nie wiem,wogole mam ochote obciac wlosy,z reszta po porodzie strasznie mi wychodza.Heh rozpisalam sie dalej nie na temat hehe,pozdrowionka. A Ty nie napisalas co uwazasz na temat jedwabiu???
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 4 gru 2007, 19:33 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Ja kupilam tutaj jedwab za 10 funa ,butelka 60mil
Powiem tak mam miekkie wlosy i lsniace ,ale chyba przesadzam z nakladaniem tego bo po 2 dniam mam przetluszczone wlosy

Ale chcialabym cos jeszcze na wlosy,aby je bardziej odzywic:D:D
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 5 gru 2007, 13:03 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

A gdzie tu kupowalas ten jedwab??bo ja rozgladalam sie po sklepach ale nie widzialam nigdzie dlatego moja siostra kupi mi w Pl.Sproboj moze tez serum na koncowki i maske z L'oreala taka w zoltym opakowaniu,ja uzywalam wczesniej odzywke ta zolta z L'oreala i musze znowu sobie kupic ja,bo na moje wlosy jest super no i maske zeby byl lepszy efekt ;) A tego jedwabiu to sie bierze odrobinke tak z 3 krople wystarcza.pozdrowionka :)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 5 gru 2007, 15:11 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Kupilam go w centrum tam gdzie sa 99p sklep i po funcie.
Jest tam w srodku wlasnie maly fryzjer angielski profesjonalny
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 24 mar 2008, 16:11 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Ja tez uzywam jedwab do wlosow, ale dla mojego psa, wlosy ma swietne, mieciutkie i jedwabiste, nie musimy pozniej stosowac prostownicy :-D
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 24 mar 2008, 16:36 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

heheh zawsze te 2 zdania musisz dopowiedziec...az brak slow....dawny temat moj,ale musi sie wypowiedziec ten czlowiek :-| :-| BRAK SLOW
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 24 mar 2008, 22:06 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

kupilam sobie w PL. Nie powien zebym byla zadowolona. Mam bardzo dlugie i geste wlosy. po jedwabiu sa najpierw jakies klejace a po rozczesaniu strasznie sie elektryzuja. jakies mam dziwne wlosy, bo zawsze wszystko z nimi inaczej niz u normalnych ludzi.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 26 mar 2008, 01:29 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

magdunia22 napisał(a):heheh zawsze te 2 zdania musisz dopowiedziec...az brak slow....dawny temat moj,ale musi sie wypowiedziec ten czlowiek :-| :-| BRAK SLOW


Musze cie zmartwic, ale ten temat znalazla moja zona, wiec zachowaj swe trafne komenty dla siebie, bo sa nie na miejscu,
a pomijajac twoje zlosliwe uwagi, to poinformuje Cie, ze taki jedwag sie stosuje rowniez do takich rzeczy jak jest napisane w poprzednim poscie, wiec jezeli zakupisz sobie pieska, ktyory ma wlosy, to bedziesz mogla uzywac jedwabiu i innych kosmetykow.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pigggy » 30 mar 2008, 18:41 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

jezeli Ci sie przetluszczaja wlosy po jedwabiu to dlatego ze go sie naklada na koncowki a nie na cale wlosy:)

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 27 cze 2008, 07:38 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Ja używałam maski z jedwabiu i jestem zadowolona. Kupiłam sobie też taki jedwab, który nakłada się przed prostowaniem włosów na same końcówki i jest super i ładnie pachnie :). Kupiłam ją w PL salonie fryzjerski na Acocks Green i mogę go polecić osobą, które często używają prostownicy. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 27 cze 2008, 09:29 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

vanilia napisał(a):Kupiłam sobie też taki jedwab, który nakłada się przed prostowaniem włosów na same końcówki i jest super i ładnie pachnie

tez mam taki..w zelu i slicznei pachnie faktycznie do tego wlosy wygladaja mieciutko i zdrowo sie blyszcza. :-P ja mam moj z PL.
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 25 paź 2008, 14:10 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Uwaga na jedwab. Rozmawialam z kolezanka stylistka. Powiedziala zeby pod zadnym pozorem tego nie uzywac. Podobno przy dluzszym stosowaniu strasznie wysusza i niszczy wlosy. A to dlatego ze jest na bazie spirytusu.
Kolezanka pracowala min dla Leszka Czajki(stylisty polskich gwiazd), w salonie Frank Provost i laboratorium Kerastase a takze jest laureatka konkursu mlodych talentow, wiec wydaje mi sie ze wie co mowi.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez capris » 27 gru 2008, 23:58 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Pozdrowionka wszystkim sle...

capris
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 29 lis 2008, 21:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez regenwurm » 28 gru 2008, 22:35 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

A ja używam nafty kosmetycznej, wcieram ją w skórę głowy razem z olejkiem rycynowym, a na koniec w końcówki. Włosy po tym są błyszczące, a ponadto wzmacniają się. Jak mam możliwość to zawijam włosy w ręcznik trzymam do rana, jeśli nie, to myje głowe po krótszym czasie.
Jedwab też stosuje, na zmianę z serum, zwłaszcza jak używam prostownicy.
regenwurm
Kobieta w połowie jest prawdą, w połowie kłamstwem, w całości zagadką...
Avatar użytkownika
regenwurm
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 10 cze 2007, 16:49
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET