Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 28 sty 2013, 21:35 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Kobietki Wy nie macie co zazdroscic tylko brac sie za robote trzeba i dolaczajcie do mnie :-)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 sty 2013, 21:53 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, jeszcze na glowe nie upadlam :P starczy mi dwojka poki co, jeszczem mloda ;)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 sty 2013, 22:26 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agg, ewela119, nie zazdroscic tylko dzialac:))) ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 29 sty 2013, 10:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No to ewela119, wszystko przed Toba ;)

Wrocilam wlasnie z przychodni,mam czekac na list,ale numer nie dociera to jeszcze do mnie :grin:
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Steinik » 29 sty 2013, 13:51 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

pracuje nad tym pracuje.... :roll:
jak narazie sie nie poddaje choc sa momenty.''powolu powolu byle do przodu''..podobno :wink:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 29 sty 2013, 13:57 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, Upsss ,ale wpadka hahah :D No ale gratulacje , oby wszystko było ok i trzymaj się staruszko :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 29 sty 2013, 16:51 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik, nie ma co sie lamac. Bedzie lepiej :) Trzymam kciuki :roza:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 29 sty 2013, 21:02 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik mogę się zapytać jak długo starasz się o dzidzię?Ja od roku :roll: ,i też czasami są ciężkie momenty
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 30 sty 2013, 13:57 Odp: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka i ja serdecznie gratuluje ! Zdrówka dużo życzę!
Ela i Steinik głowa do góry dziewczyny i dla Was przyjdzie ten wyczekany moment po prostu musicie dłużej poczekać na Wasze szczęścia !
I jeszcze tylko krótkie podsumowanie zbiórki rzeczy dla tego chłopca o którym pisałam. Wczoraj nadaliśmy ok 30 kg paczkę z rzeczami dla Igora nie sądziłam, że uda się ich uzbierać aż tyle ! W szczególność dziękuję Ktoscience, Agg oraz firmie la transport która nie wzięła opłaty za dostarczenie paczki do domu dziecka! Dzięki kochani :) Niestety nie udało mi się zebrać rzeczy od.wszystkich ale może jeszcze kiedyś zorganizujemy kolejną zbiórkę :)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 30 sty 2013, 18:15 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

korbobor, super! dzis byla u mnie znajoma i sie pyta czy nie znam kogos kto spodziewa sie chlopca... heh, ze wczesniej sie mnie nie spytala :P
bylam dzis po pare rzeczy w asdzie i "chcac nie chcac" przeszlam przez dzial ubrankowy... achhhh :oops:

ja jestem chetna na wszelkie zbiorki, zwlaszcza dla mam w polsce. tam jak sie nie ma, to na prawde nie ma :?
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 30 sty 2013, 22:01 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ela Eriskastarałam sie ponad rok i niestety 2 tyg temu poroniłam.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 31 sty 2013, 17:55 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik, Bardzo mi przykro :( Kurcze czemu tak jest,ze te ktore sie staraja czesto musza czekac cale wieki na upragnione szczescie,a te ktore nie mysla o powiekszeniu rodzinki,albo w ogole nie sa jeszcze gotowe na dzidzie pach i zachodza w ciaze...Wiecie co? dzis sie dowiedzialam,ze moja siostrzenica jest w ciazy :shock: No masakra normalnie ciotka i siostrzenica beda mialy dzieci w tym samym wieku,no i z tego samego miesiaca raczej.No mam nadzieje,ze dziewczynie sie pouklada wszystko i poradzi sobie,w przyszlym roku mature bedzie pisac,ma wsparcie od rodziny wiec chyba nie bedzie tak zle.O mojej ciazy jeszcze nikt nie wie :P No oprocz Was i mojego meza,mam zamiar reszte poinformowac jak juz bede po scanie,to dopiero sie zdziwia :twisted:
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 31 sty 2013, 18:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, tak to wlasnie jest w zyciu, nie zawsze sprawiedliwie. Ja poronilam blizniaki, chociaz naprawde mimo szoku bardzo, bardzo chcialam tych dzieci i ciaza byla planowana, bylo nas na to stac i mielismy odpowiednie warunki. Jakis czas po moim poronieniu okazalo sie ze kuzynka jest w ciazy, poronila, a zaraz potem zaszla w kolejna ciaze, podobnie jak ja blizniacza ktora byla kompletna wpadka i zaskoczeniem. Ona byla tym faktem zalamana bo mieli juz 2 dzieci i nie mieli (ani nadal nie maja) warunkow na czworke :roll: Mimo ze kuzynka przez cala ciaze nie stosowala sie zbytnio do zalecen lekarskich urodzila dwoch slicznych, zdrowych chlopcow. Ja bylam gotowa przelezec plackiem cale 9 msc oby tylko donosic, niestety nie bylo mi dane :(
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 31 sty 2013, 18:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119, Jej wspolczuje :( No niesprawiedliwe to jest,ale co zrobic takie to nasze zycie.Mnie moja ciaza totalnie zaskoczyla,ale to tak normalnie na maxa,mam juz dwoje dzieci i to parke, wiec nawet nie myslalam nigdy o kolejnym,a tu prosze niespodzianka,ale ciesze sie,bo przeciez plakac nie bede,boje sie tylko o maluszka,bo alkohol pilam i kwasu foliowego nie bralam eh takie mysli mnie troche glupie nachodza no ale co ma byc to bedzie,a mam nadzieje ze bedzie jednak dobrze.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 31 sty 2013, 19:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, nie przejmuj sie. Dziecko na samym poczatku ciazy czerpie wszystko z cialka zoltego, tak nas natura zabezpieczyla na takie przypadki jak Twoj :) Bierz kwas foliowy teraz i bedziesz ok. Ja w pierwszej ciazy tez nie bralam, w ogole i wszystko ok. Mysl pozytywnie
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET