Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 29 lip 2010, 19:44 cd

Bylam u Kasi ,profesjonalistka i chyba to wystarczy!!!!!!!!!

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izatek » 22 paź 2010, 12:54 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

czy moglabym was poprosic o namiary do kasi?z gory dziekuje

izatek
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 13 kwi 2007, 21:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zuza84 » 14 gru 2010, 20:46 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Witam dziewczyny, ja korzystam z usług Marty z Acocks Green w Salonie Style i jestem bardzo zadowolona, paznokcie utrzymują sie bardzo długo i przede wszystkim są bardzo estetycznie zrobione, nie ma tzw.łopat. Jestem zwolenniczką krótszych paznokci ze względu na wykonywaną pracę, dlatego często robi mi żel na moich własnych paznokciach. Biały utwardzony french do wszystkiego, dłoń wygląda delikatnie i niemalże do każdej pracy i przede wszystkim do użytku domowego :), no i nie trzeba co 2 dni martwić się, że coś odprysło.Ale jak tylko zbliża się urlop i mogę sobie pozwolić na szaleństwo, wymyśla kolorowe cuda. Same zobaczcie jej prace, one same mówią za siebie. Jej ogłoszenie znajdziecie na Polonii w ogłoszeniach. POZDRAWIAM

zuza84
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 24 mar 2009, 16:05
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alutkap » 14 lut 2011, 12:49 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Ja korzystam z usług ali robi pazurki w chelmsley wood niedawno przyjechała z polski prowadziła tam kilka lat salon w którym głównie zajmowała sie robieniem pazurków. Pazurki robi bardzo ładne bardzo dobrze, ostatnio byłam u niej 7 tygodni temu tylko jednego złamałam i to z mojej winy dodam że pracuje na housekeepingu . Jak ktoś chce to podam namiary na priv

Alutkap
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 14 lut 2011, 12:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 14 lut 2011, 13:01 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Nie to zebym sie czepiala ale coz za dzwiny zbieg okolicznosci, osoba o nicku alutkap reklamuje osobe o imieniu ala, na dodatek wie ze niedawno przyjechala a juz byla u niej 7 tyg wczesniej i wie co robila przed przyjazdem do uk :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 14 lut 2011, 13:28 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

ewela119, to są właśnie jednopostowcy pojawiają się tam gdzie mogą sobie zrobić reklamę lub bronić swego zdania w temacie w którym zostali zgnojeni, zakładają szybko drugi nick by móc przyznać sobie racje :)
No cóż Pani Ali życzymy powodzenia w prowadzeniu biznesu jak będzie dobra to klientki będą sobie same podawać jej namiary i będzie prosperować , jak nie bedzie dobra to .... bedzie tu miała jeszcze z 10 jednopostowców które będą ją wychwalać w niebogłosy :-P
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez zuza84 » 14 lut 2011, 19:36 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Dobre spostrzeżenia dziewczyny (Roksi i Ewela), dołączam się do waszych pościków, pozdrawiam. A tak przy okazji Happy Valentine's Day.

zuza84
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 24 mar 2009, 16:05
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 lut 2011, 22:34 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

malaroksi napisał(a):to są właśnie jednopostowcy pojawiają się tam gdzie mogą sobie zrobić reklamę lub bronić swego zdania w temacie w którym zostali zgnojeni, zakładają szybko drugi nick by móc przyznać sobie racje
otoz to fryzjerki, masazystki, tipsiary i cala reszta ;)

[ Dodano: |14 Lut 2011|, o 22:37 ]
Alutkap, moglas chociaz zmienic nicka.. strasznie duzo wiesz o tej Ali alutka..
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez alicja1351 » 7 kwi 2011, 20:15 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

hehe
witam

to chyba o mnie mowa powyzej.
Nikt mi pewnie nie uwierzy ale nie ja napisałam ten post powyzej.
wszystko sie zgadza:
ala/ alicja
chelmsley wood
przyjechałam w grudniu
mialam przez 2 lata salon w polsce
bardziej zainteresowanym moge wysłać na pv link do strony salonu, galerii itp bo jeszcze, nie skasowana ;-)

faktycznie miałam na pazurkach kolezanki mojej kolezanki pracujace na housekeepingu ale zadna z nich nie ma na imie Alutka. Cóz trudno ktoś mi zrobił antyreklame na to wygląda ;-)
pozdrawiam

alicja1351
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączyła: 7 kwi 2011, 19:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 21 cze 2013, 14:50 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Witam!!
chciałabym sobie zrobić ładne paznokcie żelowe, ale nie wiem kto ładnie i w miarę tanio robi. Mogłybyście mi kogoś polecić, mieszkam na West Bromwich.

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 2 mar 2015, 14:03 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Witam,

Odswiezam temat. Poszukuje kogos, ktor robi solidnie pazurki - moge dojechac do kazdej czesci Birmingham w weekend lub w tygodniu wieczorem (po 19). Konkretnie chodzi mi o french-kamuflaz - paznokcie przedluzane zelem na formie.

Z gory dzieki :)

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 2 mar 2015, 20:09 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Ola z walsall ladnie robi , nigdy nie mialam problemu i sie utrzymuja dlugo
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 2 mar 2015, 21:52 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

malenkagdz napisał(a):Ola z walsall ladnie robi , nigdy nie mialam problemu i sie utrzymuja dlugo



Mogłabym prosić o jakiś namiar w wiadomości prywatnej? :)

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 mar 2015, 13:03 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

Jasne jak tylko wroce to wysle adres i numer na pw
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 3 mar 2015, 19:22 Re: Gdzie zrobic ładne paznocie żelowe?

malenkagdz napisał(a):Jasne jak tylko wroce to wysle adres i numer na pw


Dziękuję :) Czekam zatem :)

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET