Szukam chętnych na fitness wolverhampton

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez megi123 » 2 sie 2009, 12:52 Szukam chętnych na fitness wolverhampton

czesc mam na imie Magda, mam 24 lata, szukam jakiejs dziewczyny chetnej do chodzenia do wlasnie tego fitnnes w wolverhampton albo takiej ktora juz tam uczeszcze i ma taki sam problem jak ja :) Ja jestem tam zapisana, ale samemu nie ma sie niestety motywacji dlatego szukam mozna tak nazwac kolezanki ktora by mi towarzyszyla. Ja juz niestety tak mam ze samej ciezko mi sie przemoc, a ze znajomych zadna dziewczyna jakos nie ma ochoty isc ze mna do tego centrum. A naprawde je polecam duzo fajnych sprzetow do cwiczen, i klas do ktorych mozna sie zapisac na rozne ciwczenia. Naprawde fajnie, ale jednak brak mi jakiejs bratniej duszy zeby pojsc razem ;) Samej udalo mi sie przez pare miesiecy chodzic a teraz mam jakis zastoj heh bo samej sie nie chce isc. Czekam na odpowiedzi :) papa

megi123
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 39
Dołączyła: 2 sie 2009, 12:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez caressa » 3 sie 2009, 15:22 Re: fitness wolverhampton

hey, jestem z Wolver i myslalam nad zapisaniem na fitness, i mogłybysmy chodzic razem zawsze to razniej, prosze odezwij sie na priva caressa@wp.p

caressa
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 3 sie 2009, 15:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez fiolek » 23 sie 2009, 12:33 Re: fitness wolverhampton

Hej i ja jestem z Wolver....jeśli nadal szukasz kompana to odezwij się :grin: 6581761 GG.

fiolek
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 sie 2009, 10:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 23 sie 2009, 20:59 Re: fitness wolverhampton

ja tez jestem z wolver powiedz ile takie cos kosztuje???
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez fiolek » 24 sie 2009, 14:33 Re: fitness wolverhampton

Magdunia22 odezwij sie na moje gg....pzdrawiam

fiolek
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 sie 2009, 10:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez barbara1r » 24 sie 2009, 20:53 Re: fitness wolverhampton

dziewczyny na ktore fittnes tez jestem z wolverhampton i mam ochote stracic troche kg,napiszcie do mnie na gg 45 3813 czym nas wiecej tym lepiej,z ciekawosci jaka cena??pozdrawiam i czekam

[ Dodano: Pon Sie 24, 2009 21:54 ]
a albo ktora chetna chodzic na basen????
basia

barbara1r
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 38
Dołączyła: 14 wrz 2007, 16:58
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magda31 » 7 wrz 2009, 19:18 Re: fitness wolverhampton

Ja też poproszę o namiary na fitnes w Wolverhampton:)
dziekuję i pozdrawiam.

Magda31
Rozeznany
 
 
Posty: 116
Wiek: 48
Dołączyła: 18 wrz 2007, 17:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 15 sty 2013, 14:31 Re: aqua park----jakis super basen

Treść usuniętego postu:
Witam
szukam dziewczyn , kobiet , Pań wiek nie ma znaczenia które chciałyby razem ze mną pochodzić wieczorami na fitnes i basen może być walsall cansil lub virgin activ w worwerhampton
mieszkam w walsall wiec najpredzej i najbliżej bylo by na mieście i nie jest drogo
jesli są jakieś laski które chcą pochodzić ze mną we dwie zawsze razniej a w kilka to już prawie impreza piszcie proszę a sie umówimy
chcialabym na lato wyglądać piknie a zacięcie mam slabe troche mi goopio samej chodzić wiec moze znajdzie sie jakaś koleżanka przy okazji mozna zawsze razem kawusie wypić
Jak patrze jak starsze panie chodzą razem w 3 /4 i po cwiczeniach basenie idą na lampke winka lub kawusie to az mnie zazdrość bierze heheh
pozdrawiam

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 15 sty 2013, 14:43 Re: aqua park----jakis super basen

mam37, szkoda, ze nie mieszkasz na pld Bham :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 15 sty 2013, 15:58 Re: Szukam chętnych na fitness wolverhampton

agg, no szkoda :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 sty 2013, 14:42 Re: Szukam chętnych na fitness wolverhampton

Czy ja wiem , że samemu to tak głupio chodzić ?
To zależy czy chcesz poćwiczyć, czy tylko pogadać...
Ja już od dłuższego czasu chodzę sama i w sumie jest spoko bo sobie mp3 zapodam i mam stałe tępo ćwiczeń , a jak z koleżanką chodziłam to się umęczyłam bardziej przez te gadanie niż ćwiczenia , wtedy nie regularny oddech itd. Chyba zdrowiej samemu ćwiczyć :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 17 sty 2013, 06:54 Re: Szukam chętnych na fitness wolverhampton

to zależy kto co lubi ja jak chodzilam w grupie jakoś nie męczylam sie gadaniem , a za to cwiczenia zawsze zlecialy jak z bicza strzelil godzina trwala jak 10 minut można polączyć
ćwiczenia z pożytecznym
pogadać poćwiczyć i wypic kafke nie widzę nic w tym zaprzeczającego
:))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monique » 17 sty 2013, 11:26 Re: Szukam chętnych na fitness wolverhampton

I jeszcze ptyś do kawki :) Malaroksi ma rację. Odpowiedz sobie na pytanie jakie masz cele w chodzeniu na siłownię. Czy sobie je w ogóle postawiłaś i czy byłabyś w stanie chodzić sama. Jeśli nie tzn. że chodzisz towarzysko, a nie by dać czadu i coś osiągnąć. Chodzenie z kimś powoduje przestoje czego doświadczyłam. Wolę ćwiczyć sama. Jest udowodnione, że sama muzyka na uszach to 20% więcej wysiłku który wkładasz w trening. Zresztą zanim będzie można pisać o efektach trzeba pochodzić kilka miesięcy i je mieć.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 17 sty 2013, 13:41 Re: Szukam chętnych na fitness wolverhampton

monique, każdy lubi to co lubi i robi co chce wam towarzysko nie wychodzi a mi tak nei chodze na fitnes od dziś tylko chodzilam juz ładnych kilka lat teraz po przerwie chce zacząć znowu i mi towarzystwo naprawde nei przeszkadza wam lepiej samemu mi z kims i po co te uszczyplliwości są zupelnie nie potrzebde
moje pytanie bylo skierowane do osób ktore chcą chodzić w grupie a nie dotyczyło porad czy chodzić w groopie czy nie
pozdrawiam

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez melpomena » 3 lut 2014, 19:38 Re: Szukam chętnych na fitness wolverhampton

Ja na silownie tez chodze sama, i bardzo to lubie, jednak na kawe nie mam z kim pójsc, wiec jak któras jest chetna na pogaduchy w Wolverhampton to zapraszam na e-maila ollanails@hotmail.co.uk :D

melpomena
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 26 kwi 2012, 18:11
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET