szukamy nowych znajomych

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez agg » 25 mar 2009, 16:28 Re: szukamy nowych znajomych

Bulinka :!: Babulkichodzi o mnie :wink: a wiec jesli mieszkasz kolo Lidla to wsiadasz w 11 i jakies 20 min, zalezy od natezenia ruchu ;) wysiadasz w Kings Heath na przystanku zaraz jak skreci z Alcester Rd w lewo, na rogu chyba jest apteka Lloyds. Potem musisz jeszcze spacerkiem w strone Moseley z 10 min.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez intelka » 23 paź 2013, 12:36 Re: szukamy nowych znajomych

Widzę,że dawno nikt tu nie zaglądał. :) Nie dodaję nowego postu, typu- szukam znajomych tylko podpinam się pod temat.
Jestem w UK dopiero dwa miesiące, dojechałam do męża który dużo pracuje :grin: i mam sporo wolnego czasu. Szukam ludzi do pogadania, pośmiania, spaceru, kawy itd....Nie piszę o imprezach do białego rana bo te klimaty nie są dla mnie- jestem w trzecim miesiącu ciąży. (dlatego nie pracuję) Szukam osób które się nudzą, chcą poznać kogoś nowego i miło spędzić czas. Mieszkam w Oldbury ale oczywiście niestraszne mi odległości. Jeśli ktoś jest zainteresowany znajomością, piszcie do mnie. :grin: :grin:
Avatar użytkownika
intelka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 45
Dołączyła: 5 wrz 2013, 06:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez onka79 » 14 lis 2013, 20:05 Re: szukamy nowych znajomych

Cześć Intelka :-) Ja tak jak i Ty jestem w ciąży (dokładnie 9t) i też nie pracuje, a przyjechalam tu do mężusia. Mieszkam obecnie na King's Heath. Dzieli nas kawał drogi :-(
Pozdrawiam

onka79
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 19 maja 2011, 17:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez intelka » 21 lis 2013, 13:43 Re: szukamy nowych znajomych

Hej hej. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, rzadko tu wchodzę bo na odpowiedź czeka się dłuuugo więc trochę zrezygnowałam. Miło mi Cię poznać. Nic nie szkodzi, że mieszkamy daleko od siebie. Zawsze można poklikać a z dojazdem też nie widzę większych problemów. Ja już w 14 tygodniu...ale fajnie, że dzielisz moje doświadczenia. Dobrze zrozumiesz wszystkie humorki i przeżycia. :D Co porabiasz poza ogarnianiem wolnego czasu? Pracujesz? Jeśli wolisz bardziej osobiste pisanie to podaje gg 7351138. Pozdrawiam cieplutko
Avatar użytkownika
intelka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 45
Dołączyła: 5 wrz 2013, 06:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ena21 » 1 gru 2013, 20:18 Re: szukamy nowych znajomych

Hej a może mieszka ktoś gdzieś w okolicach shard end? ;)
Avatar użytkownika
Ena21
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 34
Dołączyła: 25 lis 2012, 23:00
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszkaa » 4 kwi 2014, 12:35 Re: szukamy nowych znajomych

Mieszka ktos w okolicach Walsall. Chetnie poznam jakies kolezanki :) Mama 4 tygodniowego Kacperka.

agnieszkaa
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 3 cze 2013, 20:34
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET