virgin active, broadway plaza

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez savanah » 13 mar 2008, 22:33 virgin active, broadway plaza

szukam osoby( wolalabym female), ktora chodzi do w/w silowni na five ways. ja zaczynam od przyszlego poniedzialku i fajnie by bylo cwiczyc w znajomym towarzystwie.

razem ze mna bedzie chodzic tez moj roczny synek, ktory w czasie moich ekscesow na basenie bedzie przebywal w tamtejszym zlobku.

savanah
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 25 sie 2007, 17:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Vanilla » 16 mar 2008, 12:53 Hej:)

Chetnie pocwiczylabym z Toba :) tym bardziej ze bardzo chcialam zapisac sie na silownie czy basen ale samej tak jakos .... W jakich godzinach bedziesz tam chodzic i ile wogole placusz jesli mozna wiedziec??musialac podpisywac jakis kontrakt ??bo w innej silowni w centrum chceli zebym podpisala kontarkt na rok! Serdecznie pozdrawiam!!!

Vanilla
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączyła: 9 lut 2008, 17:50
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez savanah » 16 mar 2008, 17:14 Re: virgin active, broadway plaza

hej Vanilla, jutro ide pierwszy raz :oops: i chyba zaczne od aquaaerobics.
mam off-peak membership, czyli pon-piatek w godz 10.00 - 16.00, w weekendy 8.00-17.00.
konrakt mozna zerwac albo zmienic po kazdym miesiacu.
aha...no i ile... place 40£.
pozdrawiam

savanah
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 25 sie 2007, 17:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 16 mar 2008, 18:05 Re: virgin active, broadway plaza

czesc. do virgin active chodze od zeszlego lata. chetnie bym z toba pocwiczyla ale ja glownie chodze wieczorami po pracy wiec sie nie da chyba. ktos sie pytal ile to kosztuje. ja mam kontrakt i place jakies 40£ miesiecznie i ide kiedy chce. mozna placic z miesiaca na miesiac ale to kosztuje wiecej. oczywiscie sa tansze silownie, ale nie maja tyle do wyboru co tutaj. ja po silowni lubie isc do sauny. z basenu niestety nie korzystam bo u mnie z plywaniem kiepsko. zycze dobrej zabawy.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET