szpital good hope

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez glesia » 24 paź 2012, 11:29 Re: szpital good hope

Witam
wiem ze duzo czasu minelo od pyt ale moze komus innemu przyda sie moje doswiadczenie z "good" hope. Rodzilam w lutym 2011, trafilam na poloznego z jakas praktykantka/stazystka ktora wykonywala u mnie porod kleszczowy bo maly mial bbbb duzo glowe. Pomijajac to ze mnie nie rozcieli (co powinni zrobic gdy dziecko sie nie miesci) to praktykantka zrobila mi dwie dziurki w macicy tymi kleszczami. Wiec jak zobaczycie kogos kto sie uczy skrzyzujcie nogi i nie dajcie sie dotknac, teraz to wiem. Po tym wszystkim to latali kolo mnie jak kolo jajak i mialam lekko jesli chodzi o ich opieke. ALE TROCHE ZA POZNO!!!!

przyklad mojej kolezanki z good hope
po kilku godz skurczu poprosila o znieczulenie zewnatrzoponowe- polozna sie wydarla ze za pozno i dala jej (nie pamietam nazwy) znieczulenie w udo-bez sprawdzenie jej stanu (skurczow, rozwarcia), w sek po znieczulenie kolezance odeszly wody na co polozne-nie mozliwe :O i moja koleznaka zaczela rodzic bo miala rozwarcie i bylo ok wszystko do momentu kiedy urodzila i maly nie oddychal juz dluzsza chwile bo cale znieczulenie bylo za pozno podane i zamiast zadzialac na matce poszlo na dziecko

GOOD HOPE nadzieje matka glupich

glesia
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 13 wrz 2010, 16:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 24 paź 2012, 13:23 Re: szpital good hope

glesia W drugiej cześci swojej wypowiedzi piszesz zapewnie o petydynie, jako środku przeciw bólowym. Również nie polecam :!: Ma wiele skótków ubocznych w szczególności dla dziecka. Przeszłam to z moim syniem :? Ten lek podaje się na początku akcji, podanie go krótko przed przyjściem dziecka na świat jest niebezpieczne dla niego. Tu jest artykuł na ten temat http://abcciaza.pl/petydyna
Ja rodziłam w Solihull i mimo, iż synek miał ewidentnie skutki uboczne nie dostał antidotum :? Odmówiono mi również zzo, chociaż po czasie się dowiedziałam, że przy 5cm rozwarcia jak najbardziej był dobry czas na to.
Teraz będę rodzić w Heartlads i nie zgodzę się na petydynę, a o zzo będę walczyć, jak uznam, że nie dam rady na samym gazie.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez zabaaa » 21 gru 2012, 15:24 Re: szpital good hope

Ja rodzilam 2,5 roku temu wprawdzie ale wypowiem sie , osobiscie jestem bardzo zadowolona i z perspekrywy czasu uwazam ze good hope byl dobrym wyborem , mialam porod wywolywany , rodzinny , warunki super sala jednoosobowa , lek przeciwbolowy ten w udo podany o czasie , mialam zzo fakt ze nie z wlasnego wyboru tylko dla dobra malego , polozna byla z nami caly czas i byla tak sympatyczna i delikatna , ze bede jej za to do konca zycia wdzieczna ;) po porodzie bylam w szpitalu jeszcze 4 dni ;)

Dodano: -- 21 gru 2012, 15:28 --

Ja rodzilam 2,5 roku temu wprawdzie ale wypowiem sie , osobiscie jestem bardzo zadowolona i z perspekrywy czasu uwazam ze good hope byl dobrym wyborem , mialam porod wywolywany , rodzinny , warunki super sala jednoosobowa , lek przeciwbolowy ten w udo podany o czasie , mialam zzo fakt ze nie z wlasnego wyboru tylko dla dobra malego , polozna byla z nami caly czas i byla tak sympatyczna i delikatna , ze bede jej za to do konca zycia wdzieczna ;) po porodzie bylam w szpitalu jeszcze 4 dni ;)

zabaaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 20 gru 2012, 15:47
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET