szukam kolezanek-juz niedlugo przeprowadzka do birmingham;)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
ja sie zalapie bo juz po 25- niestety:(

alonska
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 1 sty 2008, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

jak uwazacia. broad street jest juz troche przereklamowane ale za to kazdy znajdzie. chcecie drinka czy zjesc co nie co. jak posiedziec i pogadac czy cos pojesc to polecam la tasce na tylach loyds bar, w tym walkabout jest zawsze gwarno i nie ma gdzie usiasc o tej porze a co dopiero pogadac.nie wiem pomyslcie. w mailbox bylam tylko raz to nie potrafie powiedziec, ale nad sklepami sa ponoc fajne miejsca do siedzenia.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

marcin.p napisał(a):Laseczki bawcie sie dobrze. Pewnie bedzie z wami moja lady, spijcie mi ja troszke, ostatnio gram jej na nerwach i potrzebuje babskiego wyjscia.

Mala, jesli chcesz to chetnie po ciebie przyjade... lubie jak jestes troszke podchmielona...#


Udanej zabawy dziewczeta ( tylko prosze nie podrywac mi bezowych, tego bym nie przezyl, cala reszta jest ok )


ps slowiczku jesli bedziesz podrywala dziewczeta, pamietaj o guscie swojego faceta... zreszta mamy podobne , wiec sie nei martwie


Co za facet... totalne dno...:(
-----------------
jestem obca i nic co obce nie jest mi obce

FrankaZ
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 6 sie 2007, 19:00
Reputacja: 0
Neutralny

ja mam takie samo zdanie o walkabout- tam jest bardzo gwarno i tak "halowo". to co? moze za sugestia Asi- spotkajmy sie najpierw w la tasca- pogadamy troche- a potem jaby co- mozemy sie przeniesc?

alonska
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 1 sty 2008, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

La Tasca jest ok.To co,piatek 20???
Wyslijcie mi dziewczyny swoje numery telefonow na priva,co by sie sytuacja nie powtorzyla.Ja przyjade pewnie samochodem,wiec jesli ktoras jest ze stechford,albo okolic,to moge zabrac:-)Acha,tak przy okazji to szukam pokoju,wiec jak cos wiecie o jakims wolnym,to dajcie znac.Sciski:-)

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

swietnie. wiec la tasca o 20stej. jak kto nie wie jak trafic to dac znac. obecnosc obowiazkowa.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

ja nie za bardzo wiem gdzie to jest;/

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

ok. wiec na broad street jest loyds bar, a nastepnie ten pseudo australijski walkabout czy jakos tam. pomiedzy loyds bar a walkabout jest chodnik na dol. schodzi sie na dol i po lewej stronie jest la tasca.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

Piggy to jest dokladny adres- wpisz postcode w google map i bedziesz wiedziala jak tam dojsc. moj nr telefonu: 07756910713- dzwoncie jak sie nie bedziemy mogly znalezc
Agnieszka

La Tasca. Regency Wharf 2. Broad Street. Birmingham. Postcode: B1 2DS

alonska
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 1 sty 2008, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

No i kurde, ja dziś pracuję do 9 :neutral: , bawcie się dobrze, to może następnym razem, najlepiej w weekend ;)
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

:cry: ja tez sie nie pojawie:/ szkoda bo bardzo chcialam no ale trudno, nastepnym razem postaram sie byc na 100%. bawcie sie dobrze :grin:

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

to kto przychodzi? nie chce tam byc sama:)

alonska
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 1 sty 2008, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

ja bede napewno:-) Ze mna moze jeszcze dwie dziewczyny.Do zobaczenia:-)

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

No jak dla mnie to spotkanie jest za pozno, a niedlugo spodziewam sie bobaska, wiec milej zabawy zycze:)

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

Dziewczyny,pelna mobilizacja,nie nawalmy tym razem!!!!Do zobaczenia wieczorem:-)

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET