Dziewczyny musze sie was poradzic

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 16 sty 2008, 11:54 Dziewczyny musze sie was poradzic

Witam
Mam pytanie,czy ktoras z Was poleci mi dobry lek,aby schudnac?
Nie mam czasu na cwieczenia,a potrzebuje troche zrzucic brzucha :roll:
Chodzi mi o jakies tabletki lub diete,
Fajnie byloby,aby te tabletki mozna tu kupic,i zeby one cos daly
Dzieki za odp
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 16 sty 2008, 12:49 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

madzia ja pilam tu cherbatki,które mozna dostac w sklepie polskim,pomoglo i nie odwodnilo mi organizmu,schódlam 12 kilo w ciagu 3 miesiecy,poza tym dieta oczywiscie pod postacia owoców,bez pieczywa ani mies smazonych tylko gotowane.Przestrzeganie godzin jedzenia i tak sie spadlo :mrgreen:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 16 sty 2008, 13:23 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

po czym dwa dni glodu, jedno nazarcie sie i efekt jojo. kongratulujeszon

zeby stracic brzucha wystarczy pol godziny do godziny dziennie odpowiednich cwiczen i troche cierpliwosci. brak czasu czy moze raczej checi? no i zaprzestanie zarcia fastofoodow i innych tlustych i plastikowych pierdol. pozatem zielona herbata jest dobra bo oczyszcza organizm z toksyn i przyspiesza metabolizm.
powodzenia
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 16 sty 2008, 13:30 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

smerf_tsfaniack rozgryzles mnie tak brak checi troche,bo po calym dniu nie chce mi sie :sad: a powinnam,bo chce zrzucic ten brzuch :-D
A czy mozesz mi podac jakie sa dobre cwiczenia na brzuch :wink: napewno brzuszki :-D


Ana :) a w jakim sklepie polskim to kupowalas??/
Pozdrawiam Was
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 16 sty 2008, 14:23 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html

troche cie rozumiem z tym brakiem checi... najtrudniejsze jest sie zabrac, ale tak naprawde nie ma nic bardziej odprezajacego po pogdzince cwiczen/basenosu losu/biegania/browerowania/etc. takie zdrowe zmeczenie fizyczne wplywa dobrze na zmeczenie psychiczne spowodowane praca ;)
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 sty 2008, 19:54 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

drogie panie, z męskiego punktu widzenia: na schudnięcie najlepszy jest sex. duzo seksu............... i jeszcze troche :-)

pozdrawiam

pe

[ Dodano: Sro Sty 16, 2008 19:56 ]
i jeszcze raz potem rano.............

:-)

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 16 sty 2008, 20:19 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

KA I PE dobre ,dobre:P
To chyba 24h,ze spalic ten brzuch:D:dD
No,ale nie pomyslalam nad tym ;)
Dzieki za odp
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez regenwurm » 16 sty 2008, 21:03 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

Polecam skakanke - niezawodna na wszystko! Ostatnio uslyszalam o hula - hop. Wystarczy 10 min dziennie, wiec chyba nie trzeba zbytniej mobilizacji, i nadmiar brzucha znika. Oczywiscie dieta jest rowniez wskazana, zwlaszcza owoce i herbatki ziolowe.
Pozdrawiam wszystkich walczacych z nadmiarem... :-)
regenwurm
Kobieta w połowie jest prawdą, w połowie kłamstwem, w całości zagadką...
Avatar użytkownika
regenwurm
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 10 cze 2007, 16:49
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 16 sty 2008, 21:17 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

Madzia praktycznie w kazdym sklepie gdzie sa polskie produkty,mozna dostac cherbatki ziolowe..moze nie smakuja zbytnio ale rególuja doskonale

smerf- kto nie za dba to moze i ma ten efekt :roll: ja czulam sie spokojna o moja figóre,dopuki nie zaszlam w ciaze,nadrobie po porodzie i bedzie git :mrgreen:

a z tym sexsem nie zawsze prawda ;) tylko facet traca wiecej kalori,kobiety podczas :roll: orgazmu 2x mniej Wiec po czasie dobrej roboty oni sa bardziej wypompowani :mrgreen:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 16 sty 2008, 21:31 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

regenwurm dzieki za odp ,akurat mam skakanke ;) i od jutra zaczynam :-D

Ana :) rowniez w piatek poszukam tych herbatek ziolowych,dzis reklame widzialam o BIO-CLA Zielona Herbatka,ciekawa jestem czy tu znajde :roll:

Od jutra zaczynam cwiczyc,musze ten brzuch zmniejszyc,tu mam bardzo duze sklonnosci do tycia,ale czemu tylko brzuch :roll: hm nie wiem......

Tez slyszlalam ,ze kolo mnie gdzies jest basen,sauna,i silownia za 30 funa miesiecznie,tylko musze poszukac :-D :-D
Pozdrawiam Was
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez regenwurm » 16 sty 2008, 21:47 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

Skuteczne sa rowniez tabletki - chrom organiczny lub centrum - po nich nie ciagnie do slodkiego :-)
regenwurm
Kobieta w połowie jest prawdą, w połowie kłamstwem, w całości zagadką...
Avatar użytkownika
regenwurm
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 10 cze 2007, 16:49
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 16 sty 2008, 22:23 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

Podzielam poglad KaPeka :-) a tak na poważnie to się wciągnąłem ostatnio(a może już nie tak) w siorbanie yerba mate, jak dla mnie bomba z odchudzaniem(likwiduje efekt łaknienia i troche wiecej), ale w moim przypadku to i tak nie jest wskazane bo jestem właśnie za chudy :roll: siorbie bo kocham smak i szmoc :-D
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 16 sty 2008, 23:31 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

hehehe PE jak zwykle w sedno, ale prawda :>

podczas stosunku tracimy okolo 2150 kilokalori, to chyba niezle :wink:

nigdy po milej i milej nocy nieczuliscie sie lzejsi? :D
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 17 sty 2008, 21:41 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

Ehhh ci meszczyzni :roll:

[ Dodano: Czw Sty 17, 2008 21:42 ]
albo mezczyzni hmmm..... oni traca wiecej...

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 17 sty 2008, 21:50 Re: Dziewczyny musze sie was poradzic

Ana :) napisał(a):Ehhh ci meszczyzni :roll:

[ Dodano: Czw Sty 17, 2008 21:42 ]
albo mezczyzni hmmm..... oni traca wiecej...







wcale nie :D to sie tyczy obu pluci :P

podobno sprawdone, a skoro sprawdzone, to pewnie przetestowane :) przez naukowcow na uniwerku oczywiscie :>
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET