Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 30 cze 2010, 19:14 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

bogini,ja juz Ci chyba pisalam na temat Micronor,ze bralam po tej ciazy.Dlaczego boisz sie brac te tabletki?
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 30 cze 2010, 20:43 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

kindzulinaa, to nie chodzi o te ze to te ty czy inne,, ja niebralam nigdy zadnych;/ uzywalam tylko plastrow..boje sie ze sie roztyje,albo ze jeszcze cycki spuchna !albo ze woda sie bedzie zatrzymywac...eh taka strachliwa jestem:P
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez fasolka » 1 lip 2010, 07:23 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

czesto chyba tak bywa ze po tabletkach antykoncepcyjnych sie tyje, albo moze to zalezy od organizmu....? ja bralam przez pol roku i tak sie roztylam ze ojejku, wody mi duzy zatrzymywaly w organizmie. slyszalam tez ze jesli sie tyje po tabletkach antykoncepcyjnych to znaczy ze sa zle dobrane

[ Dodano: Czw Lip 01, 2010 08:25 ]
bogini8 wiec moze poprostu sprobuj z tymi,a jesli bedziesz sie zle czula po nich to wtedy najwyzej zmienisz na inne

fasolka
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 26 cze 2010, 07:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 lip 2010, 10:17 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

fasolka, to mnie pocieszylas:P chyba zazne je bravc jak wroce z wakacj w pl dopiero;)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 1 lip 2010, 16:29 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

bogini,jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz jak zareaguje Twoj organizm.Ja tez nigdy nie bralam zadnych tabletek antykoncepcyjnych i tez sie balam,no ale zaczelam brac.Troche mi chyba sie po nich przytylo i pozniej nie moglam cos schudnac,no ale to jednak hormony.Teraz mam te plastry i zobaczymy jak przy nich bedzie.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez fasolka » 2 lip 2010, 07:26 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

bogini8- tez mysle ze powinnas sprobowac, jesli nie sprobujesz to sie nie dowiesz czy beda ok! nie chcialam nikogo zniechecac do tabletek antykoncepcyjnych, chcialam tylko powiedziec ze ja mam z nimi zle doswiadczenie i tyle. ale to wszystko zalezy od ogranizmu, bo moja kumpela z polski brala tabletki antykoncepcyjne i baaaardzo po nich schudla, wiec to tylko zalezy od tego czy bierzesz tabletki dobre dla ciebie a tego sie nie dowiesz jak nie sprobujesz :)

fasolka
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 26 cze 2010, 07:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 3 lip 2010, 13:46 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

ja bralam femoden, ani nie tylam, ani nie chudlam. bralam 9 m-cy i musialam z innych powodow odstawic, ale czulam sie swietnei .
a teraz mam czekam na wezwanie do szpitala, mam ponoc zle wyniki i d... blada.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 3 lip 2010, 19:09 Re: Czas na zbedne kilogramy po ciazy :)

Ja brałam pigułki 7 lat, najpierw Cilest potem Regulon. Dobrze się czułam po nich, żadnych zmian nie zauważyłam. Dopiero kiedy odstawiłam kilka miesięcy przed staraniem sie o synia, zrozumialam jak one strasznie blokowaly moje libido :roll: Szkoda, że wczesniej tego nie wiedziałam to dawno bym je odstawiła :roll:
Teraz niczego nie używamy, jak będzie drugie to będzie :wink: Po drugim dziecku nie wrócę to pigułek, tylko sobie implanta załatwię.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET