POMOCY! WOZEK-jaki najlzejszy, najbardziej funkconalny etc..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
gaga01 napisał(a):agg a zadowolona bylas z zappa? planuje kupic spacerowke na wiosne i ten sobie wypatrzylam.


tyle ile go uzywam (malo) to jestem :wink:
przed nim mialam maclarena i gdyby nie to, ze zajmowal mi duzo miejsca w bagazniku to bym przy nim zostala.
jednak gdybym miala drugie dziecko to bym zappa zostawila, i np na zakupy samochodem zabieralabym tylko stelaz (malutki) i na to fotelik.
gdybym nie jezdzila autem to bym zappa nie kupila.
chyba troche namieszlam, co?

zapp dobry dla wiekszych dzieci i zmotoryzowanych rodzicow :-)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Bylam w sklepach, ogladalam i nic kompletnie nie znalazlam:( wszystkie wozki szarobure, ciezkie i wielkie, a jak znalazlam jeden w miare to na 3 kolkach i ma koszyk na zakupy mieszczacy chyba 2 pampersy..;///
znacie jakies dobre sklepy z duzym wyborem pojazdow dla maluchow?
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

bogini8, hmmmm...my teraz szukamy nowego wozka i w sumie tylko w mothercare sie rozgladamy.Z tego co pamietam, to jeszcze boots ma wozki i toys`R'us.
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Hej! Ja mam wlasnie wozek Silver Cross 3d pram system,sluzyl mojemu pierwszemu synkowi a teraz sluzy drugiemu.Jestem z niego bardzo zadowolona.Fakt,ze jak dziecko podrosnie,to troszke ciezko by bylo wnosic go razem z wozkiem po schodach,ale ogolnie nie mam mu nic do zarzucenia.
Co do sklepu,to jeszcze moge polecic Baby store.Tu Ci podaje link: http://www.babystoredirect.co.uk/index. ... 771dd1d8af
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

Kitty, w mothercare nie ma nic ciekawego i do tego sa kosmiczne ceny:( wlasnie o to chodzi ze w tych sklepach co wymienilas nie ma takiego wyboru moze i na internetowych stronach jest wiecej, ale ja chcialabym dany wozek zobaczyc na zywo. Mi sie podoba bardzo: maxi cosi streety travel system ale w sklepach go nigdzie nie widzialam:( na youtubie jest fiolmik, ale to troszke za malo:(

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 10:08 ]
kindzulinaa, w babystorekupywalam lozeczko:))) ale wtedy nie ogladalam wozow bo mialam wypatrzony jeden z polski i mialam sobie sciagnac , ale mi sie odwidzialo cos ostatnio:D

[ Dodano: Nie Lut 14, 2010 20:47 ]
a co myslicie o takim wozeczku???

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/sto ... 0001_14051

ma bardzo dobre opinie i tak mi sie spodobal chyba kurcze:DDD
powiedzcie cosss:))
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Dziewczyny a co myślicie o wózku 3 tec ABC Design?

Gośka20
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączyła: 16 mar 2010, 15:30
Reputacja: 0
Neutralny

Katik napisał(a):Chocbys nie wiem jak mocno rozlozyla spacerowke nigdy nie jest to na plasko. Pozatym - spacerowki nie maja tak stabilnego oparcia - w sensie, ze nie sa tak twarde
przetestowane i sprawdzone.spacerowkiniektore rozkladaja sie na plasko, i maja tak twarde i sztywne oparcie ze moj syni po nim teraz skacze i nic sie nie dzieje.:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Ja jednak jestem za gondola. Mialam wozek z gonodla dla corki, wydaje mi sie ze miala w niej wiecej miejsca niz w spacerowce, szczegolnie parasolce. No i gondola fajnie mi sluzyla bo jak jechalam gdzies na noc czy szlam do znajomych czy rodziny to nie musialam wjezdzac calym wozkiem komus do domu tylko odpinalam zatrzaski i zabieralam sama gondole, nie robilam nikomu balaganu i jak mi to zelastwo na dworze zmoklo to tez nie bylo tragedii a dziecko sobie smacznie spalo. No i gondola miala usztywniane boki z jakas tam folia ktora przepuszczala powietrze ale nie przepuszczala wody wiec mala mi sie nie pocila a nie balam o jej bezpieczenstwo. Caly wozek jako tako nie byl fajny bo przednie kola sie nie skrecaly i byl duzy ale ta gondola mi sie podobala i chyba ja sobie teraz przywioze, elegancko sie sklada wiec ja zapakuje do walizki i pozniej tylko kupie stojak i bede miala moses basket :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Kobitki odswiezam temat

czy ktoras z Was ma/miala Oyster Travel System?
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/sto ... -_-Froogle

jakie macie doswiadczenia?
wydaje sie fajowy, obejrzalam go sobie dokladnie, ale jak juz wiem z wlasnego doswiadczenia wady wychodza dopiero w uzyciu codziennym
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET