Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 1 wrz 2013, 00:18 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Czesc dziewczyny, jestem w Anglii dopiero 8 miesiecy i z checia bym wyszla na jakies babskie spotkanko, pogaduchy, kawa, herbata, czy cokolwiek. Jezeli jest jeszcze ktos zainteresowany to prosze o kontkat. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monitis » 5 wrz 2013, 15:49 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Hi :) ja jestem w Anglii dopiero od dwóch dni ale juz brakuje mi tutaj jakiś znajomych aby wyjść na kawe i pogadać ;) mieszkam w bromsgrove niedaleko Birmingham. Mam nadzieje,ze odezwie się ktoś kto chciałby sie spotkać :)

monitis
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 5 wrz 2013, 11:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 6 wrz 2013, 14:20 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Hej, ja z mila checia gdzies wyskocze. Tylko, ze w weekend bo od niedzieli do czwartku pracuje :) jak cos to napisz na priv. Pozdrawiam :)

Dodano: -- 12 wrz 2013, 13:57 --

Dziewczyny, zadna tu nie zaglada? No dalej.. jakies spotkanie trzeba zorganizowac, kawka badz drink dla odstresowania sie. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze w koncu ktos sie odezwie tutaj :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez onaka25 » 2 paź 2013, 17:56 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

dziewczyny, macie ochote na jakies spotkanie w tym tygodniu? moze kawa w miescie? im wiecej zainteresowanych osob, tym lepiej. dopiero sie tu wprowadzilam i czuje sie troche samotna

onaka25
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 27 paź 2010, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 3 paź 2013, 13:06 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Dokladnie, im wiecej osob tym lepiej.. a moze jednak nastepny tydzien, bo tez bardzo mi zalezy na tym spotkaniu, ale niestety w ten weekend nie ma mnie tutaj. Takze fajnie by bylo ustalic miejsce i czas, ktory bedzie odpowiadac mniej wiecej wszystkim zainteresowanym :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika21j » 4 paź 2013, 20:51 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Czesc dziewczyny..Jestem Monika mieszkam w birmingham prawie 3 lata ale jesli o znajomych to mam ich bardzo niewielu... a z checia bym poznala nowe kolezanki..Ogolnie jestem mama dwojki dzieci , corka prawi 3 lata i synek 8 miesiecy. na chwile obecna jestem troche pokiereszowana tzn mam noge uszkodzona i malo co z domu sie ruszam bo chodzenie o kulach nie jest zbyt lekkie ale jak by jakas dziewczyna chciala nawiazac kontakt i moze sie poznac to bardzo chetnie:) pozdrawiam :)

monika21j
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martta1983 » 5 paź 2013, 06:57 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Witam wszystkie dziewczyny kiedy jakieś nastwpne spotkanie będziecie organizować ? Bo chętnie też się przyłącze mieszkam już 2 lata i jakoś zadko wychodzę gdziekolwiek , a może którąś z was mieszka na Great Barr ?

martta1983
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 kwi 2013, 09:16
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 5 paź 2013, 09:33 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ooo prosze, kolejna dziewczyna. To jest juz nas 4, moze nastepna sobota albo piatek gdzies w Birmingham? Co Wy na to? :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martta1983 » 5 paź 2013, 09:48 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Mi pasuje sobota także jak ustalicie godzinę i miejsce to ja się pisze na spotkanko !!

martta1983
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 kwi 2013, 09:16
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 5 paź 2013, 09:51 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja moge ale mam bardzo ograniczony czas wolny ze wzgledu na uniwerek, takze jedynie wieczory .. ja z granic great barr/perry barr zalezy kto mi listy wysyla :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 5 paź 2013, 10:12 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Hm..mowisz wieczory.. ja bym musiala skombinowac jakis powrot, bo nie wiem o ktorej ostatniu bus do mnie jedzie, ale z tego co wiem w weekendy wieczorami tylko taxi ;) ja jestem z Halesowen, o ile wiesz gdzie to :P
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 5 paź 2013, 10:17 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

wiem wiem gdzie to jest , w weekend moge popoludniu piatek - sobota :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 5 paź 2013, 10:30 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Super, to jestesmy umowione ;) Jeszcze jedna dziewcztyna chciala sie spotkac. Takze musimy sie dogadac razem.. Hm moze latwiej bedzie na fb? Odezwij sie na pw ;)

Dodano: -- 5 paź 2013, 11:43 --

A co z kolezanka, ktora ma zlamana noge? Monika, moze jakos bys sie dotransportowala w umowione miejsce? :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 5 paź 2013, 12:41 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

wysle ci link do mojego profilu na fb :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 5 paź 2013, 14:37 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

W takim razie sobota w Birmingham, tak ok godz 14? No nie wiem co sadzicie? Zeby miec troche czasu na poznanie siebie nawzajem? Kto sie pisze? Aaa dokladnie gdzie to nie mam pojecia, moze jakies propozycje? :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET