zakupy online --> jakie strony polecacie?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 12 lip 2009, 19:25 zakupy online --> jakie strony polecacie?

jako typowa kobieta uwielbiam zakupy. Czasem lubie tez upolowac cos ciekawego w internecie. Ciekawa jestem czy czesto robicie zakupy w ten sposob i jakie strony mozecie ewentualnie polecic.
Ja najczesciej korzystam z asos.com -szczegolnie ostatnio przy 50% obnizkach :mrgreen:
River Island jest super, ale tam jednak wole sie przejsc osobiscie.
Czekam na jakies ciekawe adresy od Was :-)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez jed » 12 lip 2009, 20:21 Re: zakupy online --> jakie strony polecacie?

Jesli lubisz zakupy online to nie jestes typowa kobieta... Ja zakupow nie uwielbiam, ale sie staram je badac. Nie wydaje mi sie, zeby moglo byc cos lepszego niz amazon. :)

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 12 lip 2009, 20:28 Re: zakupy online --> jakie strony polecacie?

Nienawidze chodzic na zakupy. Jestem tez malo oryginalna przy zakupach internetowych - ebay. :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez sedziola » 22 lip 2009, 20:52 Re: zakupy online --> jakie strony polecacie?

polecam stronke boohoo.com, dobre ceny i ladne ciuszki maja, promocje tez nie male
pozdrawiam

sedziola
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 6 paź 2008, 18:36
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 23 lip 2009, 18:59 Re: zakupy online --> jakie strony polecacie?

a ja lubie buszowac po www.debenhams.com , nawet suknie slubna kupilam u nich on-line i pasowala idealnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez golla » 19 kwi 2016, 23:05 Re: zakupy online --> jakie strony polecacie?

Ja też nie cierpię chodzić na zakupy, szczególnie spędzać czasu w sklepie, dlatego kupuję nocami online. Szukam strony z ubraniami takimi trochę bardziej męskimi, ale nadal z kobiecą nutką. Taką, że mogę podjechać rowerem, ale i w samochodzie będę wyglądać stylowo ha ha. Np. boohoo to dla mnie za babskie. Lubię ubrania takie mocne, deczko wojskowe, uliczne. Znacie takie strony?

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 24 kwi 2016, 18:28 Re: zakupy online --> jakie strony polecacie?

golla, ja bym spróbowała na asos.com , bo tam spora różnorodność :)
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron