szpital good hope

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez kaskag » 4 kwi 2008, 14:31 szpital good hope

witam , czy ktos mi moze cos powiedziec na temat szpitala good hope na sutton condfield,mam tam w sierpniu rodzic i zastanawiam sie jakie sa tam warnki,czy w miare normalne.jezeli cos wiecie dajcie mi znac ,dzieki

kaskag
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2008, 14:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 4 kwi 2008, 14:39 Re: szpital good hope

rodzilam tam 13 m-cy temu i warunki mialam bardzo dobre. jesli jest wszystko ok, to wypuszczja tego samego dnia. sama w pokoju, polozna prawie non stop.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaskag » 4 kwi 2008, 14:48 Re: szpital good hope

dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

kaskag
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2008, 14:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 4 kwi 2008, 17:56 Re: szpital good hope

Ja tez miala super warunki. Rodzilam 8 miesiecy temu. Osobny pokój (ze wzgledu chyba na moj porod blizniaczy). Kolezanka rodzila tam miesiac temu i miala pokoj 3 osobowy. Polozne prawie na kazde zawolania. Pomagaly mi karmic i przewijac (troche nie bylam w stanie). Ja bylam 5 dni. Moja kolezanka 4 dni, ale rzeczywiscie jak sie dobrze czujesz (Ty z malenstwem) wypuszczaja tego samego dnia!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez punk50 » 7 kwi 2008, 10:13 Re: szpital good hope

hej, ja rodziłam tam 3 miesiące temu, jestem bardzo zadowolona, miałam własną sale porodowa, mąż był ze mną przez cały czas. przy porodzie dwie położne, bardzo fajne. Po porodzie prysznic i kolacja. potem na sale poporodowa, byłam tam z jedna kobieta i jej synkiem. Bardzo mila obsługa i pomoc zawsze kiedy potrzebujesz. Wyszłam na drugi dzień, córeczka była cały czas przy mnie, nawet na sekundę mi jej nie zabrali :)

punk50
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 38
Dołączyła: 13 gru 2007, 20:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna:) » 19 kwi 2008, 21:40 Re: szpital good hope

Ja rodzilam 15 miesiecy temu i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z tego szpitala i z opieki. Osobna sala porodowa , polozna caly czas byla do mojej dyspozycji i przede wszystkim Polski lekarz. Po 23 godzinach wyszlam z dzidziusiem do domku.

joanna:)
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 29 lis 2007, 16:29
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zielas » 14 paź 2008, 22:46 Re: szpital good hope

Polski lekarz- a moge wiedziec jak ma na nazwisko??

zielas
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 42
Dołączył: 29 gru 2006, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 21 sty 2009, 17:18 Re: szpital good hope

Prawdopodobnie bedzie to moj szpital rowniez w polowie marca przeprowadzamy sie do Sutton Coldfield z tego co czytam nie jest zly :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez asia.z » 21 sty 2009, 22:52 Re: szpital good hope

Podpisuje sie pod tym co napisaly moje poprzedniczki.Naprawde dobre warunki,czysto,polozne na kazde zawolanie.Spedzilam tam 2 dni(maly mial troszke temperature za wysoka,wiec chcieli go poobserwowac).Jedyne co bylo ohydne to jedzenie. :-(
Lepiej grzeszyc i zalowac niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo

asia.z
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 48
Dołączyła: 16 sty 2007, 16:37
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 24 sty 2009, 19:23 Re: szpital good hope

Mnie nawet jedzenie smakowało! DZIWNE :roll: bo ogólnie angielskie mi nie smakuje!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 24 sty 2009, 20:55 Re: szpital good hope

Czy w takiej chwili wogole mozna myslec o jedzeniu :mrgreen: ?
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 24 sty 2009, 21:50 Re: szpital good hope

mozna :) ja miałam fajne jedzenie w sandwell general hospital, moze na sniadanie tosty byly zbyt spalone ale obiadek super, do wyboru do koloru. Czułam sie jak na koloniach a nie w poważnej instytucji jaką jest szpital :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 10 cze 2009, 21:01 Re: szpital good hope

a my jutro w domu bedziemy witac dzieciatko z good hope...warunki super wiem z realcji matczynej ;) wiec sprawdzone na 100%
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 cze 2009, 21:16 Re: szpital good hope

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu. Bylam tam trzy noce, jedna przed porodem bo mialam wysokie cisnienie i czesciowo odeszly mi wody i dwie po porodzie. Personel bardzo uprzejmy, jedzenie nie najgorsze. Mialam osobny pokoik z lazienka dla siebie i dziecka. Zreguly lezy sie w trzypokojowym ale mi sie jakos tak przytrafilo :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 12 sie 2009, 09:35 Re: szpital good hope

Polecam ten szpital, fachowa opieka i miły personel. Mówię tu o opiece pediatrycznej, bo tam zostaliśmy skierowani z przychodni. Mój synek miał problemy ze skóra i tam zrobili mu wszystkie badania oraz testy alergiczne z krwi. Nestepne dziecko chciałabym rodzić w tym właśnie szpitalu.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET