Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 26 sty 2013, 20:54 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Grechuta, ja mam troche wiecej czasu niz Ty, ale tez kwestie wozkowe zajmuja sporo mojego czasu i nadal tkwia w martwym punkcie. Zastanawialm sie ostatnio nad alternatywnymi miejscami zakupowymi niz M&P i Mothercare.
Widzialam ciekawie wygladajacy sklep przy Walsall Road w Great Barr- Baby Store http://www.babystoredirect.co.uk/. Jeszcze go nie odwiedzilam, ale mysle, ze takich miejsce musi byc wiecej.

Co do Gondoli, to wiele zrodel mowi, ze powinno sie z niej kozystac, do czasu az dziecko nie bedzie samodzielnie siedziec, a to zalezy od indywidualnego tempa rozwoju. Ja na pewno bede miala gondole.


Ela Eriska, trzymam kciuki za powodzenie!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 26 sty 2013, 21:08 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

grechuta, nasz maly tez urodzil sie na wiosne, my mielismy wozek bez gondoli, taka spacerowke rozkladana zupelnie na plasko, do tego byl spiworek plus fotelik zakladany na wozek, gondola byla mi zbedna. Mlod spokojnie spal sobie w rozlozonym wozku i w nim jzdzil :) Rozwazalabym zakup wozka z gondola jesli maly mialby sie urodzil pozna jesienia , zima, w innym wypadku bylo mi to zbedne, ale ile mam tyle wozkow :))

Dodano: -- 26 sty 2013, o 21:10 --

http://www.kiddicare.com/ to jest duzy sklep, kupowalam tu swoj wozek i pare gadzetow;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 26 sty 2013, 22:32 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

grechuta, ja mialam wozek ze sztywna gondola, inny dla mnie w ogole nie wchodzil w gre. Jak corka byla starsza kupilam spacerowke Cossato Yo! ktora ma wkladke dla noworodka i rozklada sie na plasko ale tak czy siak musisz dziecko przypiac pasami a mi sie to jakos po prostu nie widzi, mi osobiscie wydaje sie ze dzieku spietemu pasami jest po prostu nie wygodnie. No i sztywna gondola jest bezpieczniejsza, szczegolnie jesli ktos (tak jak ja) jezdzi komunikacja miejska, wtedy nie masz tej obawy ze ktos przechodzac stuknie ci dziecko siatka bo bok gondoli chroni lepiej niz takiej zwyklej spacerowki. Co do spacerow, to tutaj nie praktykuje sie czegos takiego jak werandowanie czy "przyzwyczajanie dziecka do powietrza" i np u mnie polozna pytala czy bylismy z mala na spacerze dobe po wyjsciu ze szpitala, jak powiedzialam ze nie to zachecala zeby wybrac sie jak najpredzej, mimo ze byl listopad. Tak wiec jak mala miala 2 doby pojechalismy na zakupy do Tesco :) Jak rodzilam starsza to w Polsce 3 doby trzymali mnie w szpitalu a chcieli wiecej ale na wlasne zadanie sie wypisalam bo z mala bylo ok, tylko ja mialam anemie. Aaaaa zapomnialambym, jesli chodzi o zakup wozka to na Yardley jest bardzo fajny sklep Jplly Tots, to link do ich strony http://www.jolly-tots.co.uk/ z tym ze ostrzegam ze mimo info ze maja otwarte 7 dni w tygodniu w niedziele jest nieczynne ;) wybor wozkow maja naprawde duzy, zarowno nowych jak i uzywanych w naprawde bardzo dobrym stanie. My kupilismy tam spacerowke i powiem Wam ze cholernie zalowalam ze nie wiedzialam o tym sklepie jak kupowalismy pierwszy wozek i w efekcie przerazona cenami w Mamas&Papas i Mothercare kupilam wozek w Polsce z ktorego bylam zadowolona dopoki sie nie przeprowadzilismy :/
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 27 sty 2013, 19:47 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witajcie kobietki
Wczoraj ujrzalam na tescie dwie kreseczki,co nie powiem zaskoczylo mnie okrutnie :P Zachodze w glowe kiedy i jak to sie moglo stac...To znaczy jak to sie domyslam, ale kiedy... :roll: hehe. No coz ponoc dzieci sie nie planuje one sie poprostu pojawiaja i kocha sie je bezgranicznie.To bedzie juz moje 3 kochaniatko.Wiec tak niesmialo dopisuje sie do topiku.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez danonek » 27 sty 2013, 20:20 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, szczere gratulacje

Dodano: -- 27 sty 2013, 20:20 --

Dalijka, szczere gratulacje

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 27 sty 2013, 20:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, gratki :roza:
ja robilam test w podobnym terminie :wink: czyzby sylwestrowy dzidzius? :D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 27 sty 2013, 21:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, gratulacje!!! :roza: :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 27 sty 2013, 21:48 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka serdeczne gratulacje:)
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Velle » 28 sty 2013, 02:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ktosienka, grechuta ja również jeszcze, że tak powiem ciężaruję:) Nie udzielam się często bo mam tylko mnóstwo pytań, a doświadczeniem podzielić się jeszcze nie mogę, natomiast wnikliwie czytam posty które się pojawiają

Dalijka wszystkiego dobrego:)

Velle
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 16 sty 2013, 15:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 28 sty 2013, 13:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Za gratki nie podziekuje,nie chce zapeszyc ;)

agg napisał(a):czyzby sylwestrowy dzidzius? :D

No wlasnie kurcze nie wiem,totalne zaskoczenie
Dziwne jest tez to,ze ja w ogole nic nie czuje,w poprzednich ciazach od samego poczatku czulam sie fatalnie,poranne mdlosci ogolne oslabienie i w ogole nie do zycia bylam,a teraz wrecz przeciwnie jestem pelna energi gory moge przenosic.

A i jeszcze powiedzcie mi moje drogie kiedy mam sie do GP zglosic by mnie z polozna umowil? Bo przy ostatniej ciazy poszlam gdy bylam juz w 14 tyg i dostalam maly ochrzan,ze tak pozno przyszlam,a poszlam tak pozno dlatego,bo dowiedzialam sie,ze tu ciaza jest uznawana dopiero od 3 miesiaca i tak sobie pomyslalam,ze w tym okresie bedzie ok,no a jednak nie bylo :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 28 sty 2013, 14:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, mozesz juz teraz sie umowic do poloznej. Powiedz, ze to poczatek i chcesz juz zarejestrowac sie na pierwsza wizyte, ktora powinna byk ok 8 tc. Na niej polozna o wszystko Cie wypyta oraz zabukuje scan w 12 tc.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 sty 2013, 16:26 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, przede wszystkim gratki :D No i tak jak mowila agg, ktora jak zwykle madrze prawi :D mozesz zadzwonic do swojej przychodni i odrazu umowic sie z polozna. Ja tak zrobilam, darowalam sobie nic nie wnoszace "do sprawy" spotkanie z GP. Miedzy 12 a 14 tyg powinno byc wykonane badanie na zespol Downa (o ile bedziesz chciala takie przeprowadzic) wiec postaraj sie zapisac do poloznej jak najszybciej bo wiadomo ze z terminami roznie bywa. Kurcze, normalnie zazdroszcze :P ale tak pozytywnie ;)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 28 sty 2013, 18:50 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka dolaczam sie do gratulacji!
Dobrego samopoczucia gratuluje, oby utzrymalo sie jak najdluzej!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Steinik » 28 sty 2013, 19:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka gratuluje!!duuuuzo zdrowka;)
ewela119 napisał(a):normalnie zazdroszcze :P ale tak pozytywnie ;)

to tak jak i ja :roll:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 28 sty 2013, 20:07 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik napisał(a):ewela119 napisał(a):normalnie zazdroszcze ale tak pozytywnie
to tak jak i ja

i ja :D :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET