dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 9 lip 2012, 18:43 Re: dobra fryzjerka?

bylam w kingstanding u andiego... eh kupilam na grouponie za atrakcyjna cene... ponoc byl dobry salon, a takie mi zrobil "czerwone" pasemka, ze szkoda gadac eh.
za to ja sama sobie je poprawilam w domu i wyglada to o niebo lepiej!
chyba jednak pozostane przy tym, ze sama to umiem robic niz powierzac moje wlosy znow w obce rece ;-)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asienka23 » 9 lip 2012, 20:21 Re: dobra fryzjerka?

ja polecam salon fryzjerski na West Bromie ,,Dori Diamond" ja zawsze wchodze zadowolona i ychodze rowniez z usmiechem na twarzy... Polecam

asienka23
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 35
Dołączyła: 1 cze 2012, 20:42
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 25 lip 2012, 06:40 Re: dobra fryzjerka?

Hej!! Też szukam tu dobrego fryzjera, słyszałam,że Toni&Guy to dobry salon. do tych dziewczyn, które tam były, ile tak mniej więcej płaci się tam za fryzurkę?? Pozdrawiam!!

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika21j » 25 lip 2012, 13:09 Re: dobra fryzjerka?

witam ja polecam salon image na rokery road Damian jest naprawde w tym co robi i umie zawsze cos doradzic podpowiedziec i zrobic tak jak chcesz :) pozdrawiam

monika21j
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 25 lip 2012, 16:44 Re: dobra fryzjerka?

Marysienka82 napisał(a):słyszałam,że Toni&Guy to dobry salon. do tych dziewczyn, które tam były, ile tak mniej więcej płaci się tam za fryzurkę?? Pozdrawiam!!

ceny zaczynaja sie od 40 funtow i rosna w zaleznosci od umiejetnosci fryzjera.mozesz wybierac miedzy stylist(jest najnizej)senior stylist,style director i najwyzej art director.zazwyczaj wybieram facetow fryzjerow bo wydaje mi sie ze sa lepsi.raz wybralam sie do babeczki i wyszlam niezadowolona.mam nadzieje ze Ci pomoglam ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 30 lip 2012, 11:53 Re: dobra fryzjerka?

hanoka77 - dzięki za pomoc!! Kiedyś byłam u fryzjera mężczyzny, ale to było dawno temu, muszę spróbować i wybrać się, chociaż trochę boje się bariery językowej - gadam po angielsku ale średnio ;) na razie zapuszczam ale za jakiś czas fryzjer sie przyda,żeby nadać włosom objętości.

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kortez » 24 paź 2012, 17:41 Re: dobra fryzjerka?

Hej! Ja bardzo polecam fryzjera Pawla ze Smethwick'a!!!!! Bylam pierwszy raz z polecenia kolezanki. Farbowalam i podcinalam wlosy goracymi nozyczkami, usluga super na efekty trzeba poczekac ale kolezanka chodzi regularnie i ma bardzo zdrowe koncowki wlosow i jest bardzo zadowolona! Mam nadzieje, ze moje beda takie same. mam nadzieje, ze pomoglam. Pozdrawiam Was!!!!!

Kortez
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 43
Dołączył: 26 lip 2007, 16:14
Lokalizacja: Lublin
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 25 paź 2012, 10:01 Re: dobra fryzjerka?

A ja dziewczyny mam do was pytanie u jakiego fryzjera (tylko sprawdzone salony prosze) sciagnac kolor czarny i pofarbowac wloasy na czerwony tylko nie taki zajeb.... czerwony tylko taki rudawy kasztanowy,no kolor niewazny chodzi mi bardziewj o sciagniecie .Dzieki za podpowiedzi pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 28 paź 2012, 08:42 Re: dobra fryzjerka?

Ja polecam osobiscie Wojtka z Dori Diamond na West Bromwich. U Wojtka cenie to, ze jest szczery i mowi czy cos sie uda czy nie. Jesli nie ma pewnosci do tego jak moze wyjsc kolor -mowi tlumaczy co moze sie stac, jakie moga byc efekty. Poza tym fajnie obcina i uklada wlosy. Jest mlody- ma pasje i dlatego wychodzi sie zawsze zadowolonym z jego uslug.

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez angelasz0121 » 14 lis 2012, 21:48 Re: dobra fryzjerka?

Witam!!!
Oj ciezko o dobrego fryzjera. Ogolnie moim zdaniem lepiej scinaja, ukladaja...wlosy Panowie.
Ja znam Wojtka od Dori z West Bromwich-swietny , a drugi tez z West Bromwich od Beauty Body Center. Do Wojtka ciezko sie umowic ,wiec poszukalam kolejnego fryzjera i tak samo jak z Wojtka jestm zadowolona.

Pozdrawiam

angelasz0121
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 5 sty 2012, 09:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 16 lis 2012, 13:21 Re: dobra fryzjerka?

Ja tam Pawła ze Smethwicka nie polecam. Byłam kiedyś u niego i nie dość, że mnie krzywo ściął to jeszcze spalił mi włosy, trzymał mi rozjaśniacz na włosach ok 80 min. Włosy zrobiły się jak guma. 8 grudnia wybieram się do Łukasza z Tropikalnego Studia na kolor i cięcie to dam znać co i jak, a 22 grudnia też do niego na kreatynowe prostowanie włosów ponoć dobrze odżywia włosy.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agna78 » 16 lis 2012, 19:19 Re: dobra fryzjerka?

vanilia napisz prosze koniecznie a najlepiej wstaw zdjecia:) :)

a jesli o Wojtka chodzi, to rzeczywiscie kolejki dlugie i ciezko sie wbic, ale warto dzwonic czy np ktos nie zrezygnowal , ja tak sie ostatnio zalapalam rzutem na tasme:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 16 lis 2012, 19:25 Re: dobra fryzjerka?

Jakby ktorejs z Was chcialo sie wybrac do fryzjera odrobine dalej to ja goraco polecam Hanie z Coventry. Dziewczyna ma swoj salon i jak dla mnie jest rewelacyjna w tym co robi. Ja chodze do niej od przeszlo 2 lat i zawsze siadam na fotel na pewniaka bo wiem co wyjdzie, a jak chce cos co nie wyjdzie to dziewczyna mowi bez sciemy ze to nienajlepszy pomysl . Jedyny minus to to ze trzeba sie zapisac conajmniej tydzien wczesniej bo ma duzo ludzi.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Sarenka » 26 lis 2012, 22:56 Re: dobra fryzjerka?

A ja jestem zadowolona z Ani z West Bromich

Sarenka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 26 lis 2012, 22:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 11 gru 2012, 13:12 Re: dobra fryzjerka?

agna78, byłam na ścięciu w tym Tropikalnym Studio i szczerze ja nie jestem zadowolona. Pocieniowane włosy powinny ładnie się układać a u mnie normalnie widać schody. Nie jestem zadowolona ani trochę. Także raczej nie polecam.
monika21j, ja byłam u Damiana kilka m-cy temu i ściął mnie krzywo, musiałam jechać na poprawkę.

Dla mnie dobry fryzjer to taki, który równo mnie zetnie czy to jest naprawdę takie trudne? W Pl mam swoją fryzjerkę i zawsze wychodzę zadowolona, a tu przez ponad 6 lat nie udało mi się znaleźć fryzjera, który naprawdę dobrze mnie zetnie.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET