Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 4 mar 2013, 19:02 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, bardzo fajny jest ten wozek, widze babceczki u corki pod szkola z nim ;) Ja go niestety za pozno odkrylam :/
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 5 mar 2013, 10:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ

Niesamowite prawda? :) Sama bym sie nie odwazyla tak maluszka kapac,ale chetnie bym poddala go takim zabiegom,zobaczcie jakie te dzieciaczki sa szczesliwe,az zasypiaja :) Ale sie rozczulilam
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bham* » 5 mar 2013, 17:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka---ja to chyba bym sie bala tak z dzieckiem robic...nawet gdyby robila to doswiadczona osoba. Mialam gesia skorke od samego patrzenia:) chociaz widacz ze maluszkowi bylo przyjemnie...

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rozyczka30 » 6 mar 2013, 12:01 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam przyszle mamusie ;)


Dalijka----(nie wiem jak sie pogrobia czcionke na telefonie)ja mam termin na 20 wrzesnia.Czuje sie roznie biore duphaston i luteine.Czas sie ciagnie strasznie zwlaszcza ze chyba nue doczekam sie na MIDWIFE .Za 2 dni zaczynam 13 tydz a tu zero odzewu.Podobno robi siw usg w 12 -13 tyg a ja nawet nie bylam jeszcze na wizycie u midwife.hm..

Ktosienka---mam wyprubowany termometr do uvha i swietnie sie sprawdza.W szpitalach tez maja tylko do ucha.

Wozki sa swietne duzy wybor i dylemat ;)
Avatar użytkownika
rozyczka30
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 48
Dołączyła: 26 lut 2011, 00:22
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 mar 2013, 13:33 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Rozyczka, ale chyba juz mialas jakas wizyte skoro bierzesz leki?
Zadzwon jak najszybciej do swojej przychodni i popros o nr tel do community midwife.
Zadzwon do niej, powiedz ze nie mialas jeszcze wizyty i juz w jej obowia?zku jest zorganizowanie wszystkiego. Przypuszczam, ze bylas przynajmniej u gp i dlatego czekasz na odzew?
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 6 mar 2013, 13:49 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

rozyczka30, zrob tak jak agg radzi,moze cos przeoczyli zdarza sie.Ja juz mam 3 scany za soba,ale ja to z tym nadcisnieniem to dlatego,wczoraj mialam usg,z maluszkiem wszystko ok,wszystko ma na miejscu i niezle fika nie mogli go dokladnie pomierzyc tak rozrabial :P
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez rozyczka30 » 6 mar 2013, 14:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agg----wiec tak leki biore ktore mam od polskiego lekarza z polski.Bylam u GP kazali czekac mi na telefon od midwife.Chcialabym jak najszybciej miec usg ale w takim przypadku chyba musze troche poczekac.

Dalijka-----nie bylo widac jeszcze plec dzidzi?Podobno da sie to sprawdzic przy dobrym usg :)
Avatar użytkownika
rozyczka30
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 48
Dołączyła: 26 lut 2011, 00:22
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 6 mar 2013, 14:51 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agg, dzieki za informacje , przyda sie napewno:)
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 mar 2013, 19:40 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

rozyczka30, na nic nie czekaj tylko dzwon do przychodni o nr do community midwife. wyglada na to, ze Twoje "skierowanie" do poloznej zaginelo w akccji :roll: zdarza sie.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 6 mar 2013, 20:01 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

rozyczka30 napisał(a):Dalijka-----nie bylo widac jeszcze plec dzidzi?Podobno da sie to sprawdzic przy dobrym usg :)


No nie bylo widac,dupka sie odwrocil i nie chcial pokazac kim jest :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 6 mar 2013, 20:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Rozyczka, ja tez mialam ten sam problem,
albo GP nie wyslal, albo zginelo po drodze, albo na miejscu posiali....

Dzwon , albo odwiedz ich osobiscie i zalatw sprawe szybko

Mozesz mi podac nazwe termometru dousznego, ktorego uzywasz?

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 6 mar 2013, 20:34 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ktosienka wiem, ze nie do mnie pytanie... ale ja tez mam douszny termometr - Brauna. Taki sam jak uzywaja w przychodniach, szpitalach... na pewno nie raz widzialas ;) chwale sobie.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 6 mar 2013, 20:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agg, pytanie dotyczace termometrow bylo adresowane do Wszystkich;)
Rozyczka Na nie odpowiedziala wiec poprosilam o uscislenie.

Jakiego modelu Browna uzywasz?

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 7 mar 2013, 11:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ktosienka napisał(a):Jakiego modelu Browna uzywasz?

Braun 6022
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez rozyczka30 » 7 mar 2013, 13:08 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ktosienka ----ja uzywam braun IRT4520 EAR.

Jutro ide na spotkanie z midwife w koncu.Jak dlugo od takiej wizyty czeka sie na usg?
Co lubicie jesc w ciazy?ja tylko winogron,sliwki i jablka.ciekawe na jaka plec.Mowi sie ze slodkie na dziewczynke a kwasne na chlopca.Sprawdziko wam sie?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
rozyczka30
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 48
Dołączyła: 26 lut 2011, 00:22
Reputacja: -2
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron