Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 4 gru 2013, 09:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

onka79 napisał(a):Czyli wg Was powinnam jechać do tego Londynu wyrobić ten nr?
Oczywiście ,jak najbardziej.
Hej, martwi mnie troche to , że steinik się tak długo nie odzywa,daj znać chociaż czy wszystko ok.

Dodano: -- 4 gru 2013, o 09:44 --

Ps. mały update .
steinik Żyje !! Maksiu okazał się być 4,5 kilowym dzieciem i robił problemy podczas wyłażdżki ;) ale wyciachali go z brzucha :D tak więc CONGRATULATIONS :roza: jak tylko steinik będzie mieć czas, siły i możliwości to pojawi się z relacjami. No i kamień z ;srece: mi spadł :grin:
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 4 gru 2013, 12:43 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

steinik gratulacje! :roza:
czekamy tu na Ciebie :)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 4 gru 2013, 12:58 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik gratulacje :) jaki duży chłopak, super :roza:

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 4 gru 2013, 13:02 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Wow! Steinik I my sie dolaczamy do gratulacji. Wracaj szybko do formy!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 4 gru 2013, 13:54 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik najserdeczniejsze gratki :roza: Zdrowka i przespanych nocy dla Was:)


No to teraz na mnie kolej :)
:zegar: 12 dni do planowanego terminu,a jesli maluszkowi nie będzie się spieszyło,to w Wigilię opłatkiem dzielimy się na kolejnym usg :roll:

Dodano: -- 4 gru 2013, 14:07 --

Martwiłam się bardzo czy zdąże kupić wózek na czas,z wyborem totalny zawrót głowy.
Ale udało nam się kupić fantastyczny Rolls Royce wsrod wozkow:) Dzisiaj po raz drugi testowaliśmy z Maciejem spacerówkę,rewelacyjna lekkość i miękkość w prowadzeniu.Jestem usatysfakcjonowana wyborem na 100%
ktosienka wielkie dzięki :roza:
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 4 gru 2013, 14:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

steinik GRATULACJE!! I duuuuzo duzo zdrowka dla Was! :roza:
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 4 gru 2013, 14:53 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ela Eriska, jaki wózek kupiłaś? ja chodzę i oglądam i też mam mętlik w głowie choć w podświadomości cały czas mam Stokke :)

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 4 gru 2013, 15:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

no wlasnie z wozkami to ciezki wybor , ja mam na oku dziewczyne ktora sprzedaje wozki z Polski I wybieram sie obejrzec bo fajne i kolorowe ma ,a moj chlop wymyslil sobie ze ma byc czerwony I nie mam prawa glosu :P
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 4 gru 2013, 16:14 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czerwony bardzo ładny kolor :)

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 4 gru 2013, 16:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ania11981, ten wózek to holendrski Joolz :)

Dodano: -- 4 gru 2013, 16:44 --

thebestangel, kupując wózek z Polski największą uwagę zwrociłabym na jego wagę oraz lekkość prowadzenia,oraz zwrotność kól,szczególnie przednich.
Jak dla mnie,to są najważniejsze cechy dobrego wózka.Jestem długodystansowcem spacerowym,własnie na to zwracam największą uwagę.

Dla Macieja pierwszy wózek zakupiliśmy z Polski(nie pamiętam nazwy firmy),niestety okazał sie za ciężki dla mojego kręgosłupa,bardzo ładny kolorystycznie -limonka z czarnym kolorem,ale prowadzenie jego wymagało niezłego wysiłku,co było trudne zaraz o porodzie.Wytrzymałam trzy miesiące,kolejnym był wózek Graco Comfort Tracker.Lekki i zwrotny,wygodny w prowadzeniu,służy do dzisiaj synowi(czyli ok 2,5 roku)

Wózek Joolz to dopiero fura:) spełnia wszystkie moje wymagania. Jestem w 38 tc a prowadzę go jedną ręką z trzyletnim synem w środku:)
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 4 gru 2013, 17:27 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ela Eriska masz absolutna racje co do wozka ,wlasnie sprawdzilam I ten co mi sie podoba wazy 10 kilo sama rama z kolkami !!! a gondola 5 kilo! to jak na moj chory kregoslup to chyba za duzo :( no ale pojade obejrzec :)) bo ona ma kilka modeli na stanie a mam jeszcze troche czasu do wyboru :) pamietam jak dla syna kupilismy spacerowke wloskiej firmy Marco,cholerstwo nie dosc ze kosztowalo majatek jak na tamte czasy I bylo ciezkie jak diabli to jeszcze kolka doprowadzaly mnie do szalu ,wiec tym razem napewno dobrze sie zastanowie I przetestuje zanim dokonam zakupu :))
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 4 gru 2013, 18:22 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

thebestangel, masz jeszcze dużo czasu do wózkowego zakupu,zatem nie musisz się spieszyć.A zważywszy na Twoje ramię i zerwany mięsień lekkość wózka powinna być najważniejsza.

Mam nadzieje że choróbsko już odpuściło?
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 4 gru 2013, 18:38 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 4 gru 2013, 18:54 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ela Eriska u mnie I ramie I kregoslup marnie sie maja I do tego mieszkam na pietrze wiec bede musiala ten wozek tachac ze soba na gore wiec musi byc lekki . No a czas zleci nawet sie nie obejrze :)

co do chorobska zostal tylko uporczywy kaszel,jutro prowadze chlopa do lekarza bo wszystkie chorobska od niego sie biora niestety I kaszle od ponad miesiaca wiec mam nadzieje ze cos poradza na to .
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 5 gru 2013, 20:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

steinik,gratulacje :roza: Niezle 4,5 kg bobasek :D
Ela Eriska,ja mialam termin porodu 4 lata temu na 19 grudnia i maly postanowil urodzic sie w Wigilie :) Takze moze tez bedziesz miala swiateczne dziecko :)
Co do wozkow mi tez sie podoba kolor czerwony.Tylko jeszcze sie zastanawiam nad modelem...
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET