Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez moniagab » 4 lip 2010, 10:09 Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Dziewczyny licze na Wasza pomoc szukam kogos kto robi naprawde solidnie i estetycznie paznokcie zelowe. Chodzilam wczesniej do wielu salonów z jednych uslug bylam mniej lub bardziej zadowolona az w koncu trafilam na dziewczyne ktora robila mi naprawde pieknie paznocie ale nie dawno wyjechala z Birmingham :cry: jesli znacie jakas dziewczyne godna polecenia to czekam na Wasze wiesci . Pozdrawiam Cieplo ..
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 4 lip 2010, 10:20 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Hej, dam Ci linka z tej stronki jak jeszcze nie znalazlas, Dora jest najlepsza w tym co robi , od paru lat kozystam z jej uslug , rok temu brala udzial w mistrzostwach bylam jej modelka, zajela drugie miejsce w Uk , 3d akryl zrobil furrore masz mozliwosc zobaczyc je na glownej fotce profilowej , co prawda zdjecie nie oddaje tego 3d wymiaru, ja rowniez chodzilam po kilku salonach probujac ale .... o to link
http://bham.pl/directory/Dori-Diamond-N ... stwo..html

Daj znac , czy Ci rowniez podpasowala

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniagab » 4 lip 2010, 10:29 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Wielkie dzieki kiedys kontaktowalam sie z Dora wiedzialam jej prace ale niestety ceny jej uslug mnie odstraszyly . :cry:
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 4 lip 2010, 11:20 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

To fakt , ale cena warta jest uslugi , 8 tyg !!!! w jednych paznokciach , dajesz wiare :)

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez frezja » 4 lip 2010, 13:57 pazury

Ja osobiscie nie polecam Dori mialam raz robione i ostatni jest przereklamowana cena nie jest istotna ale jakosc wykonania nie podobala mi sie nie bylam zadowolona nawet nie zaproponowala zmiany tylko chodzilam szkoda gadac mysle ze profesjonalista powinien dbac o kazdy szczegol klienta .Jest pelno dziewczyn ktore robia ale znalezc nalepsza metoda prob i bledow jest ciezko

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 4 lip 2010, 15:52 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Osobiście nie robiłam sobie nigdy paznokcji żelowych ani akrylowych. Moim zdaniem wyglądają nienaturalnie i nie wiem dlaczego mam przez tym jakis opór. Moze dlatego, że odkąd sięgam pamięcią zawsze potrafiłam sobie sama zrobić ładny, wyglądajacy dość naturalnie francuski. Nie czuje więc potrzebny rezglądania się za czymś co potrafię sama. Ostatnio ktoś nie mógł uwierzyć, że sama je zrobiłam. Dlatego jeżeli ktoś ma ochotę na zrobienie domowym sposobem paznokci to zapraszam. Przy użyciu jedynie moich lakerów do paznokci i u mnie w domu. Napewno będą sie trzymały cały tydzień. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na prv. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 4 lip 2010, 16:56 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

moniagab, ja polecasm Marte barcik z salonu style na acocks green, na nk mozna ja znalezc rowniez, sama jestem kosmetologiem wiec zwracam uwage na szczegoly i dokladnosc:)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez moniagab » 4 lip 2010, 19:58 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Dziewczyny widzialam prace Marty widac ze bardzo starannie i estetycznie wykonuje swoja prace , szkoda tylko ze tak daleko mam do niej , ale znalazlam dziewczyne przyjmuje na Smethwicku widzialam zdjecie na nk wiec zaryzykuje i umowie sie z nia aczkolwiek dalej czekam na Wasze propozycje..
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 5 lip 2010, 20:29 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Robiłam i Kasi kilka razy paznokcie i byłam bardzo zadowolona zadzwoń i zapytaj:) Ją mogę polecić w 100% :)

Ceny też ma normalne także warto :)
Ostatnio edytowano 7 lip 2010, 08:43 przez karmelek, łącznie edytowano 1 raz

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez moniagab » 7 lip 2010, 07:32 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Na jutro umowilam sie z Kasia wiec zdam relacje :grin:
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 9 lip 2010, 05:18 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

i jak bo jestem ciekawa czy też jesteś zadowolona, czy raczej to nie to co szukałaś?

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez moniagab » 9 lip 2010, 07:17 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Jestem bardzo zadololona , paznokietki mam slicznie zrobione estetycznie i dokladnie wykonane wiec bede jej stala klientka :grin:
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 9 lip 2010, 21:11 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

to się cieszę, wiedziałam, że się nie zawiedziesz:]

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 26 lip 2010, 16:52 paznokcie zelowe

czesc mozecie mi na pr przeslac namiary do Kasi ? dziekuje

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babeagunia » 27 lip 2010, 19:21 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

A byl ktos moze u tej dziewczyny co ma biorko u beaty na 1 pietrze .? Jezeli tak to dajcie prosze znac jak ona robi .? dzieeeki ;D

babeagunia
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 27 lip 2010, 19:13
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET