Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Witam mieszkam tu od 2 lat żoną jestem od prawie 3 lat a mamą od 2 lat. Nie mam za dużo znajomych ciągle siędzę z dziećmi i w sumie brakuje mi tego żeby gdzieś wyjść i z kimś porozmawiać . Jeśli któraś z was ma ochotę się poznać a może nawet zaprzyjaźnić było by super.

iwoszczaw
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 21 paź 2011, 12:32
Reputacja: 1
Neutralny

iwoszczaw...ja mieszkam tu od niespełna 4 miesięcy i podobnie jak Ty mam małe grono znajomych....a gdzie mieszkacie?

kaz-florki
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 40
Dołączyła: 24 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

na handstworth a ty?

Dodano: -- 21 sty 2013, 23:32 --

na handstworth a ty?

iwoszczaw
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 21 paź 2011, 12:32
Reputacja: 1
Neutralny

iwoszczaw....ja mieszkam na Erdingtonie....pozdrawiam

kaz-florki
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 40
Dołączyła: 24 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

kaz-florki a pracujesz gdzieś? Czym się zajmujesz? I jak Ci się podoba w Birmingham?

iwoszczaw
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 21 paź 2011, 12:32
Reputacja: 1
Neutralny

iwoszczaw....na razie nie pracuję. Mam 5-cio letnią córke która chodzi tu do szkoły. Wiec muszą ją zawiesć ( 3 mile od domu) i odebrać...a pozatym to typowe obowiazki domowe. A Ty?

kaz-florki
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 40
Dołączyła: 24 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

kaz-florki no ja mam dwie córeczki jedna ma 2 latka i druga roczek więc o pracy na razie mogę zapomnieć bo nie mam z kim dzieci zostawić bo mąż chodzi na nocki a w dzień wiadomo odsypia. Pomyślałam że napisze na forum to może poznam jakieś fajnie babki żeby z kimś poplotkować i w ogóle.

iwoszczaw
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 21 paź 2011, 12:32
Reputacja: 1
Neutralny

iwoszczaw...no mój mąż pracuje na popołudnia...więc zazwyczaj jesteśmy same.
Jak ten śnieg zniknie to możemy sie umówić na jakiś popołudniowy spacer:)

kaz-florki
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 40
Dołączyła: 24 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

kaz-florki bardzo chętnie się spotkam. Jak ma na imię twoja córeczka? Tak w ogóle to mam na imię Iwona.

iwoszczaw
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 21 paź 2011, 12:32
Reputacja: 1
Neutralny

iwoszczaw.....Ja mam na imie Kaśka , a moja córka Zuzia.Chetnie po szkole sie spotkamy. My poplotkujemy a dzieci sie pobawią.
Ale nie znam za dobrze miasta, więc nie wiem gdzie mogłybyśmy sie spotkać. Jeśli chodzi o dojazd to moge gdzies podjechać, nie mam co prawda auta, ale to nie jest problem;)
A Twoje pociechy jak maja na imię? Mąż tylo na nocki pracuje?

kaz-florki
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 40
Dołączyła: 24 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

starsza ma na imię Marysia a młodsza Lilianka. Mój mąż tylko na nocki pracuje, to jest mój mail iiwonka2@wp.pl to popiszemy sobie bardziej prywatnie. czekam.

iwoszczaw
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 21 paź 2011, 12:32
Reputacja: 1
Neutralny

Witam szanowne panie,a ja szukam kochanki nie tylko do seksu,ale tez do pogadania na wszystkie tematy i nic!Wy chyba macie tych kochanków,ale nie polaków?No fakt jestem kierowca tir-a jest to mole utrudnienie. Pozdrawiam wszystkie panie
Avatar użytkownika
halik77
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 mar 2011, 15:50
Reputacja: 0
Neutralny

ehh czytanie ze zrozumieniem.... :roll:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kredka » 13 sie 2013, 19:54 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Cześć
Tyle chciałabym napisać , ze nie wiem od czego zacząć. Ja niedawno tu przyjechałam i jakbym tylko mogła to szybko bym wróciła spowrotem do Polski gdyby nie moj mąż. I tak sobie myśle, ze może gdybym znalazła tu bratnią dusze byłoby mi lżej. Bo na dzień dzisiejszy to zarówno ja jak i moja corcia tylko straciliśmy na przyjeździe tutaj.
Wiem, ze poza granicami kraju trudno o przyjaźń, a ja to mam znikome szanse żeby kogoś poznać, bo siedzę całymi dniami w domu i te forum jest moja ostatnia deska ratunku, ze moze akurat ktoś będzie chciał sie spotkać i zaprzyjaźnic ze mną.
Avatar użytkownika
Kredka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 42
Dołączyła: 10 sie 2013, 19:51
Reputacja: 0
Neutralny

Czesc Dziewczynki :)
Ja tez tu od niecalych 2 miesiecy, chetnie zaprzyjaznie sie z Wami :) Jestem Mamuska dwoch corek, 15lat I 15 miesiecy:) Mieszkamy na Erdingtonie, Maz w pracy I nudyyyyyy:( Milo by bylo poplotkowac, wyjsc na spacerek itd.

kaxa [123]
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 27 maja 2013, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET