Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez yoki » 9 lis 2008, 00:46 Babskie spotkania przy kawce/drinku

zainspirowana tematem w innym dziale pomyslalam sobie,ze mozna byloby cos zorganizowac :) jako,ze jestem w Birmingham od 2 miesiecy- niewiele wiem o zyciu towarzyskim niestety :)
Proponowalabym na pierwsze babskie spotkanie jakas przytulna -niezbyt glosna kafejke/pub ,gdzie moznaby spokojnie pogadac -nie przekrzykujac muzyki tudziez podchmielonych facetow :)
moze nastepny weekend?
mam wielka nadzieje,ze temat bedzie mial powodzenie :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 9 lis 2008, 10:32 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ja jestem za. Myślę, że to świetny pomysł z tym babskim spotkaniem. :) Będę pierwsza osobą, która się na nie pisze i mam nadzieję, że nie ostatnią. A jak nikt oprócz nas dwóch nie będzie miał na nie ochoty, trudno.
Co powiecie na sobotni wieczór?

Dziewczyny czy tylko ja i yoki mamy ochotę na wieczorne wyjście? Nie wierzę.

:smile:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 9 lis 2008, 13:19 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

juz myslalam,ze bede sama :)
dzieki Beata :) ja sie na sobotni wieczor pisze jakby co :)
czekamy na wiecej niesmialych kobiet :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zydzia » 9 lis 2008, 15:47 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ja tez jestem jak najbardziej za, bo juz najwyzszy czas poznac kogos nowego :-) Dajcie dokladnie znac kiedy i gdzie sie spotkamy. Pozdrowionka :-)

zydzia
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 41
Dołączyła: 14 kwi 2008, 09:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez loczek » 9 lis 2008, 18:44 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja też z chęcią wyjdę tylko niestety kończe prace o 17.30....ale zawsze moge dojechac chyba ze bedzie jakos koło 19.00 może koleżanke uda mi sie namówić :D z chęcią pójdziemy jak cos dajcie jakies namiary do usłyszenia

loczek
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 39
Dołączyła: 21 paź 2008, 20:55
Lokalizacja: z księżyca
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 9 lis 2008, 19:02 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

wieczorne spotkanie- jak najbardziej po 19 :)
ja czekam na propozycje jakiegos fajnego miejsca.Czekam na "stare wyjadaczki" ktore podsuna pomysl :mrgreen:
czyli jest juz nas 4 na + :wink:

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 9 lis 2008, 19:47 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ja swoja Kasie zawioze gdzie bedzie trzeba . Zglosila wstepna gotowosc kawowo-drinkowa :)

bawcie sie laski dobrze
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 9 lis 2008, 20:00 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Super, że dziewczyny podjęły temat. Naprawdę już się ciesze na myśl o spotkaniu. Mam tylko nadzieję, że do soboty żadna z nas nie zmieni zdania.
:roll:
Myślę, że na poczekania wymyślimy jakieś miejsce. Chyba, że któraś z Was zna jakieś wyjątkowo klimatyczne miejsce. Jeżeli nie ja znam kilka. :-) :-) :-)

Umówimy się dokładnie pod koniec tygodnia, co Wy na to?

[ Dodano: Nie Lis 09, 2008 20:06 ]
Zapomniałam dodać, że to strasznie miłe, że mężczyzna wspiera swoją kobietę do zawierania nowych znajomości. Popieram postawę marcina.p!
:smile:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 9 lis 2008, 20:08 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja tez sie ciesze na to spotkanie :wink: i wierze,ze wszystkie staniemy na wysokosci zadania- pojawiajac sie w umowionym miejscu ( co prawda nie wiemy jeszcze gdzie,ale mam nadzieje,ze mozna liczyc na Beate w tej kwestii :mrgreen: )

tak tak,oby wiecej takich Marcinow P. ;)
Ostatnio edytowano 9 lis 2008, 21:53 przez yoki, łącznie edytowano 1 raz

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 9 lis 2008, 20:21 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Nie wiem, jak długo jesteście w B-ham. Więc myślę, że jakieś oczywiste i znane wszystkim miejsce w centrum będzie najlepszym rozwiązaniem. :) Tylko jak my się poznamy, jak się nie znamy?

To ja też poproszę, jakiegoś Marcina, który mnie będzie tak wspierał jak Kasię.

:)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 9 lis 2008, 21:19 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

jesli spotkanie jest na powaznie to ja sie pisze, z ty, ze pracuje do 7mej wiec bym musiala dolaczyc pozniej jak sie uda i chyba mam pomysl na miejsce. byl ktos moze w Mechu bar przy summer row?to jest niedaleko broad street od sand pit parade, albo cafe rouge w brindley place, tylko nie pamietam do ktorej jest czynne, tam jest spokojnie, mozna posiedziec pogadac na spokojnie
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 10 lis 2008, 09:25 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

I o to mi dokladnie chodzilo... Gloryfikacje mojej osoby heh.

Dziewczyny jezeli chcecie sobie usiasc i spokojnie pogadac w sobote to odradzam typowe bary. Michu jest fajne ale na impreze, jest dress code, nie wpuszczaja gówniazy i dresów.

Wiec Michu sobie zostawcie na pózniej. Jak chcecie sie styknac i pogadac to jest pre fajnych miejsc, glównie sa to bary hotelowe gdzie ceny 10-15 % wyzsze, ale spokój i poziom muzy na tyle zrónowazony ze slyszysz kolezanke po przeciwnej stronie stolika.

Hyatt Regency ( Broad Street na przeciwko Symphony Hall)

La Tasca ( hiszpanski tapas bar , zaraz za Hyattem ) troszke glosniej ale fajni ludzie przychodza( pozatym barmani sie wam beda podobac - Kasia tobie nie beda )

Radisson SAS ( ale bar resteuracyjny na pierwszym pietrze)

Jest fajny bar w kinie Cinemaworld ( tez Broad Street ale blizej Fiwe Ways )


Co do kontakutu to wymiencie sie laski telefonami na priv.


Pozostaje mi zyczyc wam udanej zabawy.... Ide sie nudzic w robocie czolem
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 10 lis 2008, 09:55 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

HE he,Marcina ego milo polechtane...;-)

Tak jak pisal - na mnie mozecie mocno liczyc w kwestii spotkania:-)

Miejsce i czas - ja sie dostosuje.

Ze swojej strony moge zaproponowac La Tasce - bylysmy tam z dziewczynami z forum ostatnim razem i bylo calkiem sympatycznie.

Pozdrawiam cieplo i zaczynam odliczanie...Byle do soboty;-)

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 10 lis 2008, 11:02 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

heh :)
ja sie do miejsca dostosuje :) a,ze wiem gdzie jest La Tasca - to tym bardziej sie ciesze :)
jasne,ze wymienimy sie telefonami na privie,moze jakies foty- zebysmy wiedzialy kto jest kto :) ( na priv rzecz jasna,albo publicznie- jak kto woli :mrgreen: )

hehehe,powiedzialam mezowi o barmanach w La Tasca :mrgreen: nie pala entuzjazmem :mrgreen:
Ostatnio edytowano 10 lis 2008, 18:01 przez yoki, łącznie edytowano 1 raz

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez evika » 10 lis 2008, 16:00 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

hej. ja tez chetnie sie z Wami spotkam... :)
You tell me you don't love me over a cup of coffee...
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET