koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 cze 2010, 14:23 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Kitty, dzięki za zaproszenie, myślę że skorzystam tylko podejdę po powrocie z polski kolejny raz do egzaminu bo dziś oblałam :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 18:32 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

malaroksi, nawet nie wiedzialam, ze dzisiaj egzamin mialas...to co tez za rajdy wyprawialas, ze Cie instruktor oblal :-P ?
To zycze powodzenia przy nastepnym podejsciu :-D .

ps. 2 tygodnie w Polsce...szczesciara :-P ;) :!:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 cze 2010, 18:45 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Kitty ja po prostu wymagam specjalnej troski hi hi
Co do jazd to to był koszmar , na starcie wyjeżdżając z podporządkowanej na główną wrypałam się tak na jezdnie że zablokowałam przejazd pojazdom jadącym z naprzeciwka, potem długo mnie nie było a jak się ocknęłam to się okazało że wykonuję własnie jazde po łuku ale nic z tym się zrobić nie dało :) do tego jak kazał mi się zatrzymać po lewej i zaraz ruszyć to się kurna główkowałam co się to auta tak ksztusi a ja z 3ki ruszałam,MASAKRA!!! Lepiej bym se rower kupiła i coś bym sadła zrzuciła :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 18:56 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Przynajmniej ruch uliczny ozywilas :-D . Instruktor pewnie malo zawalu nie dostal, heh az szkoda mi goscia :razz:
A z tym rowerem to w sumie nie najgorszy pomysl. Sama planuje kupno takiego pojazdu, i jeszcze do tego siedzonko dla synka i bedzie :-D .
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez barbara1r » 19 cze 2010, 09:01 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

kitty ja tez jestem z wolverhampton,mam wlasnie rower i siedzenie dla mojego malca,ma dopiero 1,5 roku ale uwielbia jezdzic,jak tylko jest pogada to wyruszamy,a do tego samochod tez jest ale staram sie uzywac go zadko bo tez staram stracic te kg ale ciezko idzie hehe.jak juz kupisz to siedzenie na rower to mam fajne trasy,wejdz na mw na temet mam z wolverhampton, malaroksi nie martw sie ja zdawalam 6 razy hehe najwazniejsze sa checi :mrgreen: :mrgreen:
basia

barbara1r
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 38
Dołączyła: 14 wrz 2007, 16:58
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 19 cze 2010, 09:46 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Kurcze, dziewczyny ale mnie straszycie z tym prawkiem. Ja w sumie tez sie nosze z zamiarem rozpoczecia kursu, ale az strach pomsylec ile razy do egzaminu bede podchodzic :-D
barbara1r, wlasnie chyba bede czesciej zagladac na mw i moze nawet sie zaloguje ;) . kik, podeslala mi linka i musze przyznac, ze jest tam sympatycznie. A z ktorej czesci Wolverhampton jestes?
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lumi » 20 cze 2010, 15:23 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

malaroksi, daj znać jak będziesz w UK z powrotem to się zgramy. Ja 19 lipca jadę do Polski i wracam 31 lipca. A prawkiem się nie przejmuj, na pewno dasz radę. Koleżanka ostatnio za trzecim razem zdała, będę trzymać kciuki.

lumi
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 21 wrz 2006, 18:59
Lokalizacja: Willenhall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 23 cze 2010, 20:36 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

O rany :) nie zaglądałam tutaj ostatnio a tyle koleżanek się znalazło .

Super , że organizujecie spotkania , ja już jestem chętna , mój synek również.
Wiem , że bedzie mu bardzo brakować kontaktu z polskimi dziećmi a bardzo tego potrzebuje.
Jeszcze nie mem stałego miejsca zamieszkania bo dopiero 28 czerwca bede wszystko załatwiała ale wszystko na to wskazuje ze będę mieszkała przy West Parku na New Hampton Rd.
Może własnie park byłby niezłym miejscem na spotkania?

może być zresztą każde inne miejsce , bawialnia czy zoo.

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 23 cze 2010, 21:38 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

west park jest zajebiaszczy, na pewno bedziesz miala z niego sporo uzytku. od alejek na rolki, male arboretum, lodki na stawie po calkiem fajny plac zabaw. a do tego kilka razy do roku organizowane festyny..

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Kitty » 24 cze 2010, 07:23 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

KA i PE napisał(a):west park jest zajebiaszczy, na pewno bedziesz miala z niego sporo uzytku. od alejek na rolki, male arboretum, lodki na stawie po calkiem fajny plac zabaw. a do tego kilka razy do roku organizowane festyny..

pozdr

pe


jak tak o tym piszesz to stwierdzam, ze w najblizszy weekend chyba wyciagne meza i synka na mala "wycieczke" :-D . przynajmniej w koncu to Wolverhampton jakos poznam ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 24 cze 2010, 19:30 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Dziewczyny,a z tym prawkiem to nie jest przypadkiem tak,ze jak juz zdasz to jeszcze przez rok czasu nie mozesz sama z dzieckiem/dziecmi jezdzic,bo za krotko ma sie prawko??Ja tak slyszalam,ale nie wiem ile w tym prawdy...Dlatego pytam.
Tez musze sie wybrac kiedys na prawko,bo przy dwojce dzieci to dobrze by bylo je posiadac.
Fajnie macie,ze mieszkacie niedaleko siebie,zawsze mozecie sie skrzyknac w jedno miejsce i sie spotkac :-)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 10 lip 2010, 19:53 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Karenka bedziesz miala tez polski sklepik pod noskiem :mrgreen:

west park jest swietny
fajny play ground dla dzieci i ogolnie, jeziorko, maly ogrodzik botaniczny....

malaroksi - nie wiedzialam ze masz blisko do wolves
wpadaj jak wrocisz z pl, zrobimy zjazd krasnali - taki jak maja w bham hihihi
spacerek w west parku, co wy na to?
jest tam kafejka jakby mial ktos ochote na herbatke


dolacze do Was jak tylko zorganizujemy taki zjazdzik ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 10 lip 2010, 20:40 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Hehe , kurcze no i niestety nie udalo mi sie wynajac tego lokum przy West Parku. Mieszkam w Health Town :) przy Health Parku zaraz przy Centrum Medycznym Tudor ale na spotkanie do West Parku na pewno dotre , to w koncu nie koniec swiata :)
Teraz sie zadomawiam i poznaje miasto :) wracam do Polski po synka i jesli bedzie taka mozliwosc to przyjde na wszystkie spotkania wolverhamptonowe :)

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 10 lip 2010, 20:58 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

to moze i ja sie "puszcze" w tamte okolice jesli zorganizujecie spotkanie wieksza grupa :smile:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:05 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Agg nie puszczaj sie
poprostu wpadaj hihihi
a jak wolisz to przyjedz


Karenka- a masz tam obok jakis park fajny?
tak z ciekawosci zapytuje.....

a spotkanko to jakos w lato jeszcze co? puki pogoda jest?


dopisuje- sprawdzilam gdzie mieszkasz Karenko mniej wiecej
fajnie ze masz doctora blisko
masz chyba do netto-sklepu przez ulice jakos tak?
tam od ciebie jest tez blisko taki sklep hinduski gdzie sprzedaja polskie produkty
mieszka tam pare osob ode mnie z pracy ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET