Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Kitka » 14 paź 2010, 10:52 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

syjonka Rozumiem :wink: To jak na dłużej to faktycznie musisz się cieszyć. Powodzenia w urządzaniu nowego gniazdka :grin:

Kitty Ja tez dziś podgrzałam, bo jakoś zimniej niż zwykle eh :roll: Zdrówka!
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

Hej laseczki

Sluchajcie nie moge doczytac,ale pamietam ze ktoras z Was pisala ,ze polyzyla jakis preparat przeciw grzybowi no i moje zapytanie jak ten preparat sie nazywa i gdzie go kupic mozna? Jednak mycie domestosem nie pomoglo znowu mam mega plamy na suficie w lazience a malowanie samo to tez tylko na miesiac wystarczy taka syzyfowa praca :evil:

No moj maly dzis tez jakby grzeczniejszy i w nocy nawet sam spal :) moze kryzys minal hehe


Syjonka super ze znalezliscie nowy domek :)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 paź 2010, 12:19 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

syjonka, do jakiej dzielnicy sie przeprowadzacie? I kiedy ;) ?

Anastazja, nie zazdroszcze walki z grzybem :neutral:

A ja wymyslilam, ze dzisiaj eskalopki z ziemniakami i mizerja zrobie ;) Takie danie od niechcenia :-P
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez syjonka » 14 paź 2010, 13:09 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

będę mieszkać w tej samej dzielnicy co mieszka (czyli edgbaston, prawie bearwood/smethwick) i w postcode zmieni mi się tylko ostatnia literka. przprowadzam sie pierwszego listopada
Ostatnio edytowano 14 paź 2010, 16:39 przez syjonka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
syjonka
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Wiek: 35
Dołączyła: 25 kwi 2010, 00:16
Lokalizacja: Edgbaston/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 paź 2010, 13:33 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

moj dzien nie zaczal sie za dobrze...maz mi sie rozkatarzyl a wiecie ze jak facet chory to gorszy niz dziecko:((
maly w nocy marudny wiec wstawalam i do malego i do duzego jestem niewyspana i zla;///
rano zadzwonil landlord ze wzrosla inflacja blA bla bla i podwyzsza nam czynsz....
WNIOSKI: OPROCZ PONIEDZIALKOW NIE LUBIE JUZ CZWARTKOW;// :evil:

[ Dodano: Czw Paź 14, 2010 14:47 ]
Kitty, na bo gardla najlepsze plukanie woda z woda utleniona( od paru kropel do lyzeczki na 1szkl letniej wody)
ewentulanie rumiankiem lub woda z sola czego niecierpie;P
a na katar inhalacja z majerankiem :)

oczywiscie nie bede pisac o mleku z miodem czy hebacie z miodem cytryna i imbirem:)
no i syrop z czosnku miodu i cytryny dziala cuda :)
zdrowka :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Bogini nam od stycznia landlord czynsz podnosi :evil: juz nas uprzedzil,ale zapewnial rowniez, ze to jednorazowa podwyzka i wiecej juz nam tego czynszu nie podniesie,no pozyjemy zobaczymy....eh te oplaty
A przeziebionego meza nie zazdroszcze,te chlopy to naprawde jak zachoruja to masakra w domu jest ;)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 paź 2010, 15:12 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

bogini8 napisał(a):no i syrop z czosnku miodu i cytryny dziala cuda :)
zdrowka :)


Niestety od czosnku i cebuli trzymam sie z daleka :563: Jedynie do gotowania drobniutko pokrojona cebule dodam i tyle ffggf

Mimo wszystko dzieki za rady :-D Moje gardlo juz o wiele lepiej ;) Za to caly dzien zmagam sie z najwiekszm maruda pod sloncem :roll: Juz sama nie wiem jak Go doprowadzic do normalnosci wiec poprostu stwierdzilam"a niech sobie marudzi". Jak ja sie ciesze, ze synek taki normlanie nie jest, bo przeciez bym oszalala :565:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 14 paź 2010, 17:37 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

witam wczesnym wieczorkiem :)
ale sie rozpisalyscie hihi
bogini8 napisał(a):rano zadzwonil landlord ze wzrosla inflacja blA bla bla i podwyzsza nam czynsz....

Anastazja napisał(a):Bogini nam od stycznia landlord czynsz podnosi :evil:

moze sie zmowili, albo to ta sama osoba hehe ;)
ja swojemu sama zaproponowalam podwyzke, ale najpierw niech zrobi maly remont (no moze nie taki maly) :wink: kurde, nie chcial :-P

a ja dzis mialam fajny dzien :) bylam na konferencji i czuje sie taka taka podbudowana i doceniona w tym co robie hehe :mrgreen:
a jutro znowu piatek! :shock:
syjonka, dobrze, ze macie juz problem z glowy ;)
kitty, zdrowka! ja tez cebule i czosnek tylko do potraw, a nadmiar mi szkodzi :563:
milego wieczoru!
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 14 paź 2010, 18:01 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

hej!

Jeju nie było żadnej reakcji na żółtko, ali wymiotow, ani gorączki, ani drgawek, ani najmniejszego osłabienia :559: :grin: Jutro dam mu jeszcze raz trochę z jajka na miękko (dziś było na twardo). Jeszcze pół roku temu, strasznie zareagował :sad: Mam cichą nadzieję, że to naprawdę koniec alergii...plissssss

Anastazja My kupilismy anti-damp paint. najpierw zmyliśmu te szare kropki, potem ta farba pomalowaliśmy (jest biała). Po 4 godzinach możesz malować już farba docelową. Trochę dłużej te miejsca schły, ale po 12 godzinach ściana była juz ok.

Papa zmykam do chłopaków, bo się pluskają w wannie i wyjść nie mogą :mrgreen:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 paź 2010, 18:26 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

agg napisał(a):a jutro znowu piatek! :shock:
!


Dokladnie :!: Sama nie wiem kiedy to zlecialo :roll: Jutro moj maz idzie do pracy tylko po poludniu(i to moze na 2h ;) ) takze poranek razem spedzimy po czym przychodzi do mnie kolezanka :-D A w sobote wychodzimy ze znajomymi na obiad, po czym zapewne do nas sie przeniesiemy i mala posiadowka bedzie ;)

A moje dzisiejsze plany obiadowe calkiem sie zmienily. Nie chcialo mi sie paprac z eskalopkami wiec rozmrozilam kawal schabu, przyprawilam do tego pocielam ziemniaki w cwiartki. Wszystko wlozylam do rekawa i upieklam w piekarniku. Do tego mizerja i pyyyycha byla :-D :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 14 paź 2010, 18:32 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

kitty, a jak Twojemu mezowi smakuja polskie przysmaki, np. mizeria? :)

[ Dodano: Czw Paź 14, 2010 19:33 ]
ej, wlasnie moze sie Was spytam... ma ktoras tel Blackberry 9700? jakies opinie?
umowa juz mi sie skonczyla wiec wypadaloby nowa podpisac :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 paź 2010, 18:33 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

agg, uwielbia :mrgreen: Najbardziej smakuja mu golabki i bigos ;) Jedyne czego nie moze zniesc to zupy, bo sa zbyt wodniste, hehe ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Hej dziewczyny, witam wczesnym rankiem :) Faktycznie dzis znowu piatek, tydz zlecial nie wiem kiedy, wiem natomiast ze jutro mam prace kontrolna z angielskiego a nawet nie zajrzalam do zeszytow, jakos marnie to widze :568: Bylam wczoraj na babskim wieczorku, przyznaje sie do spozycia alkoholu ale w bardzo malej ilosci a dzis czuje sie okropnie, jakby mnie walec przejechal, ale to raczej przez to ze sie nie wyspalam. Pozno wrocilam a na dodatek koty mi sie bily i bija sie do tej pory, warcza mialcza itd bo od wczoraj mam jeszcze jednego kota :) To znaczy dla Tigi (bo to dziewczynka) szukamy domu bo poprzedni wlasciciele nie mogli jej zatrzymac no i u mnie tez nie moze zostac ze wzgledu na to ze sie z Ryskiem nie dogaduja :neutral: Takze dziewczyny czy ktoras z Was nie chce? Koteczka ma 7 tyg, nazywa sie jak juz pisalam Tiga ale mozna ja "przechrzcic", jest bialo-czarno-ruda jest naprawde bardzo sliczna i spokojna, wcale nie drapie i tez ze wzgledu na to nie moze zostac u mnie bo moja mala by ja poprostu zameczyla na smierc :wink: Oczywiscie z kotkiem oddaje kuwete, zwirek, zapas jedzonka itd, koteczka jest nauczona czystosci. Kurcze bardzo zaluje ze nie moze zostac u mnie a nie chce jej oddawac przypadkowej osobie z ogloszenia :cry:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Kolejny tydzien zlecial a moj Maly dalej nie chce wyjsc tak mu tam dobrze.

Mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu wyskoczy wiec biore sie za sprzatanie znowu bo nie wiem czemu ale brudzi sie u mnie.

dorcik101
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 22 mar 2010, 10:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 15 paź 2010, 12:13 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Hej! Wpadam ogłosić, że mój synio nie mam już alergi na jajko :!: :mrgreen: Jestem przeszczęśliwa :!: :580: :597: Koniec gotowania podwojnych obiadów i zaglądania na wszystkie opakowania produktów huraaaa

ewela Kotka bym z chęcia wzieła, bo kolorki ma jak moja pierwsza kotka :grin: Niestety na dzień dzisiejszy warunków na zwierzaka nie ma :roll:

dorcik W którym jesteś tygodniu?
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET