Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 27 maja 2010, 16:12 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

No tak to jest z tymi rozstepami lepiej zapobiegac im bo potem to masakra juz jest,slyszalam ze mozna je jakos laserowo potraktowac, ale to tez calkowitego zlikwidowania ich nie gwarantuje :mad:
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 27 maja 2010, 18:59 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

bogini8 napisał(a):Anastazja, Chce sie pozbyc cellulitu a rozstepy rozjasnic, wiem ze nie da sie ich pozbyc bo przed ciaza juz mialam troche.
od 4 mca ciazy smarowalam brzuszko kremem i nie mam ani 1 rozstepa, ale zaniedbalam nozki niestety i sa efekty ;/


Na celulit swietna jest bierznia i cross trainer :wink: a co do rozjasniania rozstepow to jak juz wczesniej pisalam Bio Oil naprawde dziala. Oczywiscie rezultatow odrazu nie zobaczysz, na wszystko potrzeba czasu, ale mimo wszystko polecam :-)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 29 maja 2010, 17:15 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

kochane a ja musze sie pochwalic,ze dzis kupilam wage :) no i weszlam sobie na nia z walacym sercem i co sie okazalo? 5kg mniej niz sie spodziewalam!!!! sukces No chyba ze wage felerna kupilam i oszukuje mnie... :roll:
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 29 maja 2010, 18:13 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Anastazja, gratulacje:) a jak waga oszukuje to tez chce taka;P hih mi z 18 ciazaowych kg zostalo 4 ( z czego chyba 1 to biust a 3 kg uda, brzucha nie ma juz nic praktycznie )
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 24 cze 2010, 06:27 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)


jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 24 cze 2010, 10:59 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Jed Ty to potrafisz kobiete na duchu podtrzymac ;)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 24 cze 2010, 11:27 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

polecam zakupi ta książeczkę koleżanka po 10 dniach schudła 10 kg i to nie koniec, a ja od dziś zaczynam:)

http://merlin.pl/Nie-potrafie-schudnac_ ... 89186.html

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 cze 2010, 12:19 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

zanim zaczniecie sie odchudzac, sprawdzcie czy nei maci enp anemi, czasem nawet dobrze wygladajace osoby moga miec, a wynikac to moze z ubogiej diety. pozatym odchudzac sie moze zdrowy czlowiek, albo pod kontrola. czasem tez otylosc wynika z jakiejs choroby i moze warto to sprawdzic, np cukrzyca, tarczyca.
co do diety dunkana, to uwazam, ze na poczatku jest bardzo uboga, ja wole jesc np wszystko, ale w malych ilosciach.
a teraz waga sama zaczela powoli spadac, bo okazalo sie, ze prawdopodobnie mam nadczynnosc tarczycy i z jednej strony sie ciesze, a z drugiej juz wolalabym zeby jednak nic mi nei bylo.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 24 cze 2010, 12:56 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Kik no a u mnie odwrotnie mam niedoczynnosc tarczycy :( ktora jest wynikiem mojej cukrzycy,a pierwszym objawem cukrzycy bylo raptowne tracenie wagi w ciagu miesiaca schudlam prawie 10kg Wiec sama widzisz, ze otylosc nie zawsze wiaze sie z cukrzyca ja zawsze bylam szczupla.Owszem otyli ludzie czesciej zapadaja na cukrzyce typu2 i przewaznie sa to ludzie starsi.Ja nie moge stosowac zadnych diet odchudzajacych,jedynie cwiczenia mi pozostaja,a one daja najwieksze efekty :) Wiec kochane ruszajcie sie :grin:
Kik a bierzez juz hormonki na ta nadczynnosc?Jak je wyrownasz to bedzie ok zobaczysz.
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 cze 2010, 13:24 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

jeszcze nic , bo dopiero na badanai ide, a raptem wczoraj bylam u lekarza, bo rece i nogi trzesly mi si e, jak u pijaka na odwyku i teto 123 mi wyszlo :roll: do tego problem z okresem i po ostatniej ciazy 3 lata temu, nawet kg mi nie spad, jak przybylo w ciazy tak zostalo, a teraz raptem w ciagu ostatniego m-ca , nic kompletni enie robiac spadlo mi 5 kg. jesli to rzeczywisci eokaze sie tarczyca, to zacze mi sie latanie po lekarzach, a nei cierpie tego.
no ale coz, w dizsiejszym swiecie wszystko moze sie zdarzyc.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 24 cze 2010, 13:59 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

kik,to takie tylko mialas objawy,czy tez inne??Wiesz jak juz Ci na 100 procent powiedza,no to trzeba bedzie latac po lekarzach,zdrowie najwazniejsze.Trzymaj sie!

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 15:04 ]
Ps.Mi chyba troche z boczkow zlecialo,bo ostatnio schudlam 4,5 kg no i tak w lustro patrze na siebie,to widze ze szczuplejsza sie zrobilam,no aaaaaaaale jeszcze sporo mi brakuje do wagi jaka chce osiagnac.
Tak w ogole,to zaczelam stosowac te plastry Evra,jak narazie swedzi mnie skora przy brzegach plastra,dzisiaj dopiero 2 plaster naloze,ale juz w inne miejsce.Mam nadzieje,ze nie wplynie na moja wage ta antykoncepcja,az sie boje...No chyba,ze bedzie waga w dol szla,to moze byc jak najbardziej hihi
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 cze 2010, 14:53 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

kindziulina, takie sa objawy u mnie,oprucz wola http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-s ... 33832.html. jak to sie czyta, to nei wyglada zbyt powaznie, ale sie zleklam, jak prowadzilam , a nogi mi sie tak trzesly, ze ledwie pedaly moglam utrzymac. zdrowie to skarb.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 24 cze 2010, 18:49 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Wiesz Kik nie wiem co Ci powiedziec,ale lepiej zeby to jednak ta tarczyca u Ciebie wyszla niz cos innego,wiadomo ze czlowiek chcialby byc calkiem zdrowy,ale niesttey na to zabardzo wplywu nie mamy :( A moze to na tle nerwowym masz? No ale wszysto wyjdzie po badaniach,tzrymam kciuki i napisz co wyszlo jak juz bedziesz wiedziala :)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 30 cze 2010, 17:25 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

kindzulinaa, ja po evrze nie tylam, uzwalam 2,5 roku. a bral ktoc micronor? bo mam te tabletki ale jakos boje sie zaczac brac..;/
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 30 cze 2010, 19:05 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

bogini8, ja biore Noriday, ktory ponoc jest odpowiednikiem micronor. Powiem Ci, ze zadne efekty uboczne mnie nie mecza, tylko na poczatku jakies 2 tygodnie krwawienia, ale wszystko sie unormowalo.
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET