Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 19 cze 2012, 11:24 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Moja miala taki :

Obrazek


zamowiony na allegro w PL :)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 21 cze 2012, 14:38 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja zakupiłam taki, tylko w kolorze pomarańczowym :grin:
Obrazek
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 21 cze 2012, 23:01 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ile dalas Karmelek za ten wozek??? i z allegro go zamawialas??

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 22 cze 2012, 09:27 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

http://allegro.pl/nowosc-skora-wozek-4w1-dorjan-prestige-2012-zobacz-i2433848018.html

Tak na allegro koszt 1690 zł. Ja jestem bardzo zadowolona, gondola duża, wózek łatwo i przyjemnie się prowadzi. Dzięki takiej małej przejściówce można zamontować fotelik samochodowy do wózka i na zakupach nie mam problemów i nie muszę gondoli zabierać. Są do niego też buda i osłonka na nogi więc w chłodniejsze dni nie mam problemów z zabieraniem małej i nie boję się że będzie je zimno. Poczytaj na stronce tam jest więcej szczegółów. :D
Jeszcze bym zapomniała, nosidełko od dołu jest wyprofilowane i jak mała mi marudzi to ją wkładam i bujam :D wtedy się uspokaja, a ja spokojnie mogę robić inne rzeczy :D
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 22 cze 2012, 11:07 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

To ja Wam pokaże, które mnie na razie zainteresowały :wink: Są dośc drogie, wiec czekam do konca roku z zakupem. Wszystkie podobne do siebie, jak twierdzi mój mąż, widocznie taki styl mi sie podoba :) Nie wiem czy przypadkiem w PL mi coś nie wpadnie w oko :wink:

Babystyle Oyster
Obrazek

Brevi Ovo
Obrazek

Britax Smart 4
Obrazek
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 22 cze 2012, 17:18 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Kitka, wszystkie 3 wozki fajne! Oyster jednak podoba mi sie najbardziej :) kolezanka ma dla swojego drugiego dziecka i bardzo sobie chwali!

nie chce Wam tu macic w wozkowym temacie, ale tylko prosic byscie zrwocily uwage na foteliki. To, ze sa w zestawie 3w1 z wozkiem nie znaczy, ze sa jakies super pod wzgledem bezpieczenstwa! A ja jestem z deczko "przewrazliwiona" w tym temacie :lol: Bezpieczenstwo przede wszystkim!
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 22 cze 2012, 19:10 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agg To też mój faworyt, szczególnie spacerówka baaardzo mi się podoba i wybór kolorów :grin:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 23 cze 2012, 16:50 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Przy zakupie wózka warto też zwrócić uwagę czy da się go zamontować tyłem i przodem do prowadzącego. W moim jest taka opcja :D Bardzo też zależało mi na dużych pompowanych kołach, żeby malucha tak nie wytrzepało jak w tych angielskich wózkach które mają malutkie plastikowe kółka i robią wiele hałasu.
Mój mąż też twierdził, że wszystkie są takie same i mam wziąć taki jak mi się podoba, nie interesowały go moje wywody na temat kół i innych detali. Pewnie słuchał z takim samym zainteresowaniem co ja jego opowieści o samochodach :D

Agg czytałam wcześniej ten temat i powiem szczerze, dla mnie przed zapoznanie się z tym tematem, fotelik jak fotelik, rzecz przydatna, ale nie zdawałam sobie sprawy jak istotny jest dobry wybór. Na razie nasza mała jeździ w tym który był z wózkiem, jest mi wygodniej zapiąć go do stelaża i pędzić na zakupy. Ale przy wyborze kolejnego będziemy bardziej skrupulatnie zgłębiać temat. Teraz nie ma sensu kupować bo mała waży 6kg a to jest do 10 więc nie więcej jak 3 m-ce w nim pojeździ.
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 23 cze 2012, 17:01 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

karmelek, no wlasnie ja wybralam moj wozek tez ze wzgledu na kola- dziecka tak nie telepie jak sie jedzie po chodniku ;DD
czasem mnie zaczepiali ludzie i sie smiali, ze prawie jak samochod hehe ;DD
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 24 cze 2012, 17:21 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Mnie też już nie raz zaczepiali i pytali skąd mam taki wózek, bo widać, że wygodny dla dziecka bo sobie na płasko w gondolce leży, jak mówiłam, że z Polski to wielkie oczy i zaraz pytanie o cenę :D jak mówiłam ile to mało na zawał nie schodzili :D
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez lipstick7 » 28 cze 2012, 20:44 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc dziewczyny
Jestem w 13 tyg ciazy i dopiero w tym tyg po przejsciach udalo mi sie znalezc przychodnie,ktora mnie przyjela. Dzis widzialam sie z lekarka z gp ktora ma umowic mnie na wizyte z polozna, ale jak juz wspomnialam jestem w 13 tyg wiec przegapilam pierwszy scan... co tera jak dlugo czeka sie na spotkanie z polozna? czy jest szansa ze zrobia mi scan np w 14 tyg? czy bede musiala czekac do 21?

lipstick7
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 4 maja 2012, 11:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 29 cze 2012, 09:57 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

lipstick7, zrobia Ci scan napewno ! moja przyjaciolka przyleciala tutaj juz bedac w ciazy i nie interesowalo ich usg robione w Polsce i tez jej zrobili.
jesli sama nie zaproponuje to naciskaj poprostu ;-) tutaj czasem trzeba sie upomniec, ale nie powinni robic problemow.
a co do czekania na wizyte to chyba powinnas miec szybko umowiona, bo to juz ten tydzien. najlepiej zadzwon do przychodni i zapytaj czy juz maja dla Ciebie termin:)

zycze duzo zdrowka i sil ;*
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lipstick7 » 29 cze 2012, 10:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

LadyHekate, dzieki przyznam ze troche sie martwilam, ale czekam cierpliwie na tel z gp dzieki pozdrawiam

lipstick7
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 4 maja 2012, 11:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 4 lip 2012, 21:22 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

hallo dziewczynki a co tu taka cisza sie zrobila??:) wiecie moze gdzie robia prywatnie usg w Bham??? jestem w 21tyg i mialam 2 scany nio i to limit juz sie skonczyl w tym kraju :)) tzn.jak wiecie robia tu tylko 2 nio chyba ze cos jest nie tak to moze laskawie zrobia 3cie. chialabym isc tak za 1,5msc jeszcze raz na scan jak wiecie to dajcie namiary.wiem o polskich ginekologach w Coventry 100f biora za konstultacje i usg a moze jest gdzies taniej??:) pozdrawiam

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 4 lip 2012, 22:50 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czarna123, nie potrzeba wcale wiecej niz 2 scany tyle w zupelnosci wystarczy. czeste badania USG moga byc szkodliwe dla maluszka. w pl sie kobietki rozszalaly i co miesiac leca na scan, glupota. ja mialam 3 scany gdyz mam problemy z cisnieniem i podejrzewali cukrzyce ciazowa. 100f to wszedzie biora. mozesz mi wiezyc ale jak tylko cos sie dzieje to nie patyczkuja sie odrazu do szpitala wysylaja ja 3 razy trafilam do szpitala nie przez moje widzimisie a przez skoki ciscnienia. nie musisz sie martwic na zapas wiedza co robia
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET