szukam kolezanek-juz niedlugo przeprowadzka do birmingham;)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Och kurczę, znalazłam ten temat wczoraj, dzisiaj po powrocie z rowerów zaglądam, a tu się okazuje, że spotkanie było własnie dzisiaj, niech to %$^$& ! Może następnym razem się załapię ;]
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

nic straconego;)
wydaje mi sie ze nikogo nie bylo bo czekalam pod bykiem ale nie zauwazylam zeby ktos jeszcze byl z forum:/

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

Ja sie troszeczke spoznilam ale tez nikogo nie widzialam .. . :( nastepnym razem musimy koniecznie ustalic znak rozpoznawczy! Wiec - moze nastepna niedziela??co Wy na to? czy ktoras z Was wogole dzis przyszla?

Vanilla
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączyła: 9 lut 2008, 17:50
Reputacja: 0
Neutralny

Hahaha :o Oj dziewczyny, mało nie spadłam ze stołka ;) Ja powinnam być wolna w przyszły weekend, więc z chęcią się umówię.
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

ja sie przyznam ze dalam ciala z czasem i spoznilam sie 15 minut, a nastepna niedziele przcuje, ale dziewczynki musimy sie sprezyc i cos wymyslic
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

Bardzo przepraszam, ale niespodziewani goście. Ale mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do skutku to nasze spotkanie :smile:
Pozdrawiam wszystkie babeczki

Karola92
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączyła: 20 mar 2008, 19:51
Reputacja: 0
Neutralny

heh,a ja czekalam wrrrrrrrrrrrr....Dziewczyny,moze wiec piatkowy wieczor zrobimy sobie babski - co wy na to? jakis wypad na drina? i proponuje wymienic sie numerami telefonow,zeby sytuacja sie znow nie powtorzyla :wink:

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

pracuje w piatek do 7mej, ale jak ustalimy miejsce konkretne gdzie nikt nie czeka na zimnie i mozna dolaczyc to ja sie pisze. moglabym sie wyrobic na 8ma.no bo dziewczyny, wstyd. ;)
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

no to zaproponujcie gdzie i o ktorej i upewnijmy sie wszystkie ze nam pasuje bo szkoda czasu:D to juz mogloby byc nasze drugie spotkanie;)

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

Ostatnia niedziela mi nie pasowala i moze i dobrze... :mrgreen: cos nie wypalilo do konca. W kazdym razie na dzien dzisiejszy rowniez sie pisze na piatek jakos po 20.00 na kilka godzinek. :wink: Z tego co wiem dwie kolezanki moje tez beda :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

oka,tak wiec proponuje godzine 20-ta,piatek, pozostaje nam jeszcze wybor miejsca...jakies propozycje??? ja sie dostosuje,byle tylko cos nam tym razem wypalilo kobiety :wink:

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

Mnie tez piatek jak najbardziej odpowiada:) a co do miejsca - to moze po prostu gdzies na broad street??

Vanilla
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączyła: 9 lut 2008, 17:50
Reputacja: 0
Neutralny

hej- ja tez moge dolaczyc w piatek. koncze prace po 18tej wiec szybko do domku i na 20ta sie wyrobie:) co powiedzie na jakis bar w mailbox? pozdrawiam Agnieszka
PS. mozemy wymienic sie nr telefonow zeby sie skontaktowac jesli ktos sie spozni/zgubi itd

alonska
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 1 sty 2008, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

no to mam nadzieje ze spotkanie wypali ... ja postaram sie zjawic na nastepnym... tym razem nie dam rady, wracam z Polski dopiero w sobote

milej zabawy

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

Macie ochote potanczyc rowniez? Czy raczej spotkanie na siedzaco :wink: Moze do Australijczykow (Walkabout) z tym ze tam ponoc od 25 lat zrobili ;)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET